Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eld

Pytania do Elda

Polecane posty

E, no! Czemu nie wrocisz do redakcji? Czemu nie napiszesz recki dodatku do WoW? Masz az taką traume po swoim 'epizodzie' w CDA? Bo czuje dosc napieta sytuacje na linii eld - redakcja, no sam nie wiem czemu :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykre Eld, naprawdę przykre. Niejako zawdzięczam Tobie wkręcenie w muzykę, pamiętam jak wieki temu na łamach CDA mówiłeś m.in. o CoB (które się ostatnio totalnie... ehem zepsuło, ale to inna bajka;) )

Ale mam nadzieję, że z redakcji nie zamierzasz kompletnie odchodzić, i Twoje teksty ciągle będą się ukazywały. Bo to by była naprawdę DUŻA strata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

Nikt tego głośno nie powiedział, ale odnoszę wrażenie, że powodem twojego odejścia była jakaś większa afera. To chyba dość delikatny temat, więc nie zdziwię sie jeśli tego nie skomentujesz. Brakuje mi twoich recenzji. Wprawdzie muzyki słuchamy zupełnie innej, ale twój styl pisania bardzo przypadł mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ludzie, ale nie offtopujmy.

My nie offtopujemy. Nam naprawdę brakuje Smug....ops, elda, (joke ;)) i zgadzam się z opinia SunstetOfBelchatow...ale wydaje mi się, ze to zbyt delikatny temat by to poruszać, a nasz kochany eldzior nie odpowie.

To pytanko ode mnie. Jaka gra w ktora kiedykolwiek grales byla najblirzej odebrania WoW-owi swego szlachetnego tytuly "Ze Eld's Fejwrit Gejm"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaprawdę szkoda mi elda (choć wcale nie był moim ulubionym redaktorem), ale takie jest życie. Nie interesuje mnie co się stało i czy w ogóle coś się stało.

Przecież prędzej czy później i tak by odszedł (chociażby na emeryturę) jak i np Smuggler, albo EGM (z tego samego powodu co eld).

A skoro nie odpowiada na wasze pytania: "dlaczego odszedłeś"? itp to widać nie ma zamiaru.

Proponuję więc zmienić tematykę.

Ja mam pytanie do zainteresowanego, kogo stawia na faworyta Euro 2008?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :] Wspominasz że masz córkę Aurelię, a nie miała być Anastasia? :>

hola. miala byc Wiktoria, ale poszlismy kiedys do magnolii na zakupy i po 20 Wiktoriach stwierdzilismy, ze lepiej Aurelia :D

E, no! Czemu nie wrocisz do redakcji?

bo wole swoja rodzine od zabawy w wiecznego nastolatka

A teraz moje pytanie, mówiłeś że piszesz o grach, aczkolwiek nie mówiłeś gdzie, do innego czasopisma, czy jeszcze gdzieś indziej?

wszedzie gdzie sie da

To pytanko ode mnie. Jaka gra w ktora kiedykolwiek grales byla najblirzej odebrania WoW-owi swego szlachetnego tytuly "Ze Eld's Fejwrit Gejm"?

jest kilka gier w ktore gram dla przyjemnosci: HOMM, FM, Assassin's Creed, COD 4... mialem tez przerwe od WoWa dla Spellforce'a 2. trwala 2 miechy :) ale mimo wszystko WoW to przejaw geniuszu blizzarda

Ja mam pytanie do zainteresowanego, kogo stawia na faworyta Euro 2008?

moi faworycie sa od lat ci sami i jak zywkle zaczeli euro efektownie. teraz czekam az sie tradycyjnie potkna. chodzi oczywiscie o hiszpanie i holandie :)

To i ja jako zagorzaly fan CeeMa/eFeMa mam pytanie:

Co sadzisz o ewentualnym wprowadzeniu trybu 3D

KULECZKI PONAD WSZYSTKO!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim ustawieniem grasz Arsenalem w FM?

