Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed (seria)


Artek

Polecane posty

Witam, wczoraj poleciałem do empiku żeby kupić swoją nową kopię TWtFU. Od razu po powrocie wsadziłem dvd do nośnika, cierpliwie czekałem aż sie zainstaluje. Następnie zostało juz tylko ustawienie rozdzielczości (1920:1200) i już myślałem że to już chwila w której sobie zagram. Ale nie, zawiesiło się głowne menu, no nic pomyslałem, bywa. Uruchomiłem gre ponownie w niższej rozdzielczośc, i znowu to samo. Wróciłem do 1920:1200 i szok zadziałało. Zaczeła się gra, i słysze dźwiek jakiś przytłumiony, zła optymalizacja, zdaża sie. Chwilę później gra zaczyna przypominac pokaz slajdów, dziwne, przecież spełniam wszytkie wymagania, i z dużym zapasem, hmm. Zapisałem ,właczyłem gre ponownie, działa dobrze, do następnej misji, znowu slajdy. Dobra, pomyślałem sobie, moja wina, jest głupi i sie pośpieszyłem, mogłem jeszcze rok poczekać, aż producent dopracuje gre. Dobra, żeby odpokutowac pytam google'a, czy jest jaki patch, jest, no to ściągam 400 mb. Juz czche zainstalować, a tu informacja, że gra nie jest zainstalowana, i prosi o ponowną intalacje. Średnio zadowolony, instaluje gre ponownie (coś koło 40 minut, dokładnie nie wiem wyszedłem na zakupie po wsunięciu drugiej płytki). I co to wszystko dało? nic, ten sam problem patch nie widzi gry:( No dobra znowu pytam google i szukam, i szukam i znalałem odpowiedzią na moje pytanie jest to, ze mam usunąć cracka. Wszystko pięknie, tylko że ja głupi, wydalem swoje ciężko na oryginalna kopie, po to żeby męczyć sie z instalcją, słabą optymalizacją, a na końcu szukać rozwiązania problemu na jakiś pirackich forach, bo na stronie producenta nie znalazłem. Pozostaje mi tylko czekać aż ktoś będzie miał podobny problem i rozkmini jak zainstalować tego patcha, bo ja się poddałem. A co do gry, to w momentach kiedy chodzi dobrze, gra się naprawdę dobrze. można poczuć moc.

PS. Pozdrawiam dystrybutora i twórcę wersji PC, pokazali mi gdzie jest moje miejsce jako przedstawiciela raczy na PC.

PS2. Ta sytuacja to i tak pikuś (Pan Pikuś) przy tak jak kupiłem GTA4 w dniu premiery, i tam to już wogóle była tragedia, żeby to zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tam obstawiam, że musimy poczekać, aż LEM raczy zaadaptować patch do wersji PL.

Mam ten sam problem w sumie, obie wersje patcha (europejska i amerykańska) twierdzą, że gra nie jest zainstalowana. Sama gra co prawda w moim przypadku za bardzo nie przycina (1920x1200) po wyłączeniu wysokich detali, ale już kilka razy wywaliła mnie wprost do pulpitu, więc mam nadzieję, że łatka coś z tym zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze gry mogą się pochwalić jak im działa i na jakim sprzęcie?

Dual Core 3.0ghz

3gb ram

nvidia geforce 9600GT 512

full, widać na screenach na poprzedniej stronie bodajże.

Końcowa walka z Darthem Vaderem to czysty nerdgazm dla fanów SW. :) (większy niż początek z kierowaniem Vaderem... przynajmniej dla mnie!)

All the way baby! Bardzo fajna jest ta cutscenka, gdzie mały Galen mocą sięga za latarkę Vadera. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi na max det, przy rozdzielczości 1920:1200 bez problemów, wszystko śmiga (co jakis czas wszystko spowalnia, co prawdopodbnie jest winikiem konwersji z konsoli, ale wtedy trzeba wyłączyc i włączyć jeszcze raz gre).

