Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

A oraz jakieś gotowe ładne buzie dla mojej bohaterki bo w tym generatorze to nic ładnego się nie da zrobić ...

W Oblivionie było tak samo i grę musiałem z rocznym opóźnieniem zacząć bo ładnej bohaterki znaleść nie mogłem :/

to chyba najlepszy generator w crpg jaki widzialem a ty mowisz ze si nie da. to ze TY nie potrafisz nie znaczy ze sie nie da. po posiedzeniu troche nad tym stwierdzam ze da sie zrobic tam DOWOLNĄ twarz, i baaaaardzo fajnie sie grało z własną facjatą która zwłaszcza podczas dialogów wygladała jakbysmy żywcem zostali przeniesieni do filmu S-F. oblivion to troche inna bajka. tam nie było az takich mozliwosci wbrew pozorom. w M.E wystarczy chciec, troche posiedziec i przede wszystkim miec pojęcie o anatomii i wyczuciu estetyki.

wiec zanim ktos jeszcze napisze ze sie NIE DA niech pomysli ze moze to ON NIE UMIE a nie sie nie da.. da sie, da.

a kumple (zwlaszcza kolezanki) szczęki potem zbierają jak oglądają screeny ;)

grunt to zachować umiar bo jak patrze na niektore postacie ludzi .... omg .. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, karta graficzna może być powodem chociaż teoretycznie już 6800 powinna wystarczyć, ściągnij najnowsze sterowniki grafiki i może spróbuj na najniższych detalach.

Zainstalowalem najnowsze stery uruchomilem ponownie kompa i.. rozdzielczosc jest 640x480 , jakość kolorów 4 bity.. i ku mojemu zdziwieniu.. kiedy to zmieniam nic się nie dzieje !! wiesz może co na to poradzić ?:)

EDIT. problem z grafiką rozwiązany, ale gra ruszyć nie chce..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój kolega wygrał właśnie w CDA super grę... taką jak w temacie :rolleyes: . gdy ja ją zainstalowałem nie chciała działać... tzn. odpalam gre wyświetla się obrazek gry, przenosi mnie do gry i czarne tło... i widać tylko myszkę... czekałem długo i nic... zmieniałem detale i nic... może wiecie co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dekameron

NIE DA SIĘ! :>

Twórcy nie przewidzieli istnienia mojej facjaty z włosami w stylu, który teraz nazywa się emo (serio) - więc się nie da. A jak miałem długie włosy też miałem problem z przeniesieniem ich do gry ;>

@trojanos

http://www.shacknews.com/onearticle.x/53904

Musisz czekać na patcha 1.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Też miałem poważne problemy ze stworzeniem fajnej kobiecej twarzy. i nie chodzi o to, że się nie starałem i w ogóle. Siedziałem w tym generatorze trochę i kilka twarzy zrobiłem - ale żadna mnie nie satysfakcjonowała (nie w moim typie ;) ). Wcześniej zrobiłem ok 5-6 twarzy dla męskich postaci i nie miałem z edytorem problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paguł

a jeśli chodzi o włosy to niestety sie zgodze. z 5 fryzur to naprawde lekka kpina przy tak zaawansowanym edytorze twarzy .. i nei rozumiem czemu nie można np. sobie dać włosów domyślnego sheparda. niby mozna wziasc taką półłysine ale raz ze bez szramy a dwa ze o wieeele gorszej jakosci są te hairy .. z włosami dali plamę. (chociaz akurat mi podpasowały ;) ) ale z ryłem wszystko sie da :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam jeden problem jeśli chodzi o me. Kończę ilos(planetę) dolatuje do kanału, ładowanie i zawiecha(czasem czarne tło a w tle muzyka). Gra mi śmiga na max detalach (2 gb ram, geforce 8600 512 mb, procek 2,40 *2) ale akurat w tym miejscu nie da się nic zrobić,Już odinstalowałem nero bo słyszałem że to może pomóc ale nic, zmniejszałem szczegółowość itp ale dalej to samo. Macie może jakąś poradę?? Jutro(a właściwie dzisiaj) jadę na słowację wracam w poniedziałek więc nie będe odpowiadał. Prosazę o pomoc w temacie ew. na pw.

