Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Aukcja już jest. A tak poza tym to płytę można już dostać w ogólnoświatowej dystrybucji cyfrowej, m.in. na iTunesach.

Wielkie dzięki, skorzystam z niej w ciągu tych 11 dni = D

No i rozumiem, że płyta jest ogólnie dostępna, ale nie ma to jednak jak fizyczny nośnik.

Myśleliście o zamieszczeniu swoich utworów w serwisie Spotify (niestety nie wiem na jakich zasadach odbywa się tam współpraca, więc proszę mnie nie rugać)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie, Cormacu, spędziłeś urlop?

Byłem tydzień w Tunezji (w Hammamecie).

Lubisz oglądać Serie A?

Nie oglądam żadnych rozgrywek ligowych.

Poprawili coś graficznie w stosunki do GTA IV (wersja na PS3)?

Tak, gra wygląda lepiej niż IV.

No i rozumiem, że płyta jest ogólnie dostępna, ale nie ma to jednak jak fizyczny nośnik.

Podzielam to podejście.

Myśleliście o zamieszczeniu swoich utworów w serwisie Spotify?

Nasza płyta już tam jest: http://open.spotify.com/album/2xk8h82BJpCcnG2sheCTMH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC! Jak tam zadowolony z urlopu? Fajnie było w tej miejscowości? :)

No nie były to najbardziej udane wakacje w moim życiu. Ale tragedii też nie było, więc jest OK.

Przy okazji mam pytanko nabyłeś już Doktor Sen, Stephena Kinga? :)

Nie musiałem kupować - dostaliśmy do redakcji egzemplarz przedpremierowy. Już ją kończę. Nie jest to King w najwyższej formie, ale da się czytać.

Kupiłeś już GTA V, czy jeszcze nie? :)

Nie musiałem kupować. Ale grałem dopiero kilka godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty te wszystkie seriale oglądasz? icon_wink.gif Znaczy, w telewizji czy też kupujesz, czy jeszcze jakoś inaczej?

Różnie, ale nigdy na kompie, bo po 8 godzinach w redakcji mam już komputera dosyć i chcę usiąść na sofie przed telewizorem.

Widziałeś już ostatni odcinek BB?

Nie. Od razu uprzedzę ewentualne pytanie: nie uważam "Breaking Bad" za najlepszy serial w historii wszechświata. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Cormac podoba się GTA V? Masz już może wyrobione zdanie, czy czekasz aż przejdziesz grę? Przeczytałeś może już Doktor Sen? Mando i Skura w swoim podcaście na Radio SK, strasznie pojechali najnowszą książkę Kinga ;) Ja jeszcze swojego egzemplarza nie mam ale strasznie jestem ciekaw jak prezentuje się nowa powieść Króla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Cormac podoba się GTA V? Masz już może wyrobione zdanie, czy czekasz aż przejdziesz grę?

Grałem, ale dopiero jakieś 5 godzin. Podoba się, pewnie, że się podoba. A świat tej gry to mistrzostwo.

Przeczytałeś może już Doktor Sen?

Owszem.

Mando i Skura w swoim podcaście na Radio SK, strasznie pojechali najnowszą książkę Kinga wink_prosty.gif

Nie mam pojęcia, kim są Mando i Skura, bo nie obchodzą mnie żadni blogerzy, vlogerzy i podcasterzy. "Doktor Sen" to co najwyżej przyzwoite czytadło, ale nic więcej. Jeśli ktoś sobie odpuści tę książkę, to kompletnie nic nie straci. W zasadzie to nawet zyska - sporo czasu na coś bardziej wartościowego.

Ja jeszcze swojego egzemplarza nie mam ale strasznie jestem ciekaw jak prezentuje się nowa powieść Króla.

Im bardziej się nakręcisz, tym bardziej się rozczarujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac

Podoba się, pewnie, że się podoba. A świat tej gry to mistrzostwo.