Mój sprzęt to Intel Core2 Duo E8400 3Ghz, 4 gb ram, GeForce x260 896MB wszystko na płycie Asusa P5Q Pro, dodam jeszcze że mam Viste 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Dziś zakupiłem gierkę i jestem pozytywnie zaskoczony. Zeby nie było, nie grałem na konsoli w to. Gierka jest super i według mnie bije na głowię Devil May Cry. Cut-Scenki jak i całe sterowanie jest super ;] Fakt, postać trochę przypakowana mocą jest (przy drugiej misji z tym generałem Jedi, zapomniałem zrobić pauzy i przez 15 minut ten jedi nie zabił mnie, wróciłem i miałem może 3 kreski życia i jeszcze wygrałem oO). Dla mnie 9--/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już ukończyłem gierke :P Teraz już drugi raz gram... Jako fan Gwiezdnych Wojen gra mnie się bardzo spodobał... Co z tego, że jest kilka błędów... Ale klimacik, i ta moc, jaką dysponuje Starkiller gniecie te błędy mocą :D

Polecam

P.S Dla ludzi którym patch nie może wykryć gierki.

Czy nie macie piratów?? Bo czytałem gdzieś na forum, że nie można mieć cracka, gdyż wtedy patch nie wykryje... Potrzebny jest oryginalny jak by to nazwać... Oryginalna ikonka... Ooo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianuss Kupiłem SW:TFU:USE (LOOOOL nazwa xD). Z tego co mówisz to jedna rzecz jest prawdą i jedna połowicznie. Mianowicie Faktem jest, że gra często wywala do Windy, a "półFaktem" to, że na średniej klasy sprzęcie się tnie. Mam Phenoma x2 550 BE 3.8Ghz, 4Gb Ram i Gtx 275 CUDA (czyli sprzęt średnio dobry), gram na monitorze 22' 1680x1050, winde 7 i mam ok 50 FPS i zero przycinek. Noooo, w filmikach mam co prawda jakieś błędy głosu ale mało przeszkadza.

PS. Nie zawiedliście się na długości gry? BO ja tak. Oczekiwałem fabuły i długości w stylu KoTOR'ów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś różnice miedzy wersją konsolową a PeCetową ? W grę i tak już nie będe grał, bo przeszedłem ją na kosnoli, ale ciekawi mnie czy Lucas Arts dorzucił jakiś gifcik, w końcu PCtowcy czekali baardzo długo na tą grę. A co do samej gry - jest to hardkor w pełnym znaczeniu tego słowa, przejdźcie ją na najwyższym poziomie trudności to wtedy porozmawiamy, ja dałem sobie w pewnym momencie już spokój, i nie scalakowałem jej na X360, bo bym musiał chyba z tydzień próbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o patcha to tu macie wypowiedź na ten temat:

przedwczoraj, 18:58 Kufel

@Witcher95 - Jak odpisał mi pan z LEMu, polska wersja gry zawiera już patch 1.1, a to, że w readme i autorun pokazuje 1.0 to błąd który wdał się podczas tłoczenia, następne łatki mają instalować się bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witcher95 - Jak odpisał mi pan z LEMu, polska wersja gry zawiera już patch 1.1, a to, że w readme i autorun pokazuje 1.0 to błąd który wdał się podczas tłoczenia, następne łatki mają instalować się bezproblemowo.

Jeśli jest to już wersja 1.1 to dlaczego nie ma w niej zapowiadanych możliwości szczegółowego grzebania w grafice?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/star-wars-spike-tv/59817 !

Nadchodzi The Force Unleashed 2. Starkillera (tak, tego samego) huśtawka między jasną, a ciemną stroną jeszcze mocniejsza, plus dwa niebieskie miecze. Na pewno znów otrzymamy świetną fabułę... Żeby tylko troszkę poprawili gameplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas trailer! Wygląda na to, że Starkiller jednak przeżył. Zdaje mi się, że postanowił uciec na Zewnętrzne Rubieże. Na pewno spotka Yodę (pewnie będzie go trenować, albo w inny sposób pokaże mu ścieżkę, którą Moc dla niego szykuje).

Scena w trailerze przywodzi na myśl jakieś widowisko ku uciesze widzów, dlatego właśnie strzelam, że to się dzieje na Zewnętrznych Rubieżach.

No nic, zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...