Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eld

Pytania do Elda

Polecane posty

Czy ta recenzja Mass Effecta na onecie to faktycznie Twojego autorstwa czy ktoś się podszywa ? :) Czy uważasz że ta gra spodoba się komuś, kto do realiów sci-fi podchodzi raczej dość obojętnie (ale nie negatywnie) za to jest wielkim fanem klasycznego fantasy (czyli mnie) ?

Wrócisz do CDA czy nie ? Poproszę (jeśli jest taka możliwość) o odpowiedź tak/nie (ew. nie wiem :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodziło z maliniakiem w GW

1) człowieku to było pół rok temu w tamtym GW wszystko było zawarte przeczytaj go dokładnie (szczególnie w pierwszej grze w GW)

Mam pytanko:

lubisz reagge?

- muzyka: jestem ograniczony, jesli czegos nie slucham, to znaczy, ze to moim zdaniem chlam wniosek: nie odpisuje na pytania dotyczace czegos, czego nie lubie, bo odpowiedz bedzie tendencyjna. slucham: szwedzki death metal (glownie oldskul, ale melodyjny tez)

to chyba mówi samo za siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) człowieku to było pół rok temu w tamtym GW wszystko było zawarte przeczytaj go dokładnie (szczególnie w pierwszej grze w GW)

to chyba mówi samo za siebie

A ty Kaelthas nie uważasz, że powinieneś dać Eldowi samemu odpowiedzieć, bez twojej pomocy?

A teraz pytanie do Elda: Czy polecił byś komuś kto bardzo lubi Warcrafta III, ale niezbyt radzi sobie z angielskim WoW-a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widze że eld lubi CoD'a 4...a masz jakiś klan? Na jakich serverach grasz(chodzi mi o tryb gry itp). Chcesz sie zmierzyc solo:D? Na hardcore na np mapce killhouse?

bez przesady, to nie czasy, gdy gralem w ET. teraz juz nie mam takiego refleksu, nie mowiac juz o czasie i checiach. wole pograc w WoWa niz pykac online w jakiegos shootera

oczekiwane gry: Wrath of the lich king, world at war, king's bounty, mass effect 2, football manager 2009, fable 2 itd.

Parę pytanek dotyczących WoWa

1. Jaką postacią grało ci się najlepiej?

moja :P a powaznie warlock, potem chyba rogue (juz 62 level)

2. Horda czy Ally?

tylko HORDA :) kiedys z nudow zrobilem 60 u aliantow, zeby questy zobaczyc

3. Czy byłeś 'na Illidianie'?

nope :P jestem malo raidowy, zwlaszcza teraz. ciezko powiedziec kiedy Pyzik raczy zasnac

4. Kim nigdy byś nie zagrał?

hmmm... nigdy nie mow nigdy

5. Jak bardzo czekasz na Lich Kinga?

nie czekam, tylko GRAM :D

6. Jeżeli byłbyś w WoWie, jaką byś był rasą?

undead, to oczywiste :)

1. czemu nie wylewelujesz postaci na 60 lvl ?

sa na serwerach na ktorych nie gram. z wyjatkiem szamana. moze kiedys go rusze...

2. czy twoja malzonka rowniez slucha metalu ?

niestety nie :unsure: ale jest swiadoma, ze kilku szarpidrutow jest utalentowanymi muzykami i lubi np. Pain

1. Czy też uważasz że jeśli mężczyzna gra Blood Elfem (facetem) to jest gejem smile.gif (tzn. ja tak nie uważam ale grałem właśnie taką postacią i takie zarzuty padały pod moim adresem)

BE przy NE sa bardzo hetero :) prawde mowiac wszystkie rasy po stronie alliance'a sa mocno... homo i nie mowie tego dlatego, ze gram horda. inna sprawa, ze gram glownie kobietami :)

2**. Co sądzisz o nowym albumie Moonspell - Night Eternal. Bo ja go uwielbiam

dla mnie mocno sredni. chyba juz sie nie wzniosa na poziom irreligious, under the moonspell czy wolfheart

3**. Co wogóle sądzisz o zespole Moonspell. Jaka jest twoja opinia na ich temat. Który album jest twój ulubiony

generalnie bardzo lubie. chyba jedyny gotycki zespol jaki trawie :P

zdaje mi się że zauważyłem sporo spięć na linii Ty - Smuggler, ale oczywiście mogę się mylić

mylisz sie. SMG, podobnie jak admina bardzo lubie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdybys MUSIAł (tylko sobie wyobraź) zamienić WOWa na inną gre multi na jaki tytół byś postawił?

nie wiem, moze football manager live?

2. Wypisałeś Zespoły jakich słuchałeś przed "wejściem" w death metal. Czy czasem przypominasz sobie jakieś kawałki tych bandów? Sam Jestem fanem 4 pierwszych płyt Metalliki (inne to już nie to samo) dlatego jestem ciekaw....

sorry, musialbym naprawde mocno pogrzebac w pamieci, a ta nie jest najlepsza.