prawie zawsze 4-4-2: boruc - clichy, toure, albiol, dani alves - silva, van der vaart, fabregas, van persie - adebayor, aguero. z MU, chelsea i czasem w CM gram 4-5-1. adebayor wtedy ZAWSZE wrzuca ze 3 bramki z kontr :)

Dalej czytujesz Wilqa? Jeśli tak, który numer uważasz za najlepszy? I jaka gra dodana do CDA w 2007 roku podoba Ci się najbardziej?

dalej i ciagle uwazam, ze najlepsze byly 1-6, pozniej cos sie popsulo :( chociaz moja ulubiona historyjka to chyba ta z patisonami i oknem :lol:

Czy miewasz coś takiego, że myślisz sobie " eeehhh, poniosło mnie, dałem o jedno oczko za mało/dużo tej grze, gdy emocje już opadły, to doszło do mnie, że to nie jest aż tak zła/dobra gra". Jeżeli miałeś cosik takiego, to przy jakiej grze?

hmmm... raczej nie mam nic takiego. nie napisalem potwory i spolka, manhattan project czy chrome. nie mialem raczej wpadek tego typu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o nowym longplay'u Dismembera ?

mam troche mieszane uczucia. z jednej strony to bardzo dobry krazek, z kilkoma swietnymi kawalkami, a z drugiej bez freda dismember stracil troche swojego stylu. na pewno nowy garowy i producent zaowocowali najbrutalniejszym album dismember, ale nienajlepszym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie jest pytanie czysto do redaktora, ale miało byc do Elda. Obecnie przechodzę załamanie muzyczne. Co ciekawego byś polecił, klimatycznie zbliżonego do Burzum, ale nie tak bardzo przygniatającego, lecz równie leśnego, jednak bez "satan" w co drugim słowie (może być pagan).

Drugie pytanie. W jednym z numerów CDA, była dołączona podroż po redakcji, leciała tam muzyka. Co to był za utwór i zespół? (gdzieś zagubiłem CD i nie mogę sprawdzić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś za crt czy lcd ?

lcd oczywiscie

Co ciekawego byś polecił, klimatycznie zbliżonego do Burzum, ale nie tak bardzo przygniatającego, lecz równie leśnego, jednak bez "satan" w co drugim słowie (może być pagan).

nie slucham obecnie za bardzo blacku, tym bardziej lesnego ;) z blacku polecalbym Profundi, Dornenreich, Daemonarch, Thyrfing, Enochian Crescent, ale ciezko o nich powiedziec, ze graja w stylu Burzum

Wybierasz się na XXV-lecie Vadera, które to uświetni swoim występem Dismember ?

nie sadze, poniewaz:

1. dziecko duty

2. zona nie chce jechac, a bez niej nigdzie sie nie ruszam :)

3. bylem na masters of death z dismember, entombed, grave i unleashed. po tym koncercie stwierdzilem, ze to byl ultymatywny gig i nic go nigdy nie przebije :D

Ulubione płyty Opeth'u I Kalmah?

Kalmah - The Black Waltz, chociaz For The Revolution nie jest duzo gorsze

Opeth - Blackwater Park

Znasz twórczość Ensiferum i Wintersun?

znam. Ensiferum kiedys bylo bardzo dobre, teraz srednie. podobnie jak Wintersun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dismember, Edge of Sanity, Bloodbath, Grave, Phlebotomized, Entombed, Aborted, Panzerchrist, Death Breath, The Forsaken, Anata, Utumno, Crypt of Kerberos, God Macabre, At The Gates, Sacrilage, In Flames, Gardenian, Eucharist, Construcdead, Non Human Level, Profundi, Naglfar (z Jensem Rydenem), Enochian Crescent, Seth, Dornenreich, Daemonarch, Ancient Wisdom, Thyrfing, Hatesphere, The Haunted (z Marco Aro, czyli one kill wonder i made me do it), Darkane, Merciless, Dimension Zero, Moonspell, Pain, Misanthrope, Pan-Thy-Monium, Morgul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...