Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

Jaki tam jasnowidz, po prostu na oficjalnym forum był tylko ten problem z tekstuarmi, nietrudno było zgadnąć :tongue:

Co do zapisu, to nie jestem pewien, na tym forum jest napisane dosłownie coś takiego "Wczytaj zapis, który masz z lawą na Therum", sądzę więc że jednak musi być zapis bezpośrednio w okolicy lawy. Może gra tworzy wtedy jakiś plik? Nie mam pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok jeszcze jedno ma ją zainstalowane jako Polski dubbing a od czasu do czasu zdarza się ze co nie którzy przeciwnicy krzyczą po angielsku ze mnie zabija . dziwne nie Kurde nie mogę się doczekać MS2 wczoraj widziałem traler . Mam pytanie odnośnie małpy która miała moduł z danymi bo jak woziłem jej ten moduł to opcja kliknięcia powinna zniknąć a przynajmniej niepowianiem dostać więcej punktów . Tymczasem nabiłem na niej aż 1024punkty idealisty dla mnie to ok bo dostałem zadnie opisane na 139 stronie poradnika na planecie Choche . Ale to chyba jakiś błąd gry ze tak powiem bo to było za łatwe mieć reputacje na max tylko przez głaskanie małp . zastanawiam się czy za niewpuszczenie tego nadętego admirała oprócz tych czerwonych punktów później będę miał jakieś nie przyjemności Denerwował mnie Ziemia to ziemia tam to ( no taki typ gatki miał )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszedłem grę już chyba w połowie (tak przynajmniej wynika z poradnika) i doszedłem do miejsca, gdzie trzeba naprawić yyy, ten, no... rdzeń! Męczę się z tym już chyba drugi dzień i poradzić sobie nie mogę. Pierwszy raz podczas mojej gry zajrzałem do poradnika, ale tam nic konkretnego nie ma! Że niby lewą kolumnę z środkową? Ale że o co chodzi? Klikam na górny napis rdzeń 1 i wsuwa się pierwszy "klocek", klikam na rdzeń drugi i tam się on wysuwa. Gdy powtarzam tak z drugim klockiem to już go nie mogę ustawić w tym samym drugim rdzeniu. Ktoś wie jak to naprawić? Bo niestety nie mam tyle medi-żelu (czy jak to tam), żeby to automatycznie naprawić.

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przenieść klocki z pierwszego rdzenia na drugi i trzeci (czyli pierwszy musi być całkowicie pusty).

Poza tym w poradniku masz dokładnie napisane, krok po kroku jak to zadanie wykonać:

1.Lewy stos -> środkowy stos

2.Lewy stos-> prawy stos

3.Środkowy stos -> prawy stos

4.Lewy stos -> środkowy

5.Prawy -> lewy

6.Prawy -> środkowy

7.Lewy ->środkowy

8.Lewy -> prawy

9.Środkowy -> prawy

10.Środkowy -> lewy

11.Prawy -> lewy

12.Środkowy -> prawy

13.Lewy -> środkowy

14.Lewy -> prawy

15.Środkowy -> prawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, otóż jedna z planet ( dokładniej ta na której znajdujemy Liarę ) pokryta jest wielkimi czarnymi plamami na żadnej innej planecie dotychczas nic takiego nie miałem a zaliczyłem kilka planet z zadaniami pobocznymi, wszystkie ustawienia graficzne mam na max, zmiana na niższe nie pomaga. Mam zainstalowanego najnowszego patcha.

Foto1

Foto2

Geforce 8600 GT

AMD Athalon 64 X2 Dual

2 GB RAM

Mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty i najnowszego Direxcta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, umiejętności Elektronika i Deszfracja (?) (grałem tylko w angielską tam było Electronics i Decryption), zwiększają możliwości otwirania zamków. A zamek otwiera ta osoba, która ma najwyższy poziom tej umiejętności (ale ty i tak musisz przejść tą minigierkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam viste(64) ,(karta graficzna- ATI Radeon HD 4800 ) i mam bardzo irytujący błąd , który skutecznie odbiera przyjemność z rozgrywki(zwłaszcza jak się grało na xp ( i miało się inną kartę graficzna) i nie było żadnych problemów.Tu screeny przedstawiające ten problem:

http://screenshot.xfire.com/screenshot/lar...77849021bb7.jpg

http://screenshot.xfire.com/screenshot/lar...9ec64aaaffb.jpg

http://screenshot.xfire.com/screenshot/lar...6df657b0af9.jpg

[url="http://www.xfire.com/screenshots/orenospl/ss_file-e73c95b9fb4213489ca3b08f5356d0fb16c4833e.jpg"http://screenshot.xfire.com/screenshot/large/e73c95b9fb4213489ca3b08f5356d0fb16c4833e.jpg

Jak widać na screenach po strzale/strzałach powstaje smuga/smugi, a gdy się celuje z przybliżenia jest i smuga i bardzo jasno.... czy mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem? :(