Czy ta recenzja Mass Effecta na onecie to faktycznie Twojego autorstwa czy ktoś się podszywa ?

jest az tak slaba?

Czy uważasz że ta gra spodoba się komuś, kto do realiów sci-fi podchodzi raczej dość obojętnie (ale nie negatywnie) za to jest wielkim fanem klasycznego fantasy (czyli mnie) ?

powiem krotko: mnie ta gra powalila, chociaz tez nienawidze zadnych klimatow sci-fi

Wrócisz do CDA czy nie ? Poproszę (jeśli jest taka możliwość) o odpowiedź tak/nie (ew. nie wiem ).

musielibyscie zalozyc strone www.bring-eld-back.com i zebrac pol miliona podpisow, to wtedy bym wrocil. a powaznie nic nie mowie, bo roznie moze byc

czy słuchałeś kiedyś zespołu Foo Fighter's ?

nie

Mam pytanko:

lubisz reagge?

nie

Czemu ostatnio w ogole nie odpowiadasz?

najpierw duzo pisania, pozniej urlop we wroclawiu

Eldzior, byłeś na meczu Śląsk- Lechia?

bylem wtedy we wroclawiu, ale dla Filipa :D

A teraz pytanie do Elda: Czy polecił byś komuś kto bardzo lubi Warcrafta III, ale niezbyt radzi sobie z angielskim WoW-a?

trudne pytanie. czytalem o gosciu, ktory zrobil 70 lvl nbie potrafiac slowa po angielsku, ale z drugiej strony moj tesc, ktory kocha rpg poddal sie po kilku levelach, bo tez nie zna angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poznałeś death metal w '88 to zakładam, że wybuch szwedzkiej sceny pamiętasz na żywca. I tu moje pytanie: Jaka była Twoja reakcja kiedy usłyszałeś Nihilist czy Merciless po raz pierwszy?

generalnie bardzo lubie. chyba jedyny gotycki zespol jaki trawie tongue.gif

A Tiamat Ci się nie podoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudne pytanie. czytalem o gosciu, ktory zrobil 70 lvl nbie potrafiac slowa po angielsku, ale z drugiej strony moj tesc, ktory kocha rpg poddal sie po kilku levelach, bo tez nie zna angielskiego.

Dla chcącego nic trudnego. Ja na średnim zaawansowaniu posługiwaniu się językiem Szekspira( w gimnazjum) przeszedłem KotORa II bez żadnych przeszkód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poznałeś death metal w '88 to zakładam, że wybuch szwedzkiej sceny pamiętasz na żywca. I tu moje pytanie: Jaka była Twoja reakcja kiedy usłyszałeś Nihilist czy Merciless po raz pierwszy?

szok, ze mozna grac tak szybko, brutalnie, a przy tym melodyjnie i chwytliwie, bo co by nie mowic przy tych wszystkich obituary, cannibal corpse czy death, to entombed gral z polotem :)

A Tiamat Ci się nie podoba?

stary tiamat to inna bajka :) przeciez na poczatku nazywali sie treblinka i malowali ryjki :P

btw: znalazlem stronke, gdzie jakas sympatyczna duszyczka postuje demowki i epki zespolow z poczatku lat 90-tych. uncanny czy carbonized to te najbardziej znane, czesci sam nie kojarze nawet z nazwy. nic w sumie dziwnego skoro nagrali 3 kawalki i poszli w piach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: znalazlem stronke, gdzie jakas sympatyczna duszyczka postuje demowki i epki zespolow z poczatku lat 90-tych. uncanny czy carbonized to te najbardziej znane, czesci sam nie kojarze nawet z nazwy. nic w sumie dziwnego skoro nagrali 3 kawalki i poszli w piach

Chetnie bym posluchal. Niektore to rarytasy, ktorych nikt w zyciu nie odda (sam znam kolesia, ktorego sercem jest winyl Darkified bodajze, czy kaseta bootleg) a wszystkiemu fani nie zakladaja profili na MySpace.

A co do Trebilinka, to chyba jak z Samaelem i innymi zespolami, ktore zaczynaly standardowo, a potem wyrabialo swoj wlasny, poniekad unikalny styl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz - jeśli słyszałeś - o nowym albumie Opetha?

I jeszcze jedno, co sądzisz o najnowszym wydawnictwie Gorefesta? (wiem, wiem, troszkę nieaktualne, bo płyta wyszła w tamtym roku.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do Elda: Czy polecił byś komuś kto bardzo lubi Warcrafta III, ale niezbyt radzi sobie z angielskim WoW-a?

trudne pytanie. czytalem o gosciu, ktory zrobil 70 lvl nbie potrafiac slowa po angielsku, ale z drugiej strony moj tesc, ktory kocha rpg poddal sie po kilku levelach, bo tez nie zna angielskiego.

