Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

Bez nowych sterowników się nawet gra nie odpalała. Więc na takim innym forum mi podali stronę ze sterownikami i ściągnąłem najnowszy. A co do prawidłowości ich instalowania, tylko dałem instalację i to wszystko. Ale nie wiem do końca czy mam najnowsze sterowniki, może mi ktoś powiedzieć skąd je ściągnąć?

PS. Mam GeForce 8600GT.

Mówisz, że ściągnąłeś sterowniki i potem od razu je zainstalowałeś? Jeśli tak to błąd. Po ściągnięciu sterowników, upewnij się, że masz gdzieś instalkę starych, odinstaluj je(najłatwiej z Panelu Sterowania, Dodaj/Usuń).Potem jak komputer uruchomi się ponownie(program odinstalowujący sterowniki w pewnym momencie da znać, że trzeba zresetować komputer aby ukończyć odinstalowywanie)instalujesz nowe i wtedy instalacja sterowników jest dobra.

Kur@a... sory ale grecki komp znowu mi posta gotowego skasowal... wiec tak gralem sobie w mass effect , przeszedlem gdzies do polowy musialem zmienic kompa\(mniejsza z tym) ide z savami zainstalowac gre na innym kompie, wiec biore instaluje , instalka prosi mnie o cdkeya, ok wiec biore instrukcje , patrze na jej tyl a tu..... CD KEY SIE STARL !!!!!!!!!!!!!!!Chwila paniki, sciagam wiec deka z neta, instaluje, ufff... ale wystepuja problemy to okienka samouczka ciagle wyskakuja itp.itd.. i co zrobic jak myslicie?Wyslac maila do polskiego wydawcy z zdjeciem instrukcji i startego na jej tyle cdkeya z prosba o nowego cdeka?Nie chce grac z bledami, a tym bardzie z cdkeyem z neta....

PS.Piszez grecjii , z kafejki, wiec nie rzucac sie o ortografie... ;p

Tak, kontakt z pomocą techniczną to dobre rozwiązanie,opisz im problem, jeśli poproszą o jakiś dowód zrób kilka zdjęć(instrukcja,pudełko z grą,płyta z grą,a najlepiej 1 zdjęcie z tymi wszystkimi elementami ^^),a wtedy na pewno jakoś Ci pomogą. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem:

beztytuubf2.jpg

beztytuubf2.7bc699ed2b.jpg

może ktoś ma pomysł co z tym zrobić?

1. Przeczyścić płytę i spróbować ponownie.

2. Zgrać pliki na HDD i stamtąd instalować.

3. Sprawdzić płytę na innym komputerze:

a) jeśli działa - wymienić DVD

B) jeśli nie działa - suszyć głowę wydawcy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inny problem. Otóż, jak tylko wyszedł dodatek Bringing Down the Sky, ściągnąłem go. Wiem, wiem, mój błąd. Myślałem, że skoro mam zainstalowaną wersję angielskojęzyczną, nic się gryźć nie będzie. Ale że gra z Polski... cóż, przestała mi uznawać legalność płyty po patchu i dodatku.

Tak więc, dla pewności się pytam: czy da się odinstalować i ponownie zainstalować ME by powrócić do wersji przed-patchowej, zachowując przy tym zebrane osiągnięcia i zapisane gry? Trochę już tego się nabiło i szkoda byłoby tracić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inny problem. Otóż, jak tylko wyszedł dodatek Bringing Down the Sky, ściągnąłem go. Wiem, wiem, mój błąd. Myślałem, że skoro mam zainstalowaną wersję angielskojęzyczną, nic się gryźć nie będzie. Ale że gra z Polski... cóż, przestała mi uznawać legalność płyty po patchu i dodatku.

Tak więc, dla pewności się pytam: czy da się odinstalować i ponownie zainstalować ME by powrócić do wersji przed-patchowej, zachowując przy tym zebrane osiągnięcia i zapisane gry? Trochę już tego się nabiło i szkoda byłoby tracić.

Oczywiście, wystarczy skopiować sobie save'y czy też odznaczyć odpowiednie pole przy odinstalowywaniu żeby gra je zachowała.Jednak żeby gra działała z patchem możesz spróbować zrobić taką oto rzecz.Ściągnąć sobie No CD/DVD crack'a dla wersji multijęzycznej i spróbuj czy będzie działać.Jeśli się uda ten myk z crack'iem to daj znać bo przyznam szczerze, że zrobiłem to samo co ty i mam ten sam problem, a jestem zbyt zaabsorbowany Wampirami:Bloodlines żeby się tym zająć:)

Odpuść sobie rady z crackami. Dostajesz osta za namawianie do piractwa. Lepiej zapoznaj się z regulaminem forum-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomienu gry pojawia mi sie ciemny ekran i nic wiecej. Przedtem przez 5 sek jest klepsydrai tyle.