Zapoznaj się z zasadami umieszczania obrazków na forum - Pzkw

Bardzo dziękuję za upomnienie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ta metoda zadziała . Przeszyłem przygodę na Asteroidzie X57 szkoda tylko że nie wszędzie rozmówcy mieli głos miejscami był sam text np ci batarianie którzy zemną gadali byli niem no ale pewnie z czasem na to też bedzie rada . dzięki jeszcze raz na planecie znów lawa była widoczna . Ciekawe czy jest jeszcze jakiś inny dodatek .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ta gra, otoz dzisiaj przyslali mi ja, zainstalowalem, wlaczam i loga producentow mi sie cacy plynnie wyswietlaja tylko jak pojawi sie napis nacisnij dowolny klawisz to fps utrzymuje sie na poziomie tak na oko 1-2 fps w menu glownym tak samo... podczas gry nawet nie probowalem sprawdzac bo znajac zycie tez bedzie tak samo

probowalem ustawiac na 800x600 i 0 detali i tak nic nie pomoglo, instalowalem najnowsze sterowniki i tez nic...

moj komp:

AMD Athlon64 X2 Dual Core Processor 4600+ (zainstalowalem najnowsze sterowniki)

NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB) (jak wyzej)

2gb pamieci

Windows XP sp3

jakby ktos mogl mi pomoc bylbym wdzieczny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post wiec jakby cos bylo nie tak to prosze o info;)

A więc kupiłem mass effect, ale mi nie działa - po uruchomieniu czarny ekran (bez względu na ustawienia grafiki i dźwięku w programie konfiguracyjnym) - czasem wisi a czasem po parunastu minutach pojawia sie logo bioware i klatkując (dużomniej niż 1 fps) pojawia się menu w którym nic nie moge zrobić

napisałem do pomocy technicznej gram.pl i do0ostałem inforo o aktualizacji sterowników i wywalenie ffdshow (nic nie działa), korzystam z paragon drive backup (kopia systemu) więc nie było dla mnie problemem wgrać win na nowo i sprawdzic na czystym systemie (zarówno z sp2 jak i sp3 + aktualizacje, na aktualnych sterownikach) - problem jest ten sam - moze ktoś spotkał sie z tym problemem

mój konfig:

CPU: Athlon 3000+ (New Castle S754, 2000MHZ)

RAM: 1024 + 512 (PC3200 obie kości Kingstona)

Graf: ASUS Radeon 3650 AGPx8 512 MB 25/500 MHz (sprawdzane na sterowniku z płyty oraz najnowszych Catalystach)

Płyta: Asus K8V-MX (chipset VIA k8m400) - sound: ac'97

win xp sp 3

HDD: seagate barracuda 500GB (partycja systemowa 160 GB - 130 wolne)

DVD LG

o tej pory miałem prolem z niska wydajnością sprzetu (po wymianie grafiki) - ale wyłączenie w menadżrze urządzeń "sterownika magistrai Microsoft UAA dla High Definition Audio" pomogło - w chili obesnej wszysto mi chodzi (LoTR Bitwa o srodziemie II, Fallout 3, Wiedźmin, GTA:SA) - wszystko chodzi a mass Effect nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

A instalowałeś poprawkę 1.01 do Mass Effect'a?

Patch do gry Mass Effect. W wersji 1.1a poprawiono parę pomniejszych błędów zauważonych w grze m.in.. Związanych z audio i z zachowaniem niektórych jednostek. Ponadto użytkownicy wielordzeniowych procesorów AMD nie powinni już doświadczać zawieszania się gry. Naprawiono także problem z przekazywaniem informacji do pamięci niektórych kart graficznych.

Źródło: www.idg.pl

Podobno jeśli na komputerze zainstalowane jest również Power DVD to wtedy aplikacja bardzo zwalnia.

Ja miałem trochę inny problem. U mnie gra "zawieszała się" na kilka sekund, a po około 5 takich zwisach wychodziła do Windowsa. Mnie wtedy pomogło przeinstalowanie sterowników zarówno tych ze stronki Asusa (Asus EN9800GTX+) jak i tych ze strony nVidi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dość ciekawy problem. Otóż od czasu ponownego wylądowania w Cytadeli (już po Ilos) każda broń, którą mam jest przegrzana. No ale dobra, ok lecimy dalej. Z tą przegrzaną bronią brnę do przodu pokonując przeciwników "melee attack" i tak doszedłem do pierwszej walki z Sarenem. Ją także wygrałem przy pomocy Wrex'a i tej jednej laski, gdyż ja nic mu nie mogłem zrobić. W drugiej walce z nim już tak mi nie poszło. Za nic nie mogę go pokonać, bo choć moi towarzysze się starają to bez mojej pomocy nie mają szans z pokonaniem go. A wiem, że jest to

ostatnia walka w grze

. Więc znacie jakiś sposób na to, aby broń nie była już przegrzana.

Powtarzam! KAŻDA broń jest przegrzana i nawet po zmianie nie mogę nic zrobić. I tylko mi nie mówcie, żeby przechodzić grę do początku i coś tam zrobić innego po drodze, bo już mnie tu nie zobaczycie :D

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Mass Effect'em, wiec po mniej wiecej godzinie gry ekran robi sie czarny, ale dzwieki nadal sa slyszalne, nie pomaga alt +F4 ani ctrl+alt+delete pozostaje jedynie restart kompa :( I tu moje pytanie czy da sie cos z tym zrobic ?

moj komp:

Intel core 2duo E4500 2.2ghz

2gb drr2

zotac 9600gt amp

windows xp sp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś może instalować patcha?

Nie, nie próbowałem. A trzeba? I jaki to ma być patch?

Znowu będę musiał czekać godzinkę, aż w szkole będę mógł ściągnąć jakiegoś patcha do gry?

Podaj mi link do tego patcha, albo nazwę/numer. Jak będzie mało ważył to ściągnę.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...