Pozwolę sobie też odpowiedzieć na to pytanie, bez znajomości angielskiego można grać w wowa czego przykładem jest mój Ojciec który nie zna nawet słowa w tym języku a wbił 70 a teraz lvluje następną postać (przynajmniej mam od kogo pożyczać goldy :)), istnieją przecież takie strony jak thottbot czy wowpopolsku, za ich pomocą można robić questy a jeżeli znajdziesz polską gildię i jeżeli Ci na tym zależy to można nawet coś w grze osiągnąć (również istnieje polska strona z opisami taktyk na bossy).

A teraz parę pytań :)

Która część najbardziej Ci się podoba z serii Football Manager?

Czego oczekujesz po FM 2009?

Na jakim patchu grasz (w FM)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór.

Na początku wejde z butami w życie prywatne, tzn, jedno pytanie, bo sie nie doszukałem w topicu: też po ślubie kościelnym, czy tylko cywilnym? Tak, widze, "czlowiek małej wiary", ale z doświadczenia wiem, że nawet mniej chrześcijańscy chrześcijanie biorą ślub kościelny, bo wiadomo, biala suknia, ołtarz, czerwony dywan, organy i takie tam.

Czekasz na Diablo 3? Bo stale o tym wowie pitu pitu, a nie samym mmo Blizzard żyje :>

Dla jakich największych portali teraz piszesz/pisałeś, po "usunięciu sie" z cd-actiona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w tym wątku napisałeś, że słuchasz stary Opeth (bodajże do Blackwater Park). Która płyta tego zespołu najbardziej Ci się spodobała i co nie podoba Ci się w późniejszych albumach? Słuchałeś Watershed? Jeżeli tak, to co myślisz o tym albumie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, co sądzisz o najnowszym wydawnictwie Gorefesta?

bardzo dobry. szybki, brutalny, ciezki jak cholera :) chociaz poziomu trzech pierwszych albumow juz chyba nigdy nie siagna.

Która część najbardziej Ci się podoba z serii Football Manager?

FM 08, bo zdecydowanie najmniej bugow

Czego oczekujesz po FM 2009?

hmmm... nie mam specjalnych wymagan, ma byc lepsze od 08. no dobra, przydalby sie w koncu jakis fajny trening, wyjazdy na zgrupowania itd. dla mnie pod tym wzgledem dalej rzadzi ultimate soccer manager

Na jakim patchu grasz (w FM)?

8.0.2

Na początku wejde z butami w życie prywatne, tzn, jedno pytanie, bo sie nie doszukałem w topicu: też po ślubie kościelnym, czy tylko cywilnym?

cywilny tylko, ale to ciekawe pytanie. z jednej strony nie jestem kobieta, wiec nie marze o bialej sukni, ale z drugiej strony, gdyby pominac ta cala nudna ceremonie, to pewnie zgodzilbym sie bez problemu. klopot w tym, ze po co komu jakas ceremonia skoro jest sie nie wierzacym? to jest dopiero hipokryzja. poza tym ja nawet zwiedzajac kosciol zaczynam ziewac i przysypiac. jakos tak na mnie dzialaja stare mury. generalnie jednak nad koscielnym sie nie zastanawialem

Czekasz na Diablo 3? Bo stale o tym wowie pitu pitu, a nie samym mmo Blizzard żyje :>

niespecjalnie. bedzie to bedzie, zagram z ciekawosci :)

Która płyta tego zespołu najbardziej Ci się spodobała i co nie podoba Ci się w późniejszych albumach?

"Still Life" i "Blackwater Park" - obie na tym samym poziomie. pozniej zbyt progresywnie, zbyt lajtowo, za malo metalowo i... nudno.

Słuchałeś Watershed? Jeżeli tak, to co myślisz o tym albumie?

ze 2-3 razy. nie mam wyrobionego zdania. metalowe fragmenty sa dobre, ale lzejsze sa... zbyt daleko od metalu umiejscowione. moze powinienem posluchac wiecej razy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby jakby dodali 3 ligę polską ale na to nie ma szans, zresztą twórcy gry stwierdzili, że według nich FM powinien posiadać mniej lig ale narazie zostanie tyle ile jest chyba, że wymogi licencyjne zmuszą ich do zmniejszenia ilości lig. W FM 2008 jest coś takiego jak organizacja zgrupowania, wysyłasz ich do danego kraju na Tournee i można grać z zespołami z tego kraju, ale to trochę "ubogie" i mogli by to jakoś rozwinąć. Poza tym słabe są kontakty z prasą, w kółko powtarzające się komunikaty i te same odpowiedzi :/ fajnie byłoby gdyby były jakieś konferencje prasowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...