Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eld

Pytania do Elda

Polecane posty

Ja w sumie nie mam pytań, chciałem tylko pogratulować naprawdę fajnego tekstu wspominającego czas spędzony przez Ciebie w CDA. Swoją drogą, pamiętam czasy kiedy to co numer mówiłem do siebie "co ten BdB vel. Eld za bzdury pisze! i w ogóle ciągle narzeka i jakiś taki...". Potem sam wyewoluowałem chyba nieco w "aspołecznego introwertyka", a Ty stałeś się dla mnie jednym z filarów CDA... Także dzięki Ci za mnóstwo wrażeń jakich dostarczyłeś mi przez te pare lat, za ten wspominkowy tekst no i ogólnie - powodzenia;)

Kurde, ale wazeliniarsko wyszło, więc coby nieco popsuć ten landrynkowy nastrój powiem, że szwedzki metal i tak mnie nie przekonał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.myspace.com/crypten

Jakie to uczucie smile.gif? Usłyszeć nowy szit po tylu latach?

moim zdaniem duzo gorsze od starych kawalkow. podobnie jak nowy Seance ma takze nijak do starych plytek, zwlaszcza genialnego "fornever laid to rest". zreszta pomysl z reanimacja Seance od poczatku byl debilny. po co komu taki Seance bez jensena? a tak na marginesie to jonas z Crypt of Kerberos oraz ta jego zona/siostra co grala na klawiszach zalozyli po rozpadzie Crypt popularny swego czasu w szwecji zespolik popowy. pogrzeb gdzies w internecie, warto chociazby dla zdjec :D

[ciach]Kurde, ale wazeliniarsko wyszło, więc coby nieco popsuć ten landrynkowy nastrój powiem, że szwedzki metal i tak mnie nie przekonał.

on niewiele osob jest w stanie przekonac ;) co do reszty to wiesz, to na poczatku wszedzie jest fajnie. zakladajac, ze mieszkasz u rodzicow, nie masz dzieciakow, innych zobowiazan to nie interesuje cie kiedy wracasz do domu, ile zarabiasz itd. idealizm jest fajny, ale z biegiem lat zmieniaja sie priorytety. nie dziekuje za zyczenia, co by nie zapeszac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam małe pytanie. W marcowym numerze recenzował Pan film pt. "Igor". Mógłby Pan powiedzieć, gdzie konkretnie Pan oglądał ten film? Przejrzałem repertuary wszystkich kin w największych miastach i nigdzie nie ma ani słowa o Igorze. Mógłby mi Pan pomóc? Bardzo rzadko znajduje się okazja by obejrzeć animowaną czarną komedię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Eld jest złośliwy. Pewnie wiedział, że nigdzie nie da się tego obejrzeć i dlatego napisał recenzję. Długo polowałem na ten film, ale od paru dni dałem już sobie spokój. Poczekam na wersje DVD (o ile w naszym kraju takowa się pojawi). To jest aż dziwne. Jesteśmy maltretowani ciągle takimi samymi animacjami, a jak pojawi się coś oryginalnego, to oni tego nigdzie nie puszczą. Ile można oglądać filmy Shrek? Od czasu sukcesu Shreka animacja zaczęła schodzić na psy.

No dobra, nadzieja umiera ostatnia:

Mógłby Pan powiedzieć, gdzie konkretnie Pan oglądał ten film?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakis tydzien przed premiera polski dystrybutor przelozyl premiere Igora. nowa data to ponoc... grudzien 2009. grubo ponad rok po swiatowej. serdeczne gratulacje dla polskich dystrybutorow, chociaz rozumiem, ze film w innym klimacie raczej nie napedzi do kin setek tysiecy ludzi :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o pirackie gry. W sensie o piratach. :smile:

Mam Piraci z Karaibów 3, Swashbucklers, SM: Pirates! (drugie podejście, za pierwszym razem mnie nie przekonało). Są jeszcze jakieś godne uwagi i dostępne w sklepach?

Który z ostatnich FMów najbardziej się Panu podobał? 2006, 07, 08, 09, Live :tongue: ?

Kiedyś ocenił Pan CMa (2007 lub 2008) w mini recenzji na 1 (o ile dobrze pamiętam). Z czego wzięła się ta ocena? Bo moim zdaniem, tak 4, 5 się należy. Śmieszna jest sytuacja z CM 2009, którego datę wydania przełożono. Ciekawe czy pojawi się przed końcem sezonu. :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: http://www.lastfm.pl/event/991359 Pampersa poprosze!

w sumie sklad raczej nie dla mnie. gdyby tak udalo sie sciagnac skladzik z masters of death...

