Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Nie byłbym tego taki pewien i w sumie ciężko stwierdzić, po czyjej stronie stoi racja bez dokładnych statystyk, więc powstrzymam się od pisania z pozycji prawdy objawionej.

Mam przeczucie, że jednak bany pójdą także na tych "anonimowych", którzy nie byli uwiecznieni na filmach. Trzeba zwrócić uwagę na to, że skorzystanie z exploita wymagało grzebania w plikach gry, co ma dwojakie skutki.

- wątpię, by nie pozostał po tym ślad w kliencie gry

- narusza Warunki Użytkowania (czy jak to się nazywa), więc jeśli RIOT musi ich konsekwentnie zbanować.

Plus, jeśli jak sam napisałeś, "większość" winnych korzystała ze smurfów, to Riotowi to rybka, bo pewnie hajs się będzie zgadzał. Znowu, bez konkretnych statystyk ciężko podać, jako odsetek graczy się tak "bawił".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, exploity w szczególnosci wysyłają pakiety, i zostawiają tym samym slad w kliencie. Dobrze, że w końcu zaczął się jakikolwiek banhammer, ale to i tak tylko bardzo malutka czesc. Zabezpieczenia Riotu jest po prostu strasznie łatwo obejsc, baypassy powstają momentalnie po każdym większym patchu, a że bardzo duża częsć community pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wielkim problemem są boty w lolu (zobaczysz jakiegos goscia na rankedzie, robiącego plejsy nie z tej ziemi, to się pomysli w pierwszej kolejnosci "smurf", a nie "cheater).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, choć raczej nie do działu Pomocna Dłoń:

Ostatnio z internetem łączę się jedynie przez telefon, używając go jako routera. Na szybkość nie narzekam, ale zastanawiam się, jak dużo transferu będzie mi żarł LoL. Ktoś z was kiedyś próbował grać na internecie z komórki? Ma to sens czy lepiej poczekać na internet stacjonarny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, exploity w szczególnosci wysyłają pakiety, i zostawiają tym samym slad w kliencie. Dobrze, że w końcu zaczął się jakikolwiek banhammer, ale to i tak tylko bardzo malutka czesc.

Awww, słodkie - czyli jednak bany są za exploicik ; D

Oczywiście problem BoLa, DDOSów i drophacków nie zostanie załatwiony ot tak, po pstryknięciu palcem, ale początki zwalczania oszustów zawsze są ciężkie. Ostatnio miałem rankeda gdzie dwa razy po tym jak wchodziliśmy na przeciwny Nexus wyrzucało wszystkich z gry, dosłownie wszystkich. Za drugim razem udało mi się połączyć jako pierwszemu i dzięki teleportowi wygrać mecz. Smutne, że ludzi muszą uciekać się do cheatów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, exploity w szczególnosci wysyłają pakiety, i zostawiają tym samym slad w kliencie. Dobrze, że w końcu zaczął się jakikolwiek banhammer, ale to i tak tylko bardzo malutka czesc.

Awww, słodkie - czyli jednak bany są za exploicik ; D

Oczywiście problem BoLa, DDOSów i drophacków nie zostanie załatwiony ot tak, po pstryknięciu palcem, ale początki zwalczania oszustów zawsze są ciężkie. Ostatnio miałem rankeda gdzie dwa razy po tym jak wchodziliśmy na przeciwny Nexus wyrzucało wszystkich z gry, dosłownie wszystkich. Za drugim razem udało mi się połączyć jako pierwszemu i dzięki teleportowi wygrać mecz. Smutne, że ludzi muszą uciekać się do cheatów.