Muszę się z tobą jak najbardziej zgodzić, ja ostatnio kupiłem GTA V na urodzinki swoje, i jak narazie zrobilem 22/69 misji głównych. Świat w grze jest przepiękny, aż dech zapiera i jak dla mnie jest to jedna z najlepszych gier w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Santos na mapie satelitarnej wydaje się dosyć małe, czy w rzeczywistości tak jest?

Zależy, jakie masz oczekiwania. Dla mnie świat GTA V nie jest mały.

PS Czy miałeś trudności w graniu gdy przesiadłeś się z PC na PS3?

Miałem początkowo problemy z niektórymi strzelankami (zwłaszcza że pierwszym FPS-em, w jakiego grałem na PS3, był raczej hardkorowy Killzone 2), ale szybko się przyzwyczaiłem (choć oczywiście nadal uważam, że w shooterach myszka jest nie do pobicia).

Dużo ci pali twój nissan?

Okrągłe zero na setkę, bo mam Hyundaia Coupe RD2. smile_prosty.gif I on akurat żłopie jak smok - po mieście ok. 11 l/100 km, co przy pojemności 1,6 i marnych 116 KM jest raczej straszne. Bardzo żałuję, że kiedy kupowałem ten wóz, byłem tumanem w zakresie motoryzacji. Gdybym wiedział tyle co teraz, wziąłbym wersję dwulitrową, która pali tyle samo co 1,6, ale jest już stosunkowo rozsądną bazą pod tuning mechaniczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co sądzisz o takim graniu:

I może jeszcze jakim wokalistą jest Twoim zdaniem Myles Kennedy? Chodzi mi o umiejętności wokalne i to jak Ci się podobają jego dokonania, bo jak pewnie wiesz oprócz Alter Bridge jest głównym wokalistą Slash'a. :)

PS. Przepraszam jeśli link albo podobne pytanie było mogłem przeoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś już nowy longplay Trivium 'Vengeance Falls'? Jeśli tak to jakie masz odczucia po przesłuchaniu? :)

Jak dla mnie to strasznie słaba płyta, po świetnym Ascendency, bardzo dobrym The Crusade i Shogunie chłopaki zaczęli lecieć w kulki. In Waves było już przeciętne i niezbyt ciekawe ale Vengeance Falls to równia pochyła w dół, in my humble opinion of course.

Btw który kawałek z ich twórczości lubisz najbardziej? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co sądzisz o takim graniu:

Fajne, ale nie na tyle, żebym zainteresował się ich całą płytą.

I może jeszcze jakim wokalistą jest Twoim zdaniem Myles Kennedy?

Dobrym, ale jak dla mnie za mało charakterystycznym.

Słyszałeś już nowy longplay Trivium 'Vengeance Falls'? Jeśli tak to jakie masz odczucia po przesłuchaniu? smile_prosty.gif

Słyszałem. Słabizna. Płyta zupełnie nie ma jaj, wszystko jakieś takie wygładzone i ładne, screamów nie ma prawie wcale. Już "In Waves" niezbyt mi się podobało, ale tam przynajmniej był jakiś ogień. Na "Vengeance Falls" jest kilka dobrych momentów, ale utwierdziłem się w przekonaniu, że Trivium, które mi się podobało, skończyło się na "Shogunie".

Tak z ciekawości apropo twojego Hyundaia. Ile masz wzrostu dokładnie (pamiętam, że tak jak ja, jesteś wysoki raczej), i czy nie masz problem z za niskim sufitem? Bo ja jadąc kiedyś w Coupe GK głowę musiałem przechyloną we wnęce szyberdachu trzymać.

Mam 190 cm. Musiałem odsunąć fotel na maksa i podnieść kierownicę do oporu, ale jest mi w tym wozie bardzo wygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak się czujesz pracując w redakcji?

Jeśli akurat jestem chory, czuję się gorzej, jeśli nic mi nie jest, czuję się lepiej. Szczerze mówiąc, nie wiem, jakiej odpowiedzi na to pytanie się spodziewasz.

2. Co sądzisz o minecraftcie po licznych updateach?

To samo, co przed licznymi update'ami - że ta gra to nie moja bajka. Nie grałem w nią nawet sekundy i nie planuję w nią grać, bo mnie po prostu nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...