BTW pewnie było już pytanie ale co szanowny Eld sądzi o Meshuggah?

nic nie sadzi. lubie czasem posluchac technicznej muzy, ale bardziej podchodzacej pod death metal, np. Theory in Practice

Mam Piraci z Karaibów 3, Swashbucklers, SM: Pirates! (drugie podejście, za pierwszym razem mnie nie przekonało). Są jeszcze jakieś godne uwagi i dostępne w sklepach?

z przykroscia musze stwierdzic, ze tak naprawde to tylko Pirates! jest warte uwagi :(

Który z ostatnich FMów najbardziej się Panu podobał? 2006, 07, 08, 09, Live tongue.gif ?

kazda ma wady i zalety, ale chyba 08. nie pytaj o Live, bo mam baaardzo kiepski sezon. marzylo mi miejsce na pudle, skoncze pewnie kolo 10-12 miejsca. ale skoro prowadzi sie 2:0 lub 3:1 i przegrywa takie mecze, to o czym tu mowic :(

Kiedyś ocenił Pan CMa (2007 lub 2008) w mini recenzji na 1 (o ile dobrze pamiętam). Z czego wzięła się ta ocena?

miedzy FM i FIFA M, a CM jest przeeeeeepasc. Cm jest po prostu zenujacy

Grałeś w któregoś FM na PSP?

nie gralem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: http://www.lastfm.pl/event/991359 Pampersa poprosze!

w sumie sklad raczej nie dla mnie. gdyby tak udalo sie sciagnac skladzik z masters of death...

A myslisz, ze mnie cokolwiek poza HS interesuje z tych rzeczy? Nie powiem, warto zobaczyc, ale cisnienie nie skacze. A sklad jeszcze nie zamkniety, kto wie kogo dorzuca.

BTW-Przesłuchaj pod rząd Hatesphere-Aurora oraz Pain-Monkey Bussines. Bez wokalu nie wiem czasem które jest które :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zapowiedź 'Dawn of Fantasy' napisałeś jak recenzję? :huh:

Czas teraźniejszy i przeszły zamiast przyszłego - "jest" zamiast "będzie", "nie zabrakło" zamiast "nie zabraknie"... To miało czemuś (czemu?) służyć czy zapomniałeś (się), że zapowiedź powinna być pisana inaczej niż recenzja? :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zapowiedź 'Dawn of Fantasy' napisałeś jak recenzję? :huh:

Czas teraźniejszy i przeszły zamiast przyszłego - "jest" zamiast "będzie", "nie zabrakło" zamiast "nie zabraknie"... To miało czemuś (czemu?) służyć czy zapomniałeś (się), że zapowiedź powinna być pisana inaczej niż recenzja? :sweat:

Skoro w grze coś już JEST, to dlaczego miałby pisać, że to coś dopiero będzie? Opisał swoje wrażenia z gry i m.in mnie nią zainteresował, co jest chyba celem zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w grze coś już JEST, to dlaczego miałby pisać, że to coś dopiero będzie? Opisał swoje wrażenia z gry i m.in mnie nią zainteresował, co jest chyba celem zapowiedzi.
W grze "będzie", a nie "jest", bo gry jeszcze na rynku nie ma. I na pewno nie opisał "wrażeń" z gry, bo zapowiedź się pisze na podstawie materiałów udostępnianych przez twórców. Nie chodzi o efektywność tekstu, ale o formę. Że Ciebie zainteresował? A kto zarzuca tekstowi nieefektywność? Ja się tylko pytam o formę. To jest raz.

Po drugie - pytanie było do Elda i jeśli masz odpowiadać nie na temat, a tak napisałeś - nie pisz wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslisz, ze mnie cokolwiek poza HS interesuje z tych rzeczy? Nie powiem, warto zobaczyc, ale cisnienie nie skacze. A sklad jeszcze nie zamkniety, kto wie kogo dorzuca.

powinni zrobic rok temu i dorzucic at the gates i carcass :D btw: polecam nowy the cold existance i wielki powrot unanimated

Znasz może taki zespół jak Catamenia?

10 lat temu byli ok, teraz nudza, smuca i slodza :(

Dlaczego zapowiedź 'Dawn of Fantasy' napisałeś jak recenzję? huh.gif

powiem tak: lubie zmieniac czas w zapowiedziach, zebym nie musial ciagle pisac "bedzie". z drugiej strony nie wiem ja ten tekst wygladal po korekcie. ostatni numer jaki widzialem, to chyba z sierpnia 2008

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie zmieniac czas w zapowiedziach, zebym nie musial ciagle pisac "bedzie".
W pisaniu faktycznie ciągle myśli się "kurde, znowu to "będzie"", ale w czytaniu nie jest tak źle już. Ale jak potem jednak się z czegoś w grze wycofają - będzie dziwnie. Ja patrze i mowie: "O, beta test, a nie w "Za pięć dwunasta"?!" ;D

