Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eld

Pytania do Elda

Polecane posty

Dlaczego od tak dawna nic nie piszesz na blogu?

hmmm... jest kilka przyczyn:

1. zmeczenie (jak to zwykle bywa, gdy ma sie malego bobasa)

2. mam tyle pisania, ze blogowac mi sie zwyczajnie nie chce

3. na nowym kompie mam problemy ze strona myspace w firefoxie, wiec prawie tam nie zagladam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ?

nie

Grałeś w tibie ?

nie

W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ?

nie pamietam, ale pewnie wtedy jeszcze zyly dinozaury

Jaki klub piłkarski lubisz ??????

patrz post nr 1

Czy jesteś wierzący ?

mozesz zgadywac

Jak oceniasz grę twoich faworytów na EURO 2008?

poki co hiszpanie i holendrzy rzadza, ale...

1. mam zle przeczucia. hiszpanie przegraja w cwiercfinale, holendrzy w polfinale. oczywiscie z cholernymi makaroniarzami :( :( :(

2. jesli jednak sie myle i hiszpanie wygraja w sobote, to bedzie polfinal marzen :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest to, że po wypiciu jogurtu się śmiejesz biggrin.gif ?

ja sie nigdy nie smieje. wszelkie plotki na ten temat sa wyssane z palca. zjadam za to male, zolte kaczuszki oraz male, puchate owieczki i malutkie, slodziutkie foczki :rolleyes:

A jak na poważnie, to jaka jest twoja ulubiona seria gier?

heroes of might and magic i football manager

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz o Dream Theater?

Co sie dzieje z EC? Wiem, ze z pania Wokalistka bylo minelo (zreszta to Twoja prywatna sprawa i ja nie o tym...), ale moze utrzymujesz kontakt z czlonkami? Marta na maile nie odpowiada a Marcin K. odpisal, ze nic nie wiadomo...

Myslisz, ze cos jeszcze bezdie z CHAOSVILLE?

EC bylo jednym z najciekawiej zapowiadajacych sie zospolow z Polski IMO. To samo z DEMISE.

Mi to troche przypominalo pradawna historie z In Flames i Dark Tranquility. Dwa zespoly, niemal ten sam sklad i tylko czekac az ktoras kapela sie wybije EC bylo calkiem blisko....

Siedzisz jeszcze na jakichs forach? Pamietam Cie jeszcze z Ultimatemetal (przedewszystkim) i pozniej z kilku innych. Teraz jakos Cie nie widac nigdzie (chyba ze pod innym nickiem piszesz). O kanalach #IRC nie wspomne Na pewno byles na #enterchaos i chyba #metaldomination, wiecej nie pamietam. Ciekawi mnie to poniewaz zawsze fajnie mi sie z Toba gadalo (zwlaszcza po angielsku) i milo by bylo znowu pogadac

pzdr!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz o Dream Theater?

podobno dobry zespol

Co sie dzieje z EC? Wiem, ze z pania Wokalistka bylo minelo (zreszta to Twoja prywatna sprawa i ja nie o tym...)

wlasnie, bylo minelo. wkurzaja mnie pytania na temat tego zespolu, bo naprawde nie interesuje mnie co sie z nim stalo. zawsze byli zbieranina bardziej zainteresowana chlaniem i cpaniem

Lubisz jakieś zespoły grające "lżejszy" metal (heavy, power etc.), czy jesteś raczej "przeciw"?

nie uznaje

Zobaczcie co tam jest. Wnioskuję, że eld odchodzi bo woli onet.

jakbys przeczytal wczesniejsze posty, to bys wiedzial. jestem obecnie freelancerem, pisze gdzie popadnie, bo z czegos zyc i utrzymac rodzine musze. nie ma w tej chwili co pisac dla CDA, chociaz regularnie dopytuje sie, czy bym nie mogl czegos dostac. pisze zatem do portali

btw: strasznie dalem ciala z tym newsem, ale bylem jeszcze nieprzytomny po nocy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze CD-A nieczytalem 2 latka, ale teraz mam zamiar znowu wrocic do nalogowego czytania.

Za moich czasow jak czytalem CD-A byles zagorzalym graczem WOW`a.

Czy tak zostalo do dzis?

