Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

Wklej Krezu raport z DxDiag to będzie nam łatwiej Ci pomóc. Mówiąc "mam lepszy komputer od niego" niestety nie ujawniłeś nam swoich specyfikacji sprzętowych :P

A co do tej gry odkupionej od kolegi, oczywiście standardowe pytanie, jak kolega powyżej: czy jest to pirat, czy też oryginał? i drugie: jeśli to oryginał to czy sprawdziłeś przed odkupieniem od kolegi gry czy płyta jest porysowana?

Niby taka nieistotna rzecz,a może dużo zmienić. Jeśli jest porysowana to wyjaśniałoby uszkodzenie pliku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że Ci wyskakują, potem wystarczy, że wciśniesz "zapisz wszystkie informacje"(jest to przycisk na lewo od "zamknij"), a potem robisz kopiuj-wklej z pliku notatnika, w którym zapisze się raport.

Co to tego błędu to kojarzę go, jest on chyba związany ze sterownikami karty graficznej,więc upewnij się,że używasz najnowszych i że poprawnie je instalujesz! Wiele osób ma z tym kłopot(nie gwarantuje,że pomoże, o tym błędzie pisali sporo na forach Bioware'a i jest on dosyć złożony, więc instalacja sterowników może nie być rozwiązaniem).Tak się składa,że masz identyczny sprzęt jak ja(poza kartą, ja ma GTS'a),więc wypróbuj wszystkie propozycje, które podałem stronę wcześniej.

Wydaję mi się,że Ciągle nie skontaktowałeś się z działem pomocy technicznej, zrób to! Ich wiedza jest niepomiernie większa od mojej i jeżeli ktoś miałby rozwiązać twój problem to będą to bardziej oni niż użytkownicy forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy jest też ktoś komu gra działa OK /tak jak mnie/ Ja nawet nie wiem jakie mam obecnie sterowniki do karty. Kupiłem, zainstalowałem i wszytko śmiga.Alt + Tab działa też OK, fakt że trzeba poczekać trochę na powrót z pulpitu do gry, no ale to małe miki.

Moze znaczenie ma fakt że nowy system postawiłem w maju i przed każdym graniem wyłączam Kaspersky`ego ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie internetowego rejestrowania gry bo ostatnio zobaczyłem coś takiego "UWAGA: Polskie wydanie gry Mass Effect (zarówno polska jak i angielska wersja językowa gry) sygnowane logiem CD Projekt pozbawione jest zabezpieczenia wymagającego od użytkownika internetowej aktywacji produktu" i czy faktycznie jeśli pójdę np. do media markt kupie mass effect i go zainstaluje to nie będę musiał nic rejestrować w necie tak jak np. w lost planet ????? z góry dziękuje za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam ludzie pomocy.Kupiłem sobie Mass Effect, instaluję i wyskakuje mi komunikat ,że mam za stare sterowniki karty graficznej i może mi gra nie chodzić.Myślę sobie co mi tam na pewno się uruchomi-podobnie miałem z Gears of War.Niestety gra się nie chce włączyć nawet na najmniejszych ustawieniach.Czy pomoże instalacja sterowników.Sterowniki-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel Core 2 CPU E6300 @ ~2,5gh (podkręcany)

GeForce 7900GS

4gb ramu

Wszystko na full (czasem coś lekko przytnie, ale rzadko) i praktyczny brak problemów technicznych (2 razy gra mi się zacięła w windzie i to chyba wszystko - poza tym to było dawno i nie prawda ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Niby wszystko działa perfekcyjnie na full+1280x1024 ALE TE PIKSELE MNIE ZABIJĄ! Czytałem na forach BW, że to tylko sterowniki. Kazali czekać do 8.6 Nic to nie dało. Teraz są już 8.7 i dalej obraz jest jak z 640x480.

Co do konfiga poprostu popatrz na sygnaturke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam ludzie pomocy.Kupiłem sobie Mass Effect, instaluję i wyskakuje mi komunikat ,że mam za stare sterowniki karty graficznej i może mi gra nie chodzić.Myślę sobie co mi tam na pewno się uruchomi-podobnie miałem z Gears of War.Niestety gra się nie chce włączyć nawet na najmniejszych ustawieniach.Czy pomoże instalacja sterowników.Sterowniki-

Nero, skoro gra sama stwierdziła,że z powodu starych sterowników może nie działać, to po co pytasz się na forum czy instalacja sterowników pomoże, zamiast najpierw je zainstalować, a potem ewentualnie, w razie gdyby nadal nie działała napisać post ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nowych sterowników się nawet gra nie odpalała. Więc na takim innym forum mi podali stronę ze sterownikami i ściągnąłem najnowszy. A co do prawidłowości ich instalowania, tylko dałem instalację i to wszystko. Ale nie wiem do końca czy mam najnowsze sterowniki, może mi ktoś powiedzieć skąd je ściągnąć?

PS. Mam GeForce 8600GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur@a... sory ale grecki komp znowu mi posta gotowego skasowal... wiec tak gralem sobie w mass effect , przeszedlem gdzies do polowy musialem zmienic kompa\(mniejsza z tym) ide z savami zainstalowac gre na innym kompie, wiec biore instaluje , instalka prosi mnie o cdkeya, ok wiec biore instrukcje , patrze na jej tyl a tu..... CD KEY SIE STARL !!!!!!!!!!!!!!!Chwila paniki, sciagam wiec deka z neta, instaluje, ufff... ale wystepuja problemy to okienka samouczka ciagle wyskakuja itp.itd.. i co zrobic jak myslicie?Wyslac maila do polskiego wydawcy z zdjeciem instrukcji i startego na jej tyle cdkeya z prosba o nowego cdeka?Nie chce grac z bledami, a tym bardzie z cdkeyem z neta....

PS.Piszez grecjii , z kafejki, wiec nie rzucac sie o ortografie... ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...