Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Pytania do Siekiery

Polecane posty

Wciąż świetnie gra mi się w część 1, choć grafika już nie ta, fabułę już znam, wszystkie zakamarki świata dawno odkryte, animacja koszmarna, sterowanie jeszcze gorsze. A i tak ciężko się oderwać. Po prostu ma to niedefiniowalne "coś".

Tak. Gothic, TES to są gry, w które można grać ciągle. A jak je się przejdzie to po roku przerwy znów zaczyna się w nie grać.

Pytanie brzmi następująco ;)

Czy grałeś w taką grę, która przyciągnęła cię tak samo jak Gothic, czy TES ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grałeś w taką grę, która przyciągnęła cię tak samo jak Gothic, czy TES ?

Są takie tytuły do których po latach wracam i bawią równie mocno jak za pierwszym razem. GTA (od III), Splinter Cell (seria), Diablo (seria), H-L (seria), Resident (seria), SH (seria), Unreal (pierwszy), CoD (seria), niektóre przygodówki. W ostatnich miesiącach wbił mnie w glebę Bioshock i Gears of War - do tych pozycji z pewnością jeszcze wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? propos Residentów: Na pewno słyszałeś oskarżenie twórców piątej części o rasizm. Jakim prawem w miasteczku w środku Afryki mieszkają sami murzyni? Dlaczego bohater nie wyrzyna tylko białych zombie? Ciekawe co by się działo, gdyby zamiast Czarnego Lądu gra zostałaby umiejscowiona na Bliskim Wschodzie.

Co do właściwych pytań:

Czytywałeś/czytujesz jakieś "straszne" komiksy? Do mnie jakoś zawsze bardziej przemawiały inne media. Ciężko oddać grozę w formie statycznego rysunku*. Lepiej już IMHO napisać książkę i pozwolić, aby wyobraźnia czytelnika sama załatwiła sprawę.

Oglądałeś może hiszpański horror "Sierociniec"? Ja osobiście byłem miło nim zaskoczony. Jakie są Twoje odczucia?

Pozdrawiam

*-po chwili namysłu, widział ktoś ruchomy rysunek? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byś robił gdyby nie bylo komputerów a co za tym idzie cd action

Pisałbym o czymś innym. Albo wymyślał takie pytania.

Na pewno słyszałeś oskarżenie twórców piątej części o rasizm.

Tak, totalny idiotyzm. Ciekawe, że czarni nie czepiali się, jak w skórze CJ w San Andreas rozwalaliśmy makówki Latynosom i białasom.

Ciekawe co by się działo, gdyby zamiast Czarnego Lądu gra zostałaby umiejscowiona na Bliskim Wschodzie.

Chyba nic. Co trzeci współczesny fps rozgrywa się w tych klimatach i nikt jakoś nie pyszczy.

Czytywałeś/czytujesz jakieś "straszne" komiksy?

Znam jedynie 30 dni nocy. I poza ciekawą kreską nic mi się w nim nie podobało. Nudy jak cholera. Ale w temacie komiksów jestem średnio obyty. Największym prywatnym odkryciem ostatnich lat okazał się Kaznodzieja.

Oglądałeś może hiszpański horror "Sierociniec"? Ja osobiście byłem miło nim zaskoczony. Jakie są Twoje odczucia?

Sierociniec zły nie jest, problem w tym, że w roli filmu, który ma mnie przerazić, wypadł marnie i nudno. Nastawiałem się po prostu na więcej. Otrzymałem strawny film, który poszedł w zapomnienie w godzinę po projekcji, do którego z pewnością już nie powrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się, że Gregorius wygryzie Cię z Twego kaszankowego królestwa? [vide ostatni numer CDA] :)

No proszę cię. Nikt na Kaszankę monopolu nie ma. To nie mój dział, nie moja własność, przypominam, że swego czasu do Kaszanki sporo pisali również Pepin i CormaC, okazjonalnie inni autorzy.

Rzeczywiście, z panem DIONem się zgadzam całkowicie

Tylko nie pana :)

jaką książkę ostatnio pan czytał?

Sinobrodego Vonneguta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaahahah... Manieku, przestań, bo nam Diona wkurzysz xP

(dodatek: Sierociniec to nie horror, tylko coś w stylu Labiryntu Fauna - zresztą, robione pod protektoratem gościa od Labiryntu właśnie. Zatem to raczej taka mroczna baśń, mocna wersja Piotrusia Pana z elementami grozy, a nie banda wąpierzy na Alasce np. ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to, wcale nie straszny ten Smętarz dla Zwierzaków ;p(nie wywołuje we mnie żadnego lęku, ani niepokoju)Znasz może jakąś książkę Kinga, przez którą można by ze strachu nie spać w nocy, tzw. coś NAPRAWDę mocnego i strasznego ?

PS.Dla sprostowania podaj tytuł , który ciebie najbardziej wystraszył..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to, wcale nie straszny ten Smętarz dla Zwierzaków ;p(nie wywołuje we mnie żadnego lęku, ani niepokoju) Znasz może jakąś książkę Kinga, przez którą można by ze strachu nie spać w nocy, tzw. coś NAPRAWDę mocnego i strasznego ?

Na każdego działa co innego. To, co tobie wyda się przerażające, kogoś innego uśpi. Kinga poleciłem jako dobrego pisarza, bo ma świetny warsztat i nawet o totalnych głupotach potrafi ciekawie pisać. Jeśli natomiast do ciebie bardziej trafiają pisane na jedno kopyto powiastki Mastertona, proponuję pozostać przy nim i spróbować czegoś lepszego za jakiś czas. Jeśli jednak dalej chcesz brnąć w Kinga, to spróbuj może To! albo Miasteczko Salem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, King jest dla mnie o niebo lepszy od Mastertona("Smętarz..." to świetna książka) , a i żadne książki Mastertona mnie nie przerażały, raczej wciągały, tak jak smętarz, który skończyłem w drugi dzień od wypożyczenia tej książki ;p

PS.TO! oglądałem (film).Twój avatar przedstawia "głównego bohatera" :P tego filmu - klauna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ?

Nie

Grałeś w tibie ?

Nie, dzięki, wystarczą mi kaszanki, które muszę przerabiać w ramach zleceń.

W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ?

Nie prowadzę pamiętnika.

Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Żadnego, piłka nożna jest mi doskonale obojętna.

Czy jesteś wierzący ?

Nie twój biznes :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...