Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

Dla mnie najgorszą grą był Detektyw Rutkowski. Wszystko co można zepsuć w grze zostało zepsute.

Tutaj video-recenzja

Tak jak wyżej xD Najgorsza gra w którą grałem to Detektyw Rutkowski! Nie wyobrażam sobie jak można zrobić takiego śmiecia... :/ Ale z tego co widziałem Wilczy Szaniec też najwyższych lotów nie jest xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorsza gra to SKI :dry: no normalnie crap kioskowy który wyciska 10 zł :dry: mój starszy brat zagrał w to kilka minut żeby zobaczyć co to jest,bo moja młodsza cioteczna siostra bardzo tą grę podziwiała :laugh: a ja tę grę wykasowałem błyskawicznie po tym kiedy grać skończył :dry: a więc SKI to marność na marnościami :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do Twierdzy... Fajna gra, trzeba się dobrze napocić żeby całość przejść... Dla mnie najgorszą grą w którą grałem jest chyba to chyba jest D&D Dragonshard. Jakoś nie przemówiła do mnie totalnie, trochę za staro wyglądała jak na tamte czasy w których wyszła i ogólnie nie czułem klimatu "Lochów i Smoków"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak już kupuje jakąś grę to zwykle mi się podoba, ale chyba największym badziewiem w jakie grałem była Planeta Małp.Cała gra wygląda prawie tak samo, stylistyka zmienia się tylko czasem.Gra jest nudna, odpychająca a sterowanie jest tragiczne.Nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Hopkinsa nic nie mam. Normalna przygodówka, niczym się nie wyróznia.

A najgorsza gra w jaką grałem? Hmm... to chyba na pegasusie jakaś porąbana gra, gdzie jest się jakąś głową i terroryzuje się miasto. Tytułu nie pamiętam. "Zombie coś tam..." chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiem że zaraz wszyscy będą mnie wyzywać od debila ale musze chyba to powiedzieć.

NIENAWIDZE serii GTA( i większości gier Rockstara). Nie chodzi mi tu o brutalność, klimat i itd. Po prostu nie podoba mi się to że jesteś jakimś faciem który w dialogach klnie jak najęty i rżnie wszystkich jak trzeba. Mało ciekawych zadań. Wogóle nie ma walki z bosami(tylko jakimiś ważniejszymi gwiazdami, które giną tak samo jak inni). Sporo bugów, ale jedyna rzecz która mi się w GTA podoba to radio w którym moge usłyszeć orginalne kawalki np. DEPECHE MODE. No dobra jescze żyjąca miasto. Ale np. w AC II jest genialnie odwzorowany średniowieczny tłum. Dla mnie do mafii i Assasin's creeda GTA sie nie umywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icewind Dale. Jedynka! Spodziewałam się całkiem grywalnego i rozbudowanego erpega, a gra okazała się podchodzącym pod hackenslasha chłamem. Beznadziejna fabuła, mnóstwo walk, praktycznie żadnych sklepów, miast, misji pobocznych, czegokolwiek. Nawet rozmów w drużynie nie było, no ale co się dziwić, kiedy od razu tworzyło się całą drużynę. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl. Okropność!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do Twierdzy... Fajna gra, trzeba się dobrze napocić żeby całość przejść... Dla mnie najgorszą grą w którą grałem jest chyba to chyba jest D&D Dragonshard. Jakoś nie przemówiła do mnie totalnie, trochę za staro wyglądała jak na tamte czasy w których wyszła i ogólnie nie czułem klimatu "Lochów i Smoków"...

Twierdza fatalna ......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icewind Dale. Jedynka! Spodziewałam się całkiem grywalnego i rozbudowanego erpega, a gra okazała się podchodzącym pod hackenslasha chłamem. Beznadziejna fabuła, mnóstwo walk, praktycznie żadnych sklepów, miast, misji pobocznych, czegokolwiek. Nawet rozmów w drużynie nie było, no ale co się dziwić, kiedy od razu tworzyło się całą drużynę. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl. Okropność!

Bo najpierw należało nauczyć się czytać. ID było robione właśnie jako H'n'S, więc nie wiem czemu się dziwisz. Już podczas premiery było mówienie, że jest nie jest robione jako RPG, tylko lekka gra mająca zdyskontować popularność BGI i mająca być "poczekadłem" przed BGII. Z BG ma wspólny silnik i realia. Równie dobrze możesz napisać, że ID jest kiepską ścigałką, bo spodziewałeś się wypasionych fur, a tu na piechotę trzeba popychać. A jeśli chodzi o H'n'S, to ID jest jednym z najlepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...