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój kolega wygrał właśnie w CDA super grę... taką jak w temacie rolleyes.gif . gdy ja ją zainstalowałem nie chciała działać... tzn. odpalam gre wyświetla się obrazek gry, przenosi mnie do gry i czarne tło... i widać tylko myszkę... czekałem długo i nic... zmieniałem detale i nic... może wiecie co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paguł

a jeśli chodzi o włosy to niestety sie zgodze. z 5 fryzur to naprawde lekka kpina przy tak zaawansowanym edytorze twarzy .. i nei rozumiem czemu nie można np. sobie dać włosów domyślnego sheparda. niby mozna wziasc taką półłysine ale raz ze bez szramy a dwa ze o wieeele gorszej jakosci są te hairy .. z włosami dali plamę. (chociaz akurat mi podpasowały ;) ) ale z ryłem wszystko sie da :]

Nie mogli dać wszystkich fryzur jakie byś chciał bo postać którą tworzysz to żołnierz :) Dlatego np. facetem z długimi włosami nie zagrasz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba to nic osobistego ale to najgłupszy argument, jakim mogliby się kierować twórcy :> Panie mają długie włosy- nie do kolan, fakt, ale za ucho dla tego przykładu. Kobieta może mieć, bo taki stereotyp, facet nie może, bo kłócą się z tym amerykańskie ideały o super bohaterze z gładko wygoloną czupryną/nieco odstającym fryzem? Ja się tak nie bawię- jestem za równouprawnieniem ;)

edit: mogliby zrobić suwak na przedłużenie fryzury ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus udalo sie MSPC odpalic na laptopie z 8400m gs? albo czyms podobnym... wydaje mi sie ze to wina sterow ale nowych HP do mojego lapka nie wypuscilo od stycznia wiec jestem delikatnie mowiac udupiony... jak ktos ma jakies voodoo metody to chetnie sprobuje :P .

Gra sie odpala i wiesza w momecie jak pisze press any key [wciskam, zaczyna zoomowac na planete i dpa wywala sie z bledem do wondy].

sprzet jak w podpisie, 4gb ram, gf8400m gs, turion 64 2x 2.3 ghz vista home premium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba to nic osobistego ale to najgłupszy argument, jakim mogliby się kierować twórcy :> Panie mają długie włosy- nie do kolan, fakt, ale za ucho dla tego przykładu. Kobieta może mieć, bo taki stereotyp, facet nie może, bo kłócą się z tym amerykańskie ideały o super bohaterze z gładko wygoloną czupryną/nieco odstającym fryzem? Ja się tak nie bawię- jestem za równouprawnieniem ;)

edit: mogliby zrobić suwak na przedłużenie fryzury ^^

Nie o to chodzi :) Twoja postać jest marines/żołnierzem czy jakt tam wolisz to nazwać. jak idziesz do woja to nie pozwolą ci mieć włosów do kolan z grzywką opadającą na oczy =] Bo to nie praktyczne, przeszkadza w walce i w ogóle. Właśnie dlatego faceci nie mają długich włosów do wyboru a kobiety mają albo krótkie włosy albo zaczesane do tyłu tak byt nie przeszkadzały :)

Jak jesteś najemnikiem to możesz sobie sprawić różowego irokeza i zrobić sobie warkocze z włosów w nosie. Ale jak idziesz do wojska to musisz mieć "wojskową" fryzurę :)

Inna sprawa, że też bym wolał aby twórcy poszli tu na pewne ustępstwo i dali większą paletę fryzur :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Kupiłem sobie dzisiaj Mass Effect i mam taki problem :

Po instalacji włączam spokojnie grę ( na minimalnych detalach, żeby zobaczyć jak gra śmiga ) wyskakuje na srodku monitora obrazek Mass Effect, potem robi się czarny ekran i klepsydra na środku. Po jakimś czasie ona znika i obojętnie co nacisnę włącza się muzyka jakaś ( chyba menu główne gry ) Ale Ekran jest nadal czarny .... Ma ktoś jakąś radę na to ??

Moje parametry :

1GB Ram

GeForce 8600GT

Athlon 4200 +

PS. Próbowałem już wielu rzeczy ale wszystko na nic :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy Wy w ogóle czytacie poprzednie posty? Mass Effect NIE BĘDZIE działać prawidłowo na dwurdzeniowych procesorach AMD. Może- ale nie musi. Musicie czekać na patcha, który naprawia ten problem.

