Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Pamięta ktoś w którym CDA na coverze w bonusach było kilka nagrań pokazujących, jak można dźwiękiem oszukać nasz mózg? Były tam różne efekty (wizyta u fryzjera chyba, zakładanie torby na głowę i takie tam), chciałem je pokazać kumplowi, a nie mam pojęcia na której płytce to może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Recenzował i testował ?

Odwarzacz DVD/Dvix Korr (Nie wiem jaki model ale taki podobny do tego tu)

http://www.pcworld.pl/news/84823/Korr.nowy.krol.DivX.a.html

W którym roku ?

Zalety ? i Wady ?

:D zapewne wiecie czemu mi na tym zależy....ano bo mam w domu taki odwarzcz :D matka go sobie kupiła 2 lata temu bodajrze....patrzę na pudełko a tu....Cd Action Znak jakośći :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było recenzowane w cda Lost Planet: Colonies? Jeśli tak to proszę o ocene, +/-.

Nie było. CormaC w dziale reedycje w numerze 6/08 opisał tylko różnice w porównaniu ze zwykłą edycją (która dostała 9).

Czy w którymś numerze było recenzowane Last Chaos? Lub opisane chociaż? Jeśli tak to prosiłbym o ocenkę gry. Z góry dzięki za info.

W numerze 8/08 w "Życiu w sieci" opisał ją Monk. Z kciukiem w dół: "(...) Ot, i kolejne MMO F2P, o którym nie można powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że czasem nie podupadnie . Jeżeli jednak nie liczysz na epicką przygodę trwającą latami, a chcesz po prostu spróbować czegoś jednocześnie nowego i jednocześnie znanego, LC może być dla ciebie. (...)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enemy Territory: Quake Wars

Ocena: 7+

G:7

A:8

V:9

Plusy:

+świetna grafika

+baaaaardzo fajnie gra sie Stroggami

+dynamiczne, ale...

Minusy:

-...nie tak ekscytujące jak ET

-brak zbalansowania stron

-fatalni polscy lektorzy

-za duże mapy

-niepotrzebnie skomplikowana

-za bardzo podobne do BF 2 i BF 2142

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wie ktoś gdzie można znaleźć spis wszystkich gier demo jakie się dotąd znalazły w CD-Action?

Wydaje mi się, że coś takiego gdzieś na pewno jest, a poszukuje pewnej gry, która bardzo dawno temu pojawiła się właśnie jako demo. Nosiła tytuł Harkenfield, dokładnie nie pamiętam. Wiem tylko tyle, że łaziło się jakimś policjantem i rzucało się jakąś kulkę, która łapała żołnierza i kazała iść za nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, gość z przyszłości :banana: Numer trafia do sprzedaży we wtorek dopiero (chyba, że prenumeratorzy jutro już będą mieli), więc cierpliwości.

Po prostu wiem, ze nie dostane numeru w ciagu... powiedzmy najblizszych miesiecy. A chcialem znac ocene. A i fakt, troche sie pospieszylem. Nie jestem ostatnio na czasie, jezeli chodzi o nowe sidiekszyny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SILENT HUNTER 4 (autor ELD)

OCENA: 9+ i znak jakości

grywalność: 9

video: 9

audio: 8

Plusy:

+ najlepsza część SH

+ zróżnicowane, bardzo dobre misje

+ KLIMAT!

+ olbrzymia grywalność

+ elementy RPG

+ cudnie wyglądająca woda i okręty

Minusy:

- interfejs jest doskonały dopiero z łatką 1.1

- parę malutkich bugów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...