Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artek

Star Wars: The Force Unleashed (seria)

Polecane posty

A jakie gry akcji mają dziś więcej niż te 8 godzin? :P

Ja tam cały czas czekam na oficjalne opinie, czy rzeczywiście konwersja jest tak straszna, że nawet na mocnym sprzęcie się tnie.

No właśnie, chyba tylko RPGi mogą tutaj zaradzić na tą dłuższą rozgrywkę. Jeżeli chodzi o zamulanie, tnięcie się gry to powiem ci, że mi przy full detalach i rozdziałce 1440 x 900 nie zacinało ani nie muliło w ogóle, aż do czasu misji na Tatooine w pałacu Jabby, gdzie rzeczywiście "powolna rozgrywka" aż troszkę irytowała. Wydaje mi się, że to przyczyną nie była gra, a jakieś zamulanie mojego komputera które nawet w tym dniu w Dragon Age się przejawiło. Czy ja wiem czy warto wydać te 90-110 zł - z logicznego punktu myślenia wynika, że jednak nie, ale "co się nie robi dla SW".

Parametry komputera na dole w profilu - http://www.xfire.com/profile/notoriousmessiah/

Nie przeklinamy - Rankin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 100 zł zamierzam wydać, ale pewnie dopiero gdzieś w grudniu, jeśli będę miał sprzyjające warunki finansowe. Na szczęście pojawił się już pierwszy i dość spory, bo 400-megabajtowy patch, w którym poprawiono optymalizację, efekty graficzne oraz dodano ustawienia szczegółowości (wcześniej mogliśmy zmienić tylko rozdzielczość ekranu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fanie, nie wiedziałem o patchu, ale ta informacja napawa mnie nadzieją, że w momencie kiedy gra wyjdzie w Polsce, dostaniemy już sprawną wersję, z pełnymi możliwościami ustawiania grafiki i akceptowalną optymalizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy wychwalają tę grę. Nie mam jej, ale pomimo wielu pochlebnych opinii i tak jej nie kupię. Dlaczego? Nie chodzi tu o optymalizację. Nie ma znaczenia miejsce na dysku. Wymagania- mi na pewno pójdzie na medium. Mam na myśli trochę dziwną fabułę. Fakt, nie patrzę na wszystkie gry poprzez fabułę( czyt. Crysis- fabuła to nie dzieło sztuki, ale gra grywalna), ale bez przesady. Vader miał ucznia? Co? Jeszcze takiego, co jak ktoś wyżej wymienił(parafraza): z palcem w... odbytnicy pokona palpatine'a i Vadera? Uczeń przerósł tak szybko mistrza? Jeszcze potrafi sciągnąć niszczyciela z orbity?

Może pogram w demo( jeśli jest), na pewno poczytam recenzję, ale nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zdawać się dziwne, fakt. Faktem jest też, że Starkiller jest bardzo overpowered, jeżeli idzie o moc z jaką używa Mocy ;P Ale fabuła sama w sobie jest akurat ciekawa.

No a poza tym, co zrobić, to już JEST częścią uniwersum SW i kanonu. Jak wszystko, co zobaczyliśmy w grach od Lucas Arts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zdawać się dziwne, fakt. Faktem jest też, że Starkiller jest bardzo overpowered, jeżeli idzie o moc z jaką używa Mocy ;P Ale fabuła sama w sobie jest akurat ciekawa.

No a poza tym, co zrobić, to już JEST częścią uniwersum SW i kanonu. Jak wszystko, co zobaczyliśmy w grach od Lucas Arts.

Ja "The Force Unleashed" nie uznaję jako części uniwersum SW. Po prostu wiem jak ta gra się kończy, a także jakie cuda potrafi wyprawiać Starkiller w tej historii. Wiem to, bo przeczytałem książkę, która jest IMO najgorszą ze wszystkich jakie wydano dotychczas o uniwersum SW. Nie chcę spojlerować, ale czytając książkę(opiera się ona na wydarzeniach w grze. Ba, przypomina bardziej SOLUCJĘ tej gry) doszedłem do wniosku, że Starkiller to największy 'force user' w historii SW. Facet jest tak przypakowany MOCĄ, że szkoda gadać. Twórcy zdrowo przesadzili. Całą tę historię ze Starkillerem traktuję jako niesmaczny żart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to, bo przeczytałem książkę, która jest IMO najgorszą ze wszystkich jakie wydano dotychczas o uniwersum SW.

