Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Niestety, z braku czasu nie realizuję takich indywidualnych próśb. Nie wyrabiam się z komercyjnych zleceń, a takich próśb jak Twoja trochę też jest. Czasami jakiś rysunek można wygrać na fanpejdżu klary, celuj tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś zbiorczy arkusz z wszystkimi w tym czasie dostępnymi. Może kiedyś pochwalę się na fb (jak znajdę). Fajnie, że jeszcze to zachowałeś, samego "Gocha" już nie masz? Z tego co pamiętam, "Bohun" był całkiem, całkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie Marku , chciałbym pana zapytać , czy prócz świetnej Klary , planuje pan stworzyć inną maskotkę dla CDA.

Zapytałbym również , czy procz Klary , Morder i Scally , oraz Wiedźmina , stworzył pan również inną ciekawą postać , ewentualnie miał pan w planach stworzyć gwiazdę czasopisma komputerowego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ostatnio na maskotkę Klary wyrasta Zygmunt- dzielnie towarzyszy Klarze i nie wyobrażam sobie, abym w najbliższym czasie miałbym odpuścić tej postaci. Ciągle marzy mi się seria z klockiem Tetrisa...

Mam kilka serii, które nie są związane z tematyką komputerową: "O raju!", "Pieśni o Rufusie", "Jadźka w akcji", "Savoir vivre dla początkujących i zaawansowanych" i kilka pomniejszych, których w tej chwili nie mogłem sobie przypomnieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę Klarę: siła przyzwyczajenia, stażu, tysięcy (bez przesady) wykonanych rysunków... W CDA pracuje już 4 (ze mną) rysowników + rzesza czytelników z konkursu 9są naprawdę dobrzy). A LP nie słucham, ostatnio mam zajawkę na klezmerską ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są może szkice koncepcyjne Klary? Czy taka jaką ją widzimy, była od zawsze?

Są, a przynajmniej były. Nie różnią się jednak znacząco od efektu końcowego ;)

I jeszcze jedno takie malutkie pytanie:

Czy w internecie są dostępne jakieś twoje komiksy?

Google- Marek Lenc- grafika... Słowem: są.

Blog mi się zapełnił, nie mam nowego. Coś tam wrzucam na fejsie Klary.

Korzystałeś kiedyś z jakiegoś poradnika "jak rysować"? Bo Twoje rysunki są na wysokim poziomie. Ludzie narysowani przez mnie składają się z pięciu kresek i kółka biggrin_prosty.gif.

Miałem jakieś poradniki "Jak rysować", ale najlepiej wypracować swój własny styl.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...