Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eld

Pytania do Elda

Polecane posty

Jako fan Piłki nożnej muszę się Ciebie zapytać parę rzeczy:

1. Jaki jest twój ulubiony klub piłkarski z Polski?

2. Ulubiony klub piłkarski z zagranicy?

3. Ulubiony piłkarz (którego cenisz za umiejętności)?

4. Ulubiona formacja w "FM"?

5. I wreszcie największe osiągnięcia w serii "Football Manager"/"Championship Manager"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na łamach CDA pojawiła się informacja dotycząca ilości Twoich oryginalnych albumów z muzyką. Nie pamiętam już jaka to była liczba, a na pewno była spora, toteż takie pytanie: ile oryginalnych cd z muzą posiadasz w domu? Tak mniej- więcej oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą twórcy gry stwierdzili, że według nich FM powinien posiadać (ciach)

1. lig jest za duzo, to fakt. kogo obchodza jakies ligi poza europejskimi?

2. wlasnie o to mi chodzi. prawdziwe zgrupowania kilkudniowe lub dluzsze, nawet w trakcie sezonu

3. co do prasy to chyba za bardzo nie ma jak tego rozwinac. nie jest zle

A czy słuchałeś Orchid? (pierwsza płyta Opethu). Pytam, bo tylko jej brakuje mi do "kolekcji", a nie wiem czy warto ją kupić.

mam Orchid i moim zdaniem warto. oczywiscie nie spodziewaj sie wirtuozerii :)

ok,teraz kolej na mnie - chodzisz nadal na siłownię?? jaki jest twój rekord w wyciskaniu na klatkę?

nie chodze. jedna z pamiatek po CDA nazywa sie "5-centymetrowa dziura w kregoslupie na odcinku ledzwiowym". w zwiazku z tym apel: NIE SIEDZCIE ZA DLUGO PRZED KOMPUTEREM!

Co musiałby mieć Pana wymarzony manager?

to samo co FM + kilka malutkich zmian.

1. Jaki jest twój ulubiony klub piłkarski z Polski?

2. Ulubiony klub piłkarski z zagranicy?

3. Ulubiony piłkarz (którego cenisz za umiejętności)?

4. Ulubiona formacja w "FM"?

5. I wreszcie największe osiągnięcia w serii "Football Manager"/"Championship Manager"?

1. slask

2. real madryt

3. chyba casillas

4. 4-4-2

5. kto to by policzyl? chociaz w ostatnim sezonie gry zaimponowal mi adebayor. strzelil 63 bramki, a po drodze byl puchar afryki.

Co sądzisz o postawie Śląska Wrocław w polskiej ekstraklasie

powiem po sezonie. na razie typowy slask. pechowe remisy i kompletnie nieudana gra na wyjazdach.

ile oryginalnych cd z muzą posiadasz w domu? Tak mniej- więcej oczywiście.

teraz leza u tesciow w piwnicy, bo nie mam gdzie ich zmiescic. ale ponad 1400, moze wiecej troche. nie wiem, bo rzadko uaktualniam liste

statnio pogrywam sobie w Wiedźmina: Versusa i w rankingu graczy ujrzałem osobę o nicku "Podnóżek Anusi". Jak pamiętam raz w GameWalkerze tak się właśnie podpisywałeś. To ty czy nie ty?

nie, to nie ja. gralem chwilke w versus, ale w bete. finalnej wersji nie widzialem, zreszta loginu nie pamietam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, wiesz co?? ty to masz dobrze, że twoja żona lubi gry, w które ty sam grasz :) przynajmniej cie nie wygania z kompa :) chociaż kto wie, nie byłem u ciebie w domu...Moja to tylko w pasjansa pająka pocina i tylko 15 minut...o zgrozo, ale jeśli nie przepada za innymi ciekawszymi grami, to nie będę ją zmuszać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, wiesz co?? ty to masz dobrze, że twoja żona lubi gry, w które ty sam grasz smile.gif

nie przesadzajmy, w FM nie gra :lol:

