Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Pytania do Siekiery

Polecane posty

jaki horror mógłbyś mi polecić?

Takie pytania nie mają większego sensu, bo każdy ma własne "strachy" i indywidualnie reaguje na rozmaite horrory. Jednego przeraża gore i flaki, kto inny trzęsie się widząc cienie na ścianie.

Czy bylbys sklonny nazwac film "Omen" horrorem doskonalym? Oczywiscie na mysli mam wersje oryginalna, z 1976 roku.

Nie ma rzeczy doskonałych :) Ale Omenowi wiele nie brakuje, w sumie nie ma się do czego przyczepić. Obok Egzorcysty, Halloween i Teksańskiej masakry... najlepszy horror lat 70.

Jak, wg Ciebie, na jej tle wypada remake sprzed 2. lat

Nie jest tragiczny, da radę oglądać, ale do oryginału oczywiście nie ma startu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o horrorach-wolisz takie z masa krwi, flakami na kazdej scianie i krzykami (Pila) czy raczej cos takiego, gdzie "sam stwarzasz strach" (Ring)?

1 - Nie nazwałbym Piły horrorem

2 - "sam stwarzasz strach" - dość dziwne określenie

3 - Wolę te w stylu Ring, ale nie pogardzę dobrym gore (w stylu Teksańskiej...)

4 - A tak w ogóle filmowe horrory są g... warte. Przynajmniej 90% z tego syfu, który powstaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że lubię "kaszki" na znanych silnikach, żebym mógł zobaczyć, jak spartolono robotę w porównaniu do innej [beeep]istej gry na tym samym engine.

Jeśli nie masz ciekawszych rzeczy w życiu do roboty, to polecam Terrorist Takedown 2 na silniku Jupiter FX (FEAR), albo Hour of Victory na silniku UE 3.0 (Gears of War).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaliśmy, inaczej bym Pana nie pytał. :) Gadaliśmy tylko o tym, że obejrzałem. ;) A ciekaw jestem jak Pan się zapatruje na film jako całokształt, no i to cudowne zakończenie... ;) (Nie mówiąc o świetnej scenie z utworem Dead Can Dance w tle).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś filmy z serii Evil Dead? Jak tak to co sądzisz o tych filmach. Którą część uważasz za najlepszą. I co sądzisz o egranizacjach tych filmów (konkretnie chodzi mi o twoje zdanie na temat gry Evil Dead: Regeneration)

Co sądzisz o soundtrackach z Silent Hill autorstwa Akiry Yamaoki?

Grasz w jakieś gry przez multi? jakieś MMORPG albo FPS'y?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś tylko w DMC3 na PC czy w inne części na konsole (Polecam wszystkim!)

DMC3 na PC, DMC na PS2, DMC4 na PS3. 2 jeszcze do nadrobienia.

Oglądałeś filmy z serii Evil Dead?

A kto nie oglądał. Jak dla mnie bieda, choć rozumiem, że dla wielu to kult tak jak Martwica Mózgu. Nie mam serca do komediowych horrorów, jak już mam babrać się we flakach i krwi, to na poważnie (vide Teksańska...).

I co sądzisz o egranizacjach tych filmów (konkretnie chodzi mi o twoje zdanie na temat gry Evil Dead: Regeneration)

Nie miałem z nią do czynienia, choć wedle tego, co mi wiadomo, bije 2 wcześniejsze na głowę (co w sumie żadną sztuką nie jest).

Co sądzisz o soundtrackach z Silent Hill autorstwa Akiry Yamaoki?

Urywają głowę. Najlepsze ścieżki w horrorach, jakie stworzono stworzono do tej pory.

Grasz w jakieś gry przez multi? jakieś MMORPG albo FPS'y?

Nie mam czasu na multi. WoW leży na półce i czeka na lepsze czasy, podobnie jak GW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że Nero podbije serca graczy jak Dante? Ja myśle że zero szans. Za cukierkowy.

Siekiera zauważyłem ze wszyscy pytają cie o gry, horrory etc. Ja będę orginalny ! Jakiej muzyki słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że Nero podbije serca graczy jak Dante? Ja myśle że zero szans. Za cukierkowy.

Powiem tak. Nero to dobra postać dla początkujących. Od samego początku świetnie mi się nim grało i wystarczył bardzo krótki trening, by podczas walk spędzać więcej czasu w powietrzu, niż na ziemi. Dante jest większym wymiataczem, ale i trudniejszym do opanowania. A czy Nero go zastąpi? Nie ma szans. Dante to już jakaś tam ikona, podobnie jak Kratos z GoW. Żeby go zrzucić ze stołka, musiałby się pojawić jeszcze większy zakapior, a jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić :)

Jakiej muzyki słuchasz?

Pink Floyd, P. Gabriel, Tiamat, Anathema, Tool, od czasu do czasu coś z klasyki. Tego typu rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Skoro przeszedłem DMC3 na Dmd(Dante must die) to czy zainteresuje mnie czworka?

A skąd ja mam to wiedzieć? Fan powinien znać każdą część. I z tego, co słyszałem, w czwórce jest jeden dodatkowy tryb trudności, który wciąga nosem nawet DMD z trójki. Coś dla totalnych maniaków, ale głowy za to nie dam, bo nie grałem na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...