Jak tak to jakie masz postacie? Czesto grasz? Nie znudzila sie tobie ta gra?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze CD-A nieczytalem 2 latka, ale teraz mam zamiar znowu wrocic do nalogowego czytania.

Za moich czasow jak czytalem CD-A byles zagorzalym graczem WOW`a.

Czy tak zostalo do dzis?

Jak tak to jakie masz postacie? Czesto grasz? Nie znudzila sie tobie ta gra?

Pozdrawiam

patrz 1 post w tym temacie. a WoW raczej sie nie nudzi... jak sie gra w dwie osoby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz 1 post w tym temacie. a WoW raczej sie nie nudzi... jak sie gra w dwie osoby smile.gif

No to juz wszystko wiem. :)

Kurcze pozazdroscic Tobie tylko mozna, grajac z żona w Wow`a. Niektore strzelaja fochami i krzycza za to ze mąż sobie pogra z 2 h dziennie a tu masz ci los jeszcze zona sie dolacza do grania :D

To tak przy okazjii pozdrow odemnie żone ;P

edit: Wlasnie przeczytalem ze juz w CD-A nie jestes.

Szkoda no ale coz... mam nadzieje ze kiedys wrocisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pozazdroscic Tobie tylko mozna, grajac z żona w Wow`a. Niektore strzelaja fochami i krzycza za to ze mąż sobie pogra z 2 h dziennie a tu masz ci los jeszcze zona sie dolacza do grania biggrin.gif

prawde mowiac, to ja zonie wspolczuje. przynajmniej grania ze mna aren jest stresujace, bo ja nienawidze przegrywac. jedyne wyjscie to wygrywac :) ale poki co jeszcze sie nie wyprowadzila, wiec jest dobrze :D

Grasz na jakimś instrumencie lub ew. kiedyś próbowałeś?

na gitarze, ale bylem cholernie leniwy i nie chcialo mi sie cwiczyc, a poza tym koledzy od grania byli bardzo rozrywkowi :P

Przesłuchiwałeś już najnowszą płytę Scar Symmetry? Co o niej sądzisz?

przesluchalem ze 2 kawalki i zasnalem. christian powinien zajmowac sie UNMOORED, a nie milionami innych zespolow. poki mial tylko unmoored, to bylem przekonany, ze jest genialnym muzykiem. zwlaszcza 2 pierwsze albumy unmoored "cimmerian" i "kingdoms of greed" byly znakomite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako masz opinie o komiksie ?Sandman" - a czy wogle lubisz czytać komiksy?.

Który z dodatków ?Dawn of war? uważasz za najlepszy a jeśli już masz jakiś typ to, dlaczego właśnie on?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zadam pytanie chciałem podziękować za pewne zmiany . Mógłbym wymieniać przez długi czas, ale wymienię te ( według mnie ) najważniejsze, czyli gust muzyczny, hobby, oraz spojrzenie na świat.

Dobra, koniec wazeliny ;P , pozwól, że zapytam, jakbyś podsumował wszystkie lata spędzone w CDA ? Kurdę, miałem dużo pomysłów na zapytania, ale jak przyszło co do czego, wszystkie wydały mi się głupie i pozbawione sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako masz opinie o komiksie ?Sandman" - a czy wogle lubisz czytać komiksy?.

niestety nie mialem okazji czytac

Który z dodatków ?Dawn of war? uważasz za najlepszy a jeśli już masz jakiś typ to, dlaczego właśnie on?.

nie gram, nie moj klimat :)

Co ci manga zrobiła, że jej tak nienawidzisz? tongue.gif

jak sobie wyobrazam tych wszystkich starych facetow sliniacych sie nad rozebranymi, rysunkowymi lalami z wielkimi oczmi, to mi sie niedobrze robi. manga to zdecydowanie zboczenie

pozwól, że zapytam, jakbyś podsumował wszystkie lata spędzone w CDA ?

lata silvershark/future publishing - super ekipa, fantastyczny klimat i swiadomosc, ze robi sie cos wielkiego

lata bauera - stagnacja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata silvershark/future publishing - super ekipa, fantastyczny klimat i swiadomosc, ze robi sie cos wielkiego

lata bauera - stagnacja

A co teraz nie ma super ekipy?

Kto co tam tak zawadza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...