No rzeczywiscie, trzeba przyznać, że tym razem Riot pozamiatał (tak jakby), nie spodziewałem się tego, biorąc pod uwagę ilosc obecnie działających exploitów, zwracam honor. Drophackerzy to także potężny ból, ale cos takiego akurat też jest łatwo banowalne, 3-4 reporty/wpisy do supportu, i Riot to sprawdzi. I tak własciwie, to nieco rozumiem ignorowanie wiadomych programów przez Riot, jakies pewne posunięcie w tej sprawie, mogło by przyniesc negatywny skutek, bo większosc osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieją jakies cheaty, a jakas akcja ze strony firmy pokazała by, że jest inaczej. A odsetek boterów nie jest jakis gigantyczny.

Btw. Zaraz goldy 2 wbije, mam nadzieję, że będzie platyna przed końcem sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ostatnio sobie ograniczam granie aby się trochę uniezależnić od LoL'a. Włączyłem sobie Youtube, słucham muzyki, którą słuchałem lata temu. Wpisuję "Dido Eminem" i zgadnijcie co wyskoczyło...

Swoją drogą to najlepszy jest ostatni kawałek, jakoby odpowiedź Riotu, posłuchajcie sobie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Mówimy o dywizji w solo queue, a nie w kupionej drużynie. trollface.gif

No niestety, ale nie sprecyzowałeś pytania, a ja tej drużyny nie kupiłem. Jeszcze mnie aż tak nie powaliło.

Poza tym to bez znaczenia. W profilu, ramka na wczytywaniu, czy tam ikonka będzie Challenger'a. Reszta nie jest istotna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, pytanie mam.

Nie orientujecie się może, jaki rodzaj reportowania najlepiej nadaje się na oznaczanie graczy, którzy korzystają z farmbotów? Już któryś raz miałem bowiem tak, że wchodzę do gry, zaczynam i widzę coś takiego: instalock -> ghost + heal -> idzie na linię -> ginie miliard razy -> kupuje idiotyczne przedmioty -> ginie kolejny miliard razy -> powtarza poprzednie dwie do trzech czynności do chwili zakończenia gry.

Poważnie, nie mam nic przeciwko graczom typu newbie, bo oni się uczą. Zwyczajnie polecam samouczki lub doradzam, że nie muszą zbierać na full iteam i zwyczajnie mogą zacząć od części składowych. Trolli przeżyję, czasem nawet można się z nimi pośmiać ks'ując buffy czy bawiąc się, który więcej minionów skradnie partnerowi. Ragerów przeżyję, bo zwyczajnie nie bawię się w ich gierki i jak zaczynają przeginać, to wciskam mute i spokój jest. Jedynego, czego nie mogę strawić, to tych fambotów. Pijawy przeklęte z AI jedynie wystarczająco zaawansowanym by wiedzieć jak wejść do sklepiku... i na tym koniec z ich geniuszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka na wczytywaniu będzie tylko na tych trójkach/piątkach(w zależności gdzie wbiłeś tego challengera)

Jeśli wbity na Drużynowym 5vs5, to ramka będzie wyświetlana na:

- normalach 5vs5 (tu jest pokazywana najwyższa osiągnięta liga (SoloQ czy Ranked Team) na danej mapie (czyli w tym przypadku na Summoner's Rift));

- ARAM'ach, Dominionach, Customach - (najwyższa ogólnie osiągnięta liga, gdyż na tych trybach nie ma rankedów);

- normalach 3vs3 (najwyższa osiągnięta liga w drużynowych 3vs3, jako, że nie ma SoloQ na Twisted Treeline).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nieaktywność w bronze<->gold nie da się spaść, więc spadłeś bo przegrałeś rankeda, który "przechylił szalę". Jeśli dostajesz +7 za wygraną i -20 za przegraną to świadczy to o tym, że twój mmr jest niski w porównaniu do miejsca w dywizji jakei masz. Musisz się po prostu przyłożyć do gry, chociaż teraz jest ciężej awansować bo aby wejść do golda 5 będziesz z ludźmi w tej dywizji grał, a biorąc pod uwagę, że to końcówka sezonu i nikomu niezależy, może Ci się trafić afker, troll.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...