Miłego, dzieki za odp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresował mnie jeden zespół - Adema - słyszałeś może? Bo mnie się bardzo podoba - może to dlatego, że słuchając oglądałem jednocześnie świetnie dobrany filmik z mego ukochanego Warcrafta 3... :D

PS

Chętnie dałbym tu link, ale nie będę spoilerować:D

PPS

wersja bez skojarzeń growych.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej jestes fanem Unreal'a? Z dawnych "dobrych czasow" zapamietalem taki artykulik (bodajze w dziale "Swinka", kiedy to bylo... no tego nie pamietam). Uzywales wtedy ksywki Ulver. Byl, lagodnie rzecz ujmujac ekhm.. wyrazem uwielbienia do Unreal'a. Moze dlatego sam go zapamietalem, bo tez mialem fiola na punkcie tej giery. Ale do rzeczy:

- co sadzisz o nowym UT3?

- jak Ci sie podoba (o ile podoba) nowy okret flagowy Epic'a - Gears of War?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji HoM&M V napisałeś zdanie (cytat z pamięci): "To nie są żadne lukrowane lukierki (to jest tekst z Johnny'ego Bravo jakby ktoś nie wiedział)" Mam zatem rozumieć że oglądasz/oglądałeś Catroon Network? Czy nadal to robisz? Czy lubisz go oglądać i czy oglądasz go ze swoimi dziećmi? Ponadto napisałes w którymś z numerów z E3 zapowiedź gry Ed, Edd 'n Eddy. Wynika z niej że obejrzałeś co najmniej kilka odcinków. Jakie jeszcze kreskówki lubisz na CN?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresował mnie jeden zespół - Adema - słyszałeś może?

nie slyszalem, ale pewnie bym slyszal, gdyby to bylo cos, co byloby w moim guscie :biggrin:

Czy dalej jestes fanem Unreal'a?

fan to za duze slowo. bardzo lubilem pierwszego U oraz RTNP. w reszte gralem, uwazam za dobre gry, ale o fanatycznym nastawieniu ciezko mowic. po prostu wole Unreala od Quake'a ;)

co sadzisz o nowym UT3?

gdybym gral jeszcze po sieci w fps-y, to prawdopodobnie w UT3. swietny jest, choc troche dla mnie chyba zbyt futurystyczny i za szybki ;)

jak Ci sie podoba (o ile podoba) nowy okret flagowy Epic'a - Gears of War?

nijak. od poltora roku lezy w kartonie z grami. nie mialem czasu blizej sie z nim zapoznac

Mam zatem rozumieć że oglądasz/oglądałeś Catroon Network? Czy nadal to robisz?

teraz nie ogladam, nie mam gdzie telewizora postawic, a poza tym moj gust nie pokrywa sie z nowa polityka CN. praktycznie skonczyly sie juz dobre kreskowki. nastal czas debilnych, oblesnych kreskowek jak edki lub idiotycznych filmow, ewentualnie 5 razy dziennie scooby. CN lubilem za Bravo, Dom dla Zmyslonych, 2 Glupie PSy, Dexter, Przyjaciele Sprawiedliwosci (czy jak to tam sie nazywalo). chociaz zaraz... w ostatnich latach niezlym, choc tez oblesnym tworem bylo Moj Partner z Sali

Poznajesz? Kolesia zapieprzajacego na basie

nie chce mi sie ogladac. zdradz ten wielki sekret

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro brakuje Ci eldzie debilnych kreskówek i obleśnych (lekko) to co powiesz na kilka nowych produkcji które pojawiły się niedawno: "Chowder", "Niezwykłe przypadki Flapjacka" i "Wyspa totalnej porażki". Fajne nowe kreskówki w Twoim stylu :) szczególnie polecam tę ostatnią, gdyż jest trochę niepoprawna ;) i bardziej dla starszych niż dla dzieci, gdyż są tam delikatne podteksty erotyczne (bardzo delikatne, ale są) w dodatku często pokazywane sceny rzygania i jeden raz w jednym odcinku mocne przekleństwo (choć ozenzurowane, ale jednak) Dosyć niegrzeczna bajka, ale zwariowana, i z super muzyką z czołówki. Gorąco Polecam!

BTW: Matej141 Strażnicy czasu to była niezła bajka, ale nie będziemy tu o kreskówkach gadać bo od tego jest oddzielny temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie nie zrozumielismy. wlasnie to mi przeszkadza w CN. przeczytaj moj post jeszcze raz :) nie wydaje mi sie, aby Bravo, Dexter czy Dom dla Zmyslonych byly oblesne. byly bardzo zabawne, a humor byl... na pewno nie infantylny. nikt nie rzygal, nikt nie wyciskal pryszczy, ani nie pierdzial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...