Mały szczegół - wiesz, że "elda" w języku elfów (w trylogii Dziedzictwo, swoją drogą polecam) oznacz "przydomek, oznaka wielkiego szacunku, używany przy imionach obu płci"?

ponoc wiem, bo ponoc zona mi kiedys mowila. widocznie nie zapamietalem ;) btw: ostatnio zaczepil mnie (jak gralem swoim rogalem) jakis szwed na serwerze i mowi: "masz fajne imie, po szwedzku oznacza 'wieczor'" :)

Pisujesz jeszcze do jakichś zinów o muzyce?

nie, nie chce mi sie. ostatni raz cos napisqalem dla NBC, ale mtylko dlatego, ze z karelem znamy sie szmat czasu

Słyszałeś nową Metallikę ? Jak wrażenia ? smile.gif

nie slyszalem i raczej nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytanka:

1. Ile masz kolczyków?

2. Ile masz tatuaży i co one przedstawiają?

1. mialem 3. 2 w uszach, 1 w nosie, ale teraz jesli nosze to tylko 1 w uchu. wiadomo - male dziecko lubi ciagnac za kolczyki :)

2. 5. ale nie zamierzam pisac o nich nic wiecej :P to osobista sprawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Eld jako fan piłki nożnej i hokeja czy próbowałeś kiedyś swoich sił w zakładach bukmacherskich?

nie, hazard jakos mnie nie pociaga, chociaz w sumie moglbym trafic kilka wynikow :) chociaz zaraz... jak bylem w sredniej, to kilka razy obstawialem wyniki. to bylo w czasach przed-bukmacherskimi, czyli obstawialo sie wyniki w totku :)

Zastanawiałem się jak obejrzałeś Kolor Magii. tongue.gif tongue.gif Miałeś dostęp do BBC? Czy też pomogły 'inne źródła'? smile.gif

oczywiscie, ze telewizja :P

I co sądzisz o najnowszym albumie Flejmsów jeśli go słyszałeś?

jedno z dwoch najwiekszych rozczarowan tego roku. nijaka plyta. nudna...

Czym wytłumaczysz swoją absencję na gigu Unleashed?

rodzinka, brak kasy, zima... wystarczy? ale "hammer battalion" to chyba bedzie plyta roku. czekam jeszcze na thyrfing :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzinka, brak kasy, zima... wystarczy? ale "hammer battalion" to chyba bedzie plyta roku. czekam jeszcze na thyrfing :)

Wlasnie zima to powod, zeby tam byc-ja sobie nie wyobrazam koncertu wojownikow latem. Ice cold winterland!

Dla mnie HB jest zaraz za self-titled Dismember, bardzo dojrzala plyta, fajne solowki (odsylam do recenzji na GejSpejsie yreszta). Thyrfing z Rydenem z ciekawosci obczaje, bo ogolnie w tworczosci zespolu nie znam.

A swoja droga, to XX Dismember Anniversary Show to dopiero bedzie wydarzenie roku-kazda piosenka grana z kazdym pierwotnym czlonkiem zespolu... Absolutnie kazdym. Dobry gig dla kogos takiego jak Ty, kto siedzi w zespole od poczatku istnienia. Choc nie powiem, ja rozwazam sprzedaz Xboxa 360 zeby poleciec do Sztokholmu i uslyszec jeszcze raz "Override the Overture czy Dreaming in Red" ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mówisz, że nie lubisz wszelkiego SF, tyczy się to tylko gier/filmów, czy także książek (np. Lem, czy wspomniany wcześniej Orson Scott Card - ten od "Gry Endera" swoją drogą mocno polecam cały cykl o Enderze).

2. Heroes of Might and Magic - którą część cenisz najbardziej? Czy zgadzasz się z zarzutami fanów nt. Ashan (pogrzebanie dziedzictwa serii i zastąpienie rozbudowanego świata płytkim i sztampowym fantasy - nie żeby Ashan było złe, ale w porównaniu do Antagarichu... No cóż).

