Jump to content

Lhr

Forumowicze
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Lhr

 • Rank
  Hobbit
 1. Po 30 dniach dokonujesz darmowej rejestracji i używasz dalej. Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski?
 2. Lhr

  SPOILERY

  Nie było. CormaC w dziale reedycje w numerze 6/08 opisał tylko różnice w porównaniu ze zwykłą edycją (która dostała 9). W numerze 8/08 w "Życiu w sieci" opisał ją Monk. Z kciukiem w dół: "(...) Ot, i kolejne MMO F2P, o którym nie można powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że czasem nie podupadnie . Jeżeli jednak nie liczysz na epicką przygodę trwającą latami, a chcesz po prostu spróbować czegoś jednocześnie nowego i jednocześnie znanego, LC może być dla ciebie. (...)"
 3. Lhr

  CD-A Droższy?

  Na dzień dzisiejszy jest dobrze, ale... Ciężko powiedzieć, w jaki sposób sytuacja kryzysowa się rozwinie w najbliższych latach i jakie będzie miała konsekwencje odnośnie naszej waluty. Po prostu te przykładowe 5 złotych więcej może okazać się koniecznością. 2 płyty DVD - póki w grafikę gier pakuje się całą "parę" (i gigabajty), to może okazać się, że jeden nośnik to za mało na czasopismo. Już coraz rzadziej pojawiają się jakieś dema na coverze z racji ich rozmiarów. A niedługo pewnie i pełne wersje będą standardowo potrzebowały co najmniej jednej pełnej płytki. Moim marzeniem jest, aby w CDA było dużo publicystyki... Cóż, czy zwiększenie kosztów pomogłoby redakcji i wydawnictwu w realizacji tego marzenia? Nie wiem, choć wątpię, aby to tylko zależało od ceny czasopisma. Cieszę się natomiast, że ciekawe teksty okołogrowe pojawiają się ostatnio w miarę często i nie tylko w tipsomaniakach. Tak czy siak, te pięć złotych przeboleję, choć nie przewiduję aż tak gwałtownej podwyżki w najbliższym czasie (kwestia psychologiczna), ale 1zł więcej już za rok, a za następny 2zł - to nie jest całkiem nierealna wizja.
 4. Jak na moje oko, to wszedł Phnom z Clicka... co zresztą widać w stopce redakcyjnej. edit: Obaj mieliśmy rację Czy czy jest szansa, by w numerze czerwcowym pojawiła się recenzja Zeno Clash?
 5. Najnowsze CD-Action, strona 141, lewy dolny róg, prawa kolumna, linijki 8-15 Możesz też pisać na adres: beata.jankowska@bauer.pl
 6. Pełniak roku 2008: Fable XIII Spellforce 2 Loki Red Faction Gra roku 2008: Drakensang Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Dead Space Mirror's Edge World of Goo
 7. Lhr

  SPOILERY

  Silent Storm Ocena: 9 + znak jakości Grywalność: 10 Video: 9 Audio: 8 + engine + klimaty + tury - wysokie wymaganie sprzętowe (*) - AI - superbronie niszczą klimat rozgrywki (**) (*) Czyli: procesor P2 600 MHz, 128 MB RAMu, Akcelerator z 32 MB pamięci, shadery... yyy... co to jest? (**) Mac Abrze nie spodobały się mechy, bo psują trochę realizm. Recenzję pisał gem, ale widać uwzględnił narzekania przełożonego.
 8. Strona 119, notebook HP HDX18. W opisie: "(...) przyzwyczajenia też wymaga dość szorstki touchpad." W minusach: "gładki, trochę niewygodny touchpad" No to jak w końcu?
 9. Piła po hiszpańsku to jest sierra...
 10. Z piłą i horrorem kojarzy mi się... Silent Hill (2, 3?)
 11. Lhr

  SPOILERY

  Knights of the Old Republic 1 Numer: 95 Autor: gem Ocena: 9 i znak jakości Cząstkowe: 10 8 9 + fabuła! + klimat Star Wars! + dziesiątki, a może nawet setki questów rozwiązywalnych na wiele sposobów + znakomita grafika - problemy techniczne - przeciętne interfejs i sterowanie
×
×
 • Create New...