@Seba

Właśnie dlatego nie lubię tych kretyńskich standardów :/ To gra, ma być miło i przyjemnie, nie popadajmy w paranoję "bo to nierealistyczne" - Pierwiastek Zero, magiczne coś (dające niespotykane moce i inne pierdółki), na którym opiera całe uniwersum ME też jakoś tak NIE BRZMI zbyt realistycznie. Ja chcę długie włosy i tyle :(

btw Czy mi się wydaje, czy nie da się wziąć fryzury z Sheparda-faceta? Chodzi mi o tą wyjściową postać.

btw2 do odpowiedzi na "nie działa": nie ściągajcie patcha! Nie jest kompatybilny z wersją wydaną na Wschodzie (czyt. z naszą i innymi państwami na wschód od Kraju nad Wisłą). Gra przestaje rozpoznawać płytę i trza machnąć reinstalkę :/ Poczekajcie, aż CDP przestanie nas olewać i wypuści łatę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wujek z Ameryki czy kupiona w amerykańskim garnizonie w Hiszpanii?

Tak trudno znaleźć w Sieci informacje o tym, co on robi? I czy ja nie napisałem CZTERY POSTY wyżej, że da?

@baton218

Co to ma do rzeczy, że się znasz, jeżeli udzieliłem Ci odpowiedzi na pytanie? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdura że na 2 rdzeniowych AMDkach nie będzie działac prawidłowo ?mi jakos działa a mam 2 rdzeniowy AMDka i GF 8600.

co do czarnego ekranu to wygląda to tak jakby dźwięk w grze nie wyrabiał przez co zawiesza równiez obraz, niestety dźwiek sie odblokowywuje po paru chwilach a obraz nie :P jaka rada ? a no mi pomogło wejście w -->> Start -->> Uruchom -->> wpisujesz "dxdiag" --> zakładka dźwięk -->> i na dole masz sówak z przyspieszaniem sprzętowym, przesówasz go na minimum czyli całkowicie wyłączasz i gotowe. śmiaga chula i sie nie zatrzymuje, czasem na chwile staje (ale tylko na ok. 5 sekund) i sie oblokowywuje lecąc dalej ale taki problem wystepuje raz na dłuuugi czas, ja ogółem odkąd to przełączyłem przeszedłem całą grę bez ani jednego wykrzaczenia, skad wiem że to nie przez procek AMD'ka ? a no stad że mam w domu 2 kompy, jeden starszy mojej narzeczonej (2 rdzeniowy AMD) i jeden nowszy dopiero co kupiony (2 rdzeniowy intelek) i na obu gra mi sie zwieszała a po wyłaczeniu przyspieszania dźwiękowego chulało wszystko bez problemu. Jednak co fakt to fakt, takiego problemu nie powinno WOGÓLE byc więc mam nadzieje że patch szybko wyjdzie u nas :P

POZDRO.

EDIT: udało mi sie ME odpalić pod linuksem i wiecie co ? Zero błędów i problemów xD a więc AVE microsoft i jego genialny system :P Pamietam jak sami wypuścili kiedyś FreeLancera który gryzł sie z kodekami od filmów i w grze dźwięku nie było ^^ potem oczywiście patch wypuścili ale z błędów faze mieliśmy z kumplami niesamowitą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdura że na 2 rdzeniowych AMDkach nie będzie działac prawidłowo ?
Taka, o której możesz poczytać u masy osób na tym forum. I taka, o której istnieniu wie BW, więc wydano patch naprawiający tą "bzdurę".

Brrr... "suwak", "w ogóle"- nie rań języka.

Nie uwierzysz, ale to, że gra się sypie na tym i na tym komputerze, wcale nie oznacza, że nie ma problemu z obsługą AMD o_O I trochę więcej pomyślunku, nim ogłosisz nieistnienie błędu- takie rewelacje jeszcze nikomu nie pomogły, a właściciele dwurdzeniowych AMD mogą się czuć zawiedzeni po kupieniu gry, która nie działa.

a więc AVE microsoft i jego genialny system
Właśnie, za wszystkie błędy w grach odpowiada Windows, niedopatrzenia twórców programu to mistyfikacja.

ale z błędów faze mieliśmy z kumplami niesamowitą
o_O ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...