Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

jakie jest drugie ukryte zakończenie w max payne 2 i max payne 1 ??

W Max Payne 1 nie ma, z tego co mi wiadomo, żadnego ukrytego zakończenia.

W Max Payne 2, po przejściu na drugim poziomie trudności, Mona Sax przeżywa postrzał w głowę. Ostatnia scena ukazuje Maxa i Monę w objęciach, a w tle - błyski policyjnych syren.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wypowiedzi Klipsa i doczytywania książek to zostawiłem ostatnie 40 stron Nad Niemnem i miałem głęboko w d.... jak to sie skończy, czytałem tylko dlatego żeby pały z J. polskiego nie dostać(sie nie udało...)

Nad Niemnem, to inna historia, bo ta ksiazke malo kto przeczytal w calosci (bo czytania w sposob- tylko dialogi nie licze jako przeczytania), chociaz jeden koles ode mnie z klasy przetrwal calosc- 3 tomy... Twardziel z niego, nie ma co :D A tak na marginesie kto to widzial, zeby pisac ksiazke, w ktorej 2/3 to opisy przyrody... Jestem ciekaw co Orzeszkowa palila wczesniej <powinni tego zabronic> :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszedlem pierwszego Hitmana, więc nie wiem, czemu właściwie robiono te wszystkie klony i skąd Zavorotko wytrzasną nr. 17. I w jaki sposób nr. 47 znalazl się w agencji. No i kim właściwie jest Vittorio? Tyle zdążyłem skojarzyć, że ma coś wspólnego z agencją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle
Nie przeszedlem pierwszego Hitmana, więc nie wiem, czemu właściwie robiono te wszystkie klony i skąd Zavorotko wytrzasną nr. 17. I w jaki sposób nr. 47 znalazl się w agencji. No i kim właściwie jest Vittorio? Tyle zdążyłem skojarzyć, że ma coś wspólnego z agencją.
Hitman ma zagmatwaną fabułę i nawet po przejściu dwóch pierwszych części na większość pytań można właściwie tylko snuć domysły. Z pewnych rzeczy to tyle, że tych klonów było więcej, a tworzył je niejaki doktor Ort-Meyer, również twórca 47. Zresztą zabija stwórcę w ostatniej misji jedynki. I przy okazji większość swoich "braci" (czyli klonów). Czemu je tworzył ? Może dla przyjemności, może miał jakieś nadzieje z nimi związane. No, ale jeden okazał się nieposłuszny. Mr. 17 to pewnie jakiś niedobitek, zresztą Hitman po jego zabiciu mówi "kolejny brat, myślałem, że was wszystkich już zabiłem". W jaki sposób dostał się do agencji też nie wiadomo, ale możliwe, że to była zmowa Ort-Meyera i Agencji. Gdy bohater w tutorialu ucieka z takiej kliniki tego doktora, ten zbytnio się tym nie przejmuje. Potem wykonujemy misje, które - jak się później okazuje - były zlecane przez doktorka. Czyli może to był rodzaj zmowy, gdzie Ort-Meyer sprawdził jak jego wychowanek "pracuje", a agencja zarobiła kasę na zleceniach...Zavorotko też miał zapewne układ z agencją. Porywając Vitorrio zmusił 47 do powrotu, a tym samym mógł mu zlecać przez agencję zabójstwo niewygodnych osób (generałowie naprzykład), a agencja dostawała za to pieniądze od niego. Sam Vitorrio jest tajemniczą postacią i właściwie nic o nim nie wiadomo...Poza tym, że ma zapewne też coś wspólnego z agencją. Właściwie to tyle co pojmuję z tej fabuły. Fabuła Hitmana jest tak skonstruowana, że właściwie większość moich rozważań to domysły, bo w grze nie ma w oczywisty sposób podanych tych informacji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchać uważnie:

Ja Eagle ładnie napisał wszystko zaczęło sięod Ort-Meyera. Był to szalony naukowiec, który w labolatorim pracował nad... jakby to powiedzieć... armią zabójców. Stworzył bandę klonów, którzy mieli wykonywać to, co im zlecono. Na początku wszystko szło w porządku. Gracz w Codename 47 obejmuje właśnie kontrolę nad jednym z takich klonów o kodzie 47 (stąd właśnie pomysł kodu kreskowego - tak jakby klony były prodkuowane hurtowo). 47 okazał się najlepszym wynikiem eksperymentów, więc trafił do Agencji, dla której wykonywał zlecenia. No, może niedokładnie dal Firmy, ale dla jej klientów. Po prostu stworzona maszyna do zabijania. W ostatniej misji jedynki Hitman powraca do Rumunii i tajemniczego labolatorium, by wyrżnąć wszystkie klony. Dlaczego? Dokładnie niewiadomo. Może dlatego, co Ort-Meyer z nim zrobił.

Po przygodach z jedynki Hitman szuka schronienia i trafia na Sycylię. Tam pragnie oczyścić swoją duszę, zapomnieć o dotychczaswej przyszłości i zacząć wszystko od nowa. Niestety tak się nie dzieje, bo o.Vittorio zostaje porwany przez szefa ruskiej mafii, de facto Segieja Zovorotko. Dzięki temu terrorysta w końcu ustala miejsce pobytu Tobiasa (prawdopodobnie porwanie księdza zlecił Donowi Gulliano) i wydaje wyrok na siebie (przed ostatnia misja) i tym samym sprowadza Reipera w pułapkę, by go wreszcie uciszyć. Możliwe, że Zovorotko bał się o swoje życie, ktore mógł mu odebrać Hitman.

Hitman bardzo zaprzyjaźnił się z ojcem Vittorio i zdołał go uwolnić. Jednak musi opuścić Sycylię i poszukać kolejnego azylu, bo prawdopodobnie znowu go znajdą.

I tak to się kręci w koło Macieju - Hitman bez przerwy ucieka. Nawet ostatnia misja w Contracts TEŻ polega na spieprzaniu. Nie wykluczone, że też w Blood Money trza będzie wykończyć oddział antyterrorystów...

Sorki za błędy, ale na laptopowej klawie sie źle pisze, a nie chce mi się poprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - Jaką ocenę dostał Splinter Cell Pandora Tommorow w CDA, w którym numerze i jakie były plusy i minusy?

No akurat miałem ten pod reką, bo czytałem sobie historię gier komputerowych. Inaczej nie chciało by mi się przeszukiwać całej szafki. :) A więc:

Ocena: 9 + znaczek jakości

Plusy:

  • 8 znakomitych misji single player

[*]szlify formalne i faktyczne

[*]znakomity tryb multiplayer

Minusy:

  • jedynie 8 misji single player

[*]stosunkowo wysoka cena - 120 zł

Recenzja gry była w numerze 05/2004, czyli 99. :wink:

O, dzień Szatana dzisiaj - 666 post. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja ma nazwe Crossing the Line, z nazwy więc widzimy że mamy przekroczyć linie wroga....

Z tego co pamietam lądujemy na małej plaży pod miasteczkiem, musimy unieszkodliwić działa 88mm.

Na końcu gry widzimy credits i filmik, na którym pokazana jest akcja ratowania Cpt. Price'a

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(NIE CZYTAJ JESLI NIE PRZESZEDŁEŚ)

Cpt. price i 1 żołnierz który się uratowali, uciekają niemieckim transporterem, ale i tak giną trafieni przez czołg (czy samolot):(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...