Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Co myślisz o koszulce na 200 numer cd-action i z przodu komiks o klarze, albo o Zygmuncie?Koszulka mogła być koloru białego a komiks czarnego wykonana z średniego materiału jak takie z napisami za 15 zł.Obok komiksu napis Mark Lenc, a z tyłu taki u góry napis CD-ACTION? :icon_razz::icon_question:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w CD Action jest co raz mniej Twoich rysunków (w dużej mierze na rzecz Otisa) i dlaczego cały czas powtarzają się te same komiksy/rysunki (ten "A jak ci strzelę w buzię to się zamkniesz?" jest już chyba trzeci raz)?

Niepokoi mnie to, że co raz rzadziej występuje Klara (pomijając te "powtórki"), może nie licząc Tipsomaniaka, w którym dużą część rysował Otis!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o koszulce na 200 numer cd-action i z przodu komiks o klarze, albo o Zygmuncie?Koszulka mogła być koloru białego a komiks czarnego wykonana z średniego materiału jak takie z napisami za 15 zł.Obok komiksu napis Mark Lenc, a z tyłu taki u góry napis CD-ACTION? :icon_razz::icon_question:

Koszulki z Klarą= jestem jak najbardziej za, ale sam pomysł to jeszcze nie wszystko ;)

Dlaczego w CD Action jest co raz mniej Twoich rysunków (w dużej mierze na rzecz Otisa) i dlaczego cały czas powtarzają się te same komiksy/rysunki (ten "A jak ci strzelę w buzię to się zamkniesz?" jest już chyba trzeci raz)?

Niepokoi mnie to, że co raz rzadziej występuje Klara (pomijając te "powtórki"), może nie licząc Tipsomaniaka, w którym dużą część rysował Otis!

To akurat moja wina. Obowiązki dyrektora w mojej szkole pochłaniają mnie bez reszty. Coraz trudniej mi znaleźć czas na rysowanie (styczniowe AR będzie tego najlepszym dowodem), choć nie chciałbym tego zarzucić (vide BLOG).

Powtarzające się rysunki- tu już wina korekty, redakcji. Ja tego dwa razy nie rysuję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy dokładniej wyjdzie nowa seria przygód Klary?

Mówisz o TEJ serii? Póki co nic nie narysowałem, nawet naczelny nic o niej nie wie?

PS. To i ja chce rysunka jakiegoś

Czy można rysunek z podpisem na maila? (zrobię koszulkę)

Z góry dzięki

Panowie- rysunki do dostania w konkursach (ma ktoś jakiś pomysł?) i podczas spotkań (np. wystawa). Gdybym miał realizować wszystkie tego typu prośby, musiałbym zrezygnować z ?normalnego? rysowania. Niech rysunek dla kogoś będzie czymś niepowtarzalnym ;)

Kiedy bedzie kolejna edycja kalambur?

Niestety, kalambury już się skończyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek szef [może smuggler? Bo nic nie robi, a wstawia tylko te swoje zdjęcia na płytkę ] pakował się tobie w robotę? Marudził, że rysunek nie taki, że może inny, że podpis mało śmieszny itd.? Albo broń Boże dawał tobie do zrozumienia, że czas ciebie także wymienić na inny model tak jak innych i zatrudnić tańszego rysownika? :P Coraz mniej stron w CDA, więc bym się nie zdziwił gdyby jedna osoba posiadała dwa nicki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek szef [może smuggler? Bo nic nie robi, a wstawia tylko te swoje zdjęcia na płytkę ] pakował się tobie w robotę? Marudził, że rysunek nie taki, że może inny, że podpis mało śmieszny itd.?

Szef jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Nigdy nie miesza się w to, co robię (ma to też swoje złe strony- np. nie wiem co sądzi o tym, co robię). Bez kozery mogę przyznać, że mam pełną dowolność. A to, że nie wszystkie rysunki wchodzą do numeru to już chyba nie złośliwość szefa...

Albo broń Boże dawał tobie do zrozumienia, że czas ciebie także wymienić na inny model tak jak innych i zatrudnić tańszego rysownika? :P Coraz mniej stron w CDA, więc bym się nie zdziwił gdyby jedna osoba posiadała dwa nicki :D

Od lat są takie 2 lepsze modele (Otis i Błażej Wiśniewski), więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Smuggler a naczelny- naprawdę, nadal Was to bawi :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler a naczelny- naprawdę, nadal Was to bawi :P?

Któryś wariant trzeba wybrać :P A lepiej brzmi smuggler leń patentowany cykający tylko zdjęcia niżeli nazywanie go Smugglerem w trzech osobach [a może i więcej?] ;P Minimalna gloryfikacja tej osobie się należy w ostateczności można nazwać go Panią Basią z DTP ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...