@#$!#%! wczoraj ją kupiłem ...

Dla mnie fabuła jest dosyć prosta i nie zaskakuje, jednak myślę, że dla każdego fana SW będzie to pewien smaczek w dotychczasowej kolekcji. Zawsze podobał mi się wątek z "logiem" Rebeliantów.

Akcja ze ściąganiem Star Destroyera jest świetna, zwłaszcza ta misja jak się spręża i nadyma, aby tylko go ściągnąć w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna i tak po Polsku wychodzi na PC co do konsol nie wiem ale na gry-online przy ps3 i xboxie pisze że po angielsku a na PC po Polsku. Miałem z grą doczynienia na Xboxie a na święta dostaje Ultimate Sith Edition na blaszaka. Najszyciej opisać to tak: Gra podobna do Devil May Cry 4 ale Star Wars TFU jest moim zdaniem lepsze. Moim zdaniem gra roku 2009

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie ta gra jest zbyt konsolowa ... zwłaszcza jeśli chodzi o walkę, wygląda jak by była wyciągnięta z typowego japońskiego slashera ... co do fabuły SW:TFU, to przypadła mi do gustu. Właściwie tylko to było motywacją do przejścia gry. Chociaż autorzy gry trochę przesadzili z dopakowaniem Starkillera, nawet Yoda nie odwalał takich sztuczek. Podsumowując ta gra ma potencjał ale niestety wg. mnie został zmarnowany ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO-gra jak na mój gust jest boska ładna grafika,klimat Star Wars'ów,ciemna strona mocy.Na moim sprzęcie działa na full:

GeForce9800Gt 512 MB,Ram 2gb,procesor +5600 AMD dwurdzeniowy.Gra jest dynamiczna ale jedyne co mnie na początku leciutko zdenerwowało że Lord Vader nie mógł biegac,ale też mu to dodawało klimaciku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze gry mogą się pochwalić jak im działa i na jakim sprzęcie?

Brak dema bywa kłopotliwy ;P

No właśnie... Na moim sprzecie (podanym w sygnaturce) gra potrafi chrupnąć i to nie raz ani dwa... Zdarza się to najczęściej na Raxus Prime. Nie wiem dlaczego, mój komp do słabych nie należy...

Ale gra jest fajna.

Starkiller nie był pierwszym uczniem Dartha Vadera. Miał on też uczennicę o imieniu Lumiya. Ale to ze Starkillerem Vader miał związane większe plany. Historia naprawdę bardzo dobra. Choć wielka szkoda, że nie dane nam było odbyć "treningów" prowadzonych przez Vadera, tylko od razu dostajemy do wypełnienia misję (która jest swoistą próbą, ale... uważam, że gdybyśmy mieli możliwość odbycia "treningu", może w ciekawy sposób pokazano by, dlaczego Starkiller jest taki mocny w Mocy...)

Końcowa walka z Darthem Vaderem to czysty nerdgazm dla fanów SW. :) (większy niż początek z kierowaniem Vaderem... przynajmniej dla mnie!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Przejście gry (głównego wątku fabularnego) może zająć jakieś 6-8 godzin. Chyba.

Cała rozgrywka ma liniowy przebieg, każdą misję zawsze przechodzić będziesz w ten sam sposób. Dopiero na końcu, w finałowej walce stawiany jest przed tobą wybór między Jasną (walka z Imperatorem) a Ciemną Stroną Mocy (kontynuowanie walki z Darthem Vaderem). Zależnie od tego, którą stronę Mocy wybierzesz, będziesz mieć inne zakończenie.

Używamy spoilerów. Otrzymujesz upomnienie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...