Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Taki miły akcent. Dzięki że są jeszcze ludzie u których żarty nie ograniczają się do tematów związanych tylko z seksem i potrafią być miłe i inteligentne. Ot tak i skąd do świętej anielki bierzesz sile żeby robić to dalej?

Dzięki, to bardzo miłe. Nie czuję się rysownikiem ani "nowej fali", ani tej "starej". Fajnie, że potrafię się określać przez Was, przez Wasz odbiór, reakcję. To właśnie to daje mi siłę i chęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to nie jest odpowiedź, iż pomysły czerpiesz z głowy. ;) Musisz czerpać inspiracje z jakiś dziedzin życia. Właśnie o te dziedziny mi chodzi. To, że telewizji nie oglądasz - wiemy, więc to odpada. Pozostaje; internet, gazety, środowisko w którym przebywasz... Opowiedz coś więcej na ten temat...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile poświęcasz czasu na 1 rysunek? Czy zrobiłeś kiedyś jakiś "byle jaki" rysunek? Czy starasz się rysować ilustracje z największą starannością i precyzją? Czy zdarzyło ci się wywalić jeden rysunek ponieważ był nieidealny a potem narysować kolejny prawie identyczny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz czerpać inspiracje z jakiś dziedzin życia. Właśnie o te dziedziny mi chodzi. To, że telewizji nie oglądasz - wiemy, więc to odpada. Pozostaje; internet, gazety, środowisko w którym przebywasz... Opowiedz coś więcej na ten temat...wink_prosty.gif

Dużo czytam. W przypadku "CDA"- czasopism o grach (nie tylko samego "CDA" ;)), To podstawowa pożywka dla pobudzenia wyobraźni- zorientowanie się w temacie. Dalej już z górki...

Jeśli chodzi o telewizor- planuję zakup ;)...

Ile poświęcasz czasu na 1 rysunek?

Jeżeli pomysł jest gotowy? 2 do 5 minut.

Czy zrobiłeś kiedyś jakiś "byle jaki" rysunek?

Tak.

Czy starasz się rysować ilustracje z największą starannością i precyzją? Czy zdarzyło ci się wywalić jeden rysunek ponieważ był nieidealny a potem narysować kolejny prawie identyczny?

Oczywiście, że się staram, choć nieczęsto zdarza mi się poprawiać rysunek (dublować- owszem, ale nieświadomie)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przeprowadzający wywiad podpowiadam potencjalnym zainteresowanym, że warto się zaciekawić tą nieskromną osobą. Część informacji można było już wyczytać w innych miejscach, ale jedynie na Planispheric będziesz miał okazję miedzy innymi dowiedzieć się dlaczego tylko sentyment Pana Marka ratuje Klarę przed dekapitacją, a kolor w swoich rysunkach uważa za regres. Serdecznie zapraszam na stronę w linku powyżej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już ktoś o to pytał, ale czy fascynujesz się serią Star Wars?

Pytam, bo do tej pory lubię oglądać/czytać komiks który był w 2011 roku we wrześniowym numerze Cd-Action (chyba).

nauka.gif

brawa.gif

Pozdrawiam!

P.S Gratuluję talentu, ja mam 2 lewe ręce do rysowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ : No jak to czego pewnie używa ołówka , krzesła , stolika.

No cześć!

Drogi Marku Lencu

Piesze do ciebie z powodu pytania o Klarę.

Czy Klara jest w stanie zabić?

Na kim wzorowałeś Klarę ( dziewczyna , żona , znajoma albo tak po prostu pojawiła się )

Nie lękaj się mam też do ciebie pytanie : Lubisz gry lego? ( ja osobiście tak a szczególnie Piratów Z Karaibów)

Pozdrawiam w pięknym stylu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego używasz do rysowania?

Mam na myśli sprzęt a nie głowę twojątancze.gif

Pióro, ołówek, biała kartka, skaner. Tyle i aż tyle.

Drogi Marku Lencu

Piesze do ciebie z powodu pytania o Klarę.

Czy Klara jest w stanie zabić?

Na kim wzorowałeś Klarę ( dziewczyna , żona , znajoma albo tak po prostu pojawiła się )

Nie lękaj się mam też do ciebie pytanie : Lubisz gry lego? ( ja osobiście tak a szczególnie Piratów Z Karaibów)

Pozdrawiam w pięknym stylu

Klara potrafi zabić z zimną krwią, szczególnie już nieżywych (hi, zombie).

Wzorowana jest tylko na Larze Croft, reszta to postprodukcja ;)

Z "legogier" najbardziej przypadł mi Indiana Jones i Star Wars. Pierwszy batman był taki sobie, a Piraci kurzą się na półce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku!

Kalambury się niestety skończyły, ale teraz to ja mam dla Pana małą zagadkę.

Wątpię czy Pan pamięta, ale podczas gdy prowadził Pan tutaj swojego bloga pod pewnym wpisem pochwaliłem się pewną rzeczą. Doczekałem się nawet odpowiedzi ( "Udowodnij! :P" ). Przez te wszystkie miesiące cały czas miałem zamiar udowodnienia, i właśnie mam zamiar to zrobić. Łączy się to z moim pytankiem.

Pamięta Pan co to jest?

SkH3e9b.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...