Mamy kilka możliwości rozwiązania tego problemu:

1. Albo masz za słaby komputer

2. Albo płyta jest uszkodzona

3. Masz za słaby zasilacz

4. Masz Windows XP SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilka możliwości rozwiązania tego problemu:

1. Albo masz za słaby komputer

2. Albo płyta jest uszkodzona

3. Masz za słaby zasilacz

4. Masz Windows XP SP3

Jak sprawdzic jaki mam zasilacz i co to jest SP3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie zasilacza jest proste ponieważ powinno pisać z tyłu na obudowie Moc i Markę ponieważ jeżeli masz za słaby zasilać to komputer jest wtedy przeciązony i może się wyłączać, nie uruchamiać gry(twój przypadek) itp.

SP3 to Service Pack 3 który nie dawno wyszedł jako dodatek do XP i praktycznie żadna gra nie chce na nim startować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że patch będzie ale chyba dopiero w pazdzierniku więc lepiej poczekać z instalacją SP3 aż pojawią się wszystkie poprawki.Nie sądzę że teraz ME ci ruszy ale próbuj.Najlepiej Odinstaluj SP3 i wtedy będzie git

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomienu gry pojawia mi sie ciemny ekran i nic wiecej. Przedtem przez 5 sek jest klepsydra i tyle.

1.Zainstalowale. SP2

2. Plyta nie jest uszkodzona

3.Moj komputer spelnia az naddto wymagania sprzetowe.

4. Co zrobic, gdy mam za slaby zasilacz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomienu gry pojawia mi sie ciemny ekran i nic wiecej. Przedtem przez 5 sek jest klepsydra i tyle.

1.Zainstalowale. SP2

2. Plyta nie jest uszkodzona

3.Moj komputer spelnia az naddto wymagania sprzetowe.

4. Co zrobic, gdy mam za slaby zasilacz ?

Ad.4.

Upewnić się, że to na pewno on (np. pożyczyć od kogoś inny i sprawdzić, zmierzyć napięcia itp.), po czym wymienić na model lepszej firmy i o jakiej 50W mocniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomienu gry pojawia mi sie ciemny ekran i nic wiecej. Przedtem przez 5 sek jest klepsydra i tyle.

1.Zainstalowale. SP2

2. Plyta nie jest uszkodzona

3.Moj komputer spelnia az naddto wymagania sprzetowe.

4. Co zrobic, gdy mam za slaby zasilacz ?

Mam taki sam problem jak ty.Jeżeli masz oryginała to jak za pierwszym razem włączasz grę wyskakuje skanowanie twojego kompa.Wyszukuje ono twój konfig i tak dalej.U mnie akurat wyskoczyło,że mam za stare sterowniki karty graficznej przez co gra może źle chodzić i się nie uruchamia sprawdź u siebie czy masz tak samo jak ja.Być może wgranie nowych sterowników pomoże. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) A może zna ktoś Fixa aby poprawić te PIXELE ze złej wyświetlanej głębi na kartach ATI x1950, 1650 ;)

Ponoć stery Catalyst 8,6 miały to naprawić a ja mam już 8,7 ;D I kupa. I grać się niechce nawet zaczynać z takimi PIXELAMI ...

A oraz jakieś gotowe ładne buzie dla mojej bohaterki bo w tym generatorze to nic ładnego się nie da zrobić ...

W Oblivionie było tak samo i grę musiałem z rocznym opóźnieniem zacząć bo ładnej bohaterki znaleść nie mogłem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem jest taki : gra dochodzi do pewnego momentu (dokładnie chodzi o samiutki początek po rozmowie z kapitanem i tym ludkiem z kosmosu-zapomniałem jak się nazywał, ale należał do jakiejś elity.. aa już wiem Widm :P, no i po tej rozmowie ląduje się na jakiejś planecie). Joker mówi wlączamy systemy bezpieczeństwa czy jakoś tak i gra się zawiesza a po kilku minutach komp się restartuje.. wiecie jaka może być tego przyczyna ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...