3. Czy grywasz w HoMM po sieci? Jeśli tak, w którą część?

4. Czego oczekujesz po HoMM VI?

5. Literatura - jakie gatunki? Fantasy? Czytujesz Pratchetta, Białołęcką Dukaja?

6. Bywałeś kiedyś w Jaskini Behemota? :)

7. Hmmm... Jesteś ścisłowcem czy humanistą?

8. Przeszkadza Ci pisanie do Ciebie per Ty przez osoby kilkanaście lat młodsze? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thyrfing z Rydenem z ciekawosci obczaje, bo ogolnie w tworczosci zespolu nie znam.

to sobie zla plyte wybrales. "hels vite" jest cholernie ciezkie w odbiorze, bardzo brudne, nieczytelne itd. dwie poprzednie plyty thyrfing muzycznie byly lepsze, chociaz zastrzezen do jensa nie mam. calkiem dobre wokale, chociaz wrzeszczal juz lepiej ;)

Choc nie powiem, ja rozwazam sprzedaz Xboxa 360 zeby poleciec do Sztokholmu

kumpel wynalazl prom w weekend, kiedy jest koncert. 180 zeta za 3 dni razem z zarciem zdaje sie

Dlaczego nie prowadzisz kacika "Action Redaction". Z tego co slyszalem, lubicie sie ze Smugglerem... niezgadzac

hmmm... jesli chodzi o zainteresowania, to w duzej czesci zgadzamy sie. raczej roznimy sie w pogladzie na temat pracy i niektorych osob

1. Mówisz, że nie lubisz wszelkiego SF, tyczy się to tylko gier/filmów, czy także książek

ciezko odpowiedziec, bo sa chlubne wyjatki. generalnie jednak wole klimaty fantasy niz sf. elfy i orki > ufoludki :P

2. Heroes of Might and Magic - którą część cenisz najbardziej?

najwieksze uznanie mam chyba dla III, chociaz w V gram z zona, wiec sila rzeczy jest moja ulubiona czescia. co do niuansow fabularnych, to dla mnie nie maja znaczenia. tak naprawde to jest gra multiplayer, a dopiero potem kampania

3. Czy grywasz w HoMM po sieci? Jeśli tak, w którą część?

tylko hot seats. nie ma potrzeby gry przez siec, chociaz kiedys w III gralismy z dwoma kumplami po sieci. z tego co pamietam, bo to dosc odlegle czasy. jakos okolice 97

4. Czego oczekujesz po HoMM VI?

jeszcze sie nie zastanawialem. wiele bym raczej nie zmienial. na bank wywalilbym krasnale, raczej orki. generalnie chyba powrocil w kilku przypadkach do tego co bylo w III. przynajmniej jesli chodzi o rasy. dodal wiecej map do multi i na poczatek to tyle. zreszta zobaczymy co pokaze king's bounty :)

5. Literatura - jakie gatunki? Fantasy? Czytujesz Pratchetta, Białołęcką Dukaja?

pratchett jak najbardziej. to moj ulubiony pisarz, choc zaliczyl tez wiele wpadek ;) sapkowski jak najbardziej, jakis czas temu przeczytalem trylogie nienackiego o dago - ciekawa rzecz, zwlaszcza biorac pod uwage czasy w jakich zostala napisana. poza tym ksiazki wojenne - II wojna na morzu i w powietrzu :D

6. Bywałeś kiedyś w Jaskini Behemota? smile.gif

zdaje sie, ze nawet stamtad zassysalem dodatkowe mapki ;)

7. Hmmm... Jesteś ścisłowcem czy humanistą?

niestety humanista. pisze niestety, bo w tym wieku i z dwojka dzieciakow, to przydalaby mi sie umiejetnosc robienia kasy :/

8. Przeszkadza Ci pisanie do Ciebie per Ty przez osoby kilkanaście lat młodsze? wink.gif

poki nie bluzgaja na mnie, to niespecjalnie. natomiast nienawidze zaczepiania mnie, prosb o autografy czy zdjecia. krepuja mnie takie sytuacje. ta praca jest taka sama jak stanie na frytkach w macu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...