Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Miano najgorszej gry można by przypisać każdej z pod CI, ale mają kilka perełek więc... Hell in Vietnam od Ci... Kto grał ten wie.

Wszystkimi żołnierzami mówi jeden lektor, grafika... fizyka (a raczej jej brak), fabuła (to samo), grywalność(i znowu to samo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj gdy chce zacząć grać w coś to czytam rozmaite recenzje na temat danej gry więc raczej rzadko zdarza się bym grał w jakiś kompletny szajs, aczkolwiek były gry na których się zawiodłem i nie przetrawiłem ich: Two Worlds, Gothic 3, STALKER, Dark Sector, Bad Day L.A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może smiesznie i kontrowensyjnie to zabrzmi , ale była kiedyś taka gra , razem z serkami bakuś <haha> . Chodziło sie jakimś zwierzakiem , i na jednej i takiej samej planszy skakało się na takie same liście . Niewiem czy znalazła sie choć jedna osoba , która poświęciła na tą grę więcej niż 10 minut .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza? Oblivion. Przeczytałem w gazecie recenzję (nie pamiętam już w jakiej) i strasznie się napaliłem na tą grę. W recenzji gra była zachwalana, w ogóle była doskonała wręcz. Prosiłem mamę wielokrotnie by mi kupiła, a jak w końcu kupiła... To zawód :(( ogólnie grafika była dobra, świat piękny i ogromny (plus) i szybka podróż. Przedmioty tak samo. W ogóle wszystko było fajnie ale... Nuda. Okropna nuda, którą podtrzymywały denne dialogi z oklepaną fabułą na czele. Choć wielokrotnie wracam do tej gry, mam z niej dobre wspomnienia (zadania dla gildii zabójców, arena itp.) nie gram w nią dłużej niż godzinę po po tym czasie już się nudzi. Nuda, nuda nuda. Morrowind był na prawdę niezły. Seria mogła by być na prawdę epicka gdyby nie:

- Udziwnienia, zwane tu innowacjami. Dlaczego twórcy odeszli od punktów doświadczenia? Ten system był dobry, po co go jeszcze zmieniać?

- Nieumiejętność tworzenia porywających historii. W Morrowindzie fabuła była nawet nawet, niczego sobie. Ale Oblivion? Kolejny raz ratowaliśmy świat przed zagładą. Och, ile razy my to już robiliśmy!

Kolejna gra która niespecjalnie mi się podobała to seria Neverwinter Nights. Ogólnie wszystko jest w niej w porządku, ale nuda. Ta cholerna nuda! I do tego turowy system walki. Nie mam do tego cierpliwości, dla mnie wzorem RPG'a jest Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja też kupiłem ,,Obka" w PKK, i zgadzam się z tobą.Bardzo nudny, w CDA dostał 10/10 ale zupełnie nie wiem dla czego, przeszedłem questa ,,Przerwanie oblężenia Kwath" i sobie odpuściłem.jak dla mnie lipa, i strata całych 30zł. to była, i jest zresztą nadal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam Obliviona jako jedną z moich ulubionych gier, ale przyznaję, że przy drugim podejściu nie miałem na tyle mocnej psychiki, żeby wyjść z początkowych kanałów.... NAJGORSZĄ gra jaka pamiętam jest zdecydowanie "seria gier z płatków Nestle" :D! beznadziejny jest również "Król Futbolu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights 2. Kupiłem, instaluje. Tworzenie postaci bardzo mnie urzekło, ale fabuła była nudna jak nie wiem co. Gra mnie jakoś tak odrzuciła po godzinie grania.

Mnie też. Choć lubię ten gatunek, to jest tragedia dla RPG'ów. Dialogi cholernie nudne, mają chyba na celu odstraszenie gracza. I do tego są długie jak... Argh! Grafika mnie obrzydza (za kolorowa :/). Wytrwałem do przyjazdu do Neverwinter. W tym momencie odpadłem. Miałem dość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą gra jak dla mnie jest Mafia- przegięty poziom trudności, strasznie nudne

Dead Space - w ogóle co to za gra? totalne gówn*.

To są tylko 2 przykłady gier które wyjątkowo mi nie przypadły do gustu a było ich więcej...

A tak pozatym najgorszymi grami są wszystkie RPG i Strategie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Morrwinda lubię. Przeszedłem dwa razy całą główną linię fabularną, plus bardzo dużo pobocznych questów. I nawet to łażenie mi nie przeszkadzało, oprócz momentów, gdy coś trzeba było znaleźć, a wskazówki były mało dokładne. Gra mnie po prostu bardzo mocno wciągnęła i nie chciała puścić. Świat mnie zaczarował i niedoróbki (a tych było w sumie dość sporo) mnie nie odstraszały. Natomiast sytuacja wyglądała inaczej z Oblivionem... Z tych gier z wyższej półki było to dla mnie jedno z większych rozczarować. W Morrwindzie chciało mi się latać, a tu nie. Gra mnie po prostu znudziła bardzo szybko. Skalowanie przeciwników było bardzo kiepskim pomysłem, nie chciało mi się ciągle walczyć z podobnie trudnymi przeciwnikami. Poza tym przez to dochodziło do absurdów typu mistrzowsko wyposażonych bandytów w jakiejś byle jakiej jaskini. Niby nie zmieniło się wiele, a mnie po prostu odrzuciło.

Dla mnie najgorzsza gra na PC to MEDIVAL total war (nie wiem nawet czemu xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... Czy wam się w głowach poprzewracało? Mafia? Dead Space? Resident Evil 5? Toż to są bardzo fajne gry (no może z wyjatkiem tej trzeciej, ale nie zasługuje na miano najgorszej gry...).

Maluch racer- grałem u kumpla, ale to wystarczyło by wzbudzić we mnie traumę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszą grą w jaką grałem było Guild Wars. Kupiłem ją czytając przeróżne recenzje w których ludzie to wręcz się nią zachwycali. Pograłem ledwo ponad godzinę i sprzedałem grę koledze bo dla mnie to nie miało sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Metin 2 oraz Terrorist Takedown. Obie gry są okropne choć Metin 2 zostawia konkurencje daleko w tyle. Gra jest strasznie wtórna. Questów jest strasznie mało. Nie wystarczy do wbicia poziomu a ja nie mam ochoty biegać za mobami przez cały dzień. Co do Terrorist Takedown to sprawdza się jako świetna kołysanka. Oczywiście mówię tu o całej serii. Żadna z nich nie wzbudziła we mnie emocji. Zdecydowanie nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...