Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

Nowy nabytek - Mass Effect

Zainstalowałem i mam problem podobny do Krezu na 4/5 stronie: wyskakuje mi takie cuś:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=bugdm0.png

Czasem wyskakuje, a czasem niestety zwis całkowity.

Gościu miał zainstalować nowsze sterowniki, niestety nie wiemy, czy pomogły :(:unsure: .

Ja mam stery: 180,84, instalowane specjalnie pod GTAIV (mam geforce8800Gt512mb i intel core 2 duo e6300 1.86ghz + 2gb ramu).

I teraz nie wiem, czy to wina tego, czy czegoś innego. nie wiem, czy instalować starsze. Co robić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy pudełko, w którym znajduje się gra jest duże, tak jak np. Wiedźmin? I czy prócz płytki z grą, karty rejestracji i instrukcji jest coś jeszcze w pudełku?

I czy gra jest trudna? Jest dużo strzelania czy to raczej RPG bardziej :D ?

Z góry dzięki za odpowiedzi na moje pytania,

Pozdrawiam

PS Przepraszam, że bez kolorów ale w szkole jestem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strzelanie i RPG - wszystkiego po trochu ;) Co do trudności, to jak wiadomo rzecz względna... Za to mogę Cię zapewnić, iż gra ma niesamowity klimat SF, wciągającą fabułę i rozbudowany świat. Nie jest oczywiście pozbawiona błędów (questy poboczne - łatwe, nieskomplikowane i podobne do siebie), ale jeśli lubisz np. Deus Ex, to jest to pozycja obowiązkowa. Co do pudełka DVD, to nie znam jego zawartości - mam edycję kolekcjonerską :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko rozmiarami mniejsze- węższe od Wiedźmina, dostaniesz w nim 2 książeczki- instrukcję i poradnik przejścia gry. Poza tym w samym pudełku "widokówki" z artworkami z gry oraz trzecią płytę z "dodatkowymi materiałami filmowymi, niestety nie powiem ci co na niej jest ponieważ do niej nie zaglądałem do tej pory:D

Polska wersja nie wymaga żadnej rejestracji, jeśli dobrze pamiętam obowiązek taki był w edycjach zagranicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EnTaro napisał:

Mój Komp

-GeForce 9800GT

-Intel Core 2 Duo E7200 2,53 ghz / rdzeń

-Karta Dźwiękowa zintegrowana na płycie głównej

-Asus P5N-E Sli.

Gdy kończy się intro i idę pogadać z Nihlusem gra się zacina

tzn zacina się gdy rozpoczyna się pogawędka z Nilusem

Instalowałem patcha

Reinstalowałem grę

Ściągałem różnorakie kodeki

Deinstalowałem je

Waliłem głową w biurko

Klnąłem najpewniej gorzej niż Eld

Macie pomysł co to może być?

O instalacji gry na innym kompie nie ma szans nie znam nikogo z tak wypasionym sprzętem żeby chwycił ME...

Proszę was o pomoc !

Mam identyczny kłopot, i też waliłem głową w biurko :( , ale nie pomogło. Zna ktoś rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnić co robi się z omniżelem? Bo z tego co piszę w instrukcji to nie rozumiem za bardzo.

Zużywasz przede wszystkim podczas napraw Mako, włamań do systemów komputerowych i otwierania zamków. Możliwe, że ma jeszcze jakieś inne zastosowania, ale po prawdzie nie pamiętam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę, że problemy z grą są ciągle poruszane. Ale może ktoś zna rozwiązanie na moje boleści:

Mianowicie, gra często wywala mi się do windowsa, a jeszcze częściej robi mi się takie coś, że się zacina i nagle ekran robi się czarny i muszę resetować kompa. Do Windowsa ostatnio wywaliło mnie jakoś 2 dni temu, ale z tym ekranem dzieje się co 2-5 godzin grania. Na dodatek na tej planecie, gdzie trzeba jakąś siostrę tej matki odszukać, po prostu zniknęły mi tekstury (nie wszystkie, ale przez większość mapy mam tylko czarne pola). Widzę kształt terenu, ale nic poza tym.

Nie wiem czego to wina.

Mój komp:

Windows XP Sp2;

2GB RAM;

Intel Core 2 Duo 6300 (1.9GHz)

GeForce 9600GT (DX 9.0c najnowsze wydanie, stery NForce 180.46 czyli też prawie najnowsze [najnowsze to 181])

Ofc ME oryginał. Kupiłem sobie na imieniny w poniedziałek. Spatchowana do 1.01a (chodź nie wiem po co ten patch, bo błędy które miał zlikwidować, nadal występują...)

A i czy u was batarianie także nie mają głosu? Bo u mnie stoją ruszają ustami ale tylko napisy się pokazują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tekstur - próbowałeś zmieniać ustawienia graficzne? Może zainstaluj starsze sterowniki (nowsze nie zawsze lepsze)?

Z tym wywalaniem do Windows'a to też tak mialem, ale da się to przetrwać i można spokojnie grać. Możesz najwyzej po pewnym czasie sam wyłączyć grę i ją uruchomić.

Co do dźwięku, to spróbuj zainstalować sterowniki do karty dźwiękowej jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w jednej z misji pobocznych - mam załatwić na 4 planetach posterunki gethów i mam dostać namiary na piątą. Wszystkich wytłukłem, namiarów nie mam. Wróciłem na jedną z planet, nad posterunkiem unosi się statek transportowy, nikt z niego nie wysiada, rozwalić się go nie da. To jest jakiś bug, da się skończyć tą misję w ogóle?

post-18533-1232255472_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie pudełko Ci się zatrzasnęło? Co się dzieje i co robisz po włożeniu płyty do napędu? Jeśli sama nie startuje proponuję prawym przyciskiem myszy kliknąć na ikonie napędu, potem otwórz. Jeśli działa to potem setup. Jeśli nie działa, sprawdź płytę na innym kompie. Jeśli i na innym sprzęcie nie działa - wymieniaj płytę, jeśli działa to wina Twojego napędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...