Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Umiesz jakieś inne języki obce niż angielski? :)

Rosyjski i niemiecki, przy czym obu nie używam na co dzień, więc musiałbym je sobie "odrdzewić", żeby swobodnie z nich korzystać.

Czy uważasz, że Wiedźmin 2 ma szansę odnieść wymierny sukces na świecie?

Oczywiście.

Hej, jak oceniasz ME3 na PS3? Czytałem, że prezentuje się dość miernie w porównaniu z Xbox'em i PC-tem w kwestii wydajności.

No niestety w niektórych cut-scenkach przycina, szczególnie na początku gry. Ale podczas samej rozgrywki było OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać gdzieś (ewentualnie czy jest możliwość udostępnienia tego nagrania do użytku prywatnego :wink: ) koncertówkę To The Weak Ones? Była kiedyś na youtube jeszcze pod tytułem Ruler of the Game i wtedy się w tej piosence zakochałem. Wersji studyjnej słucham w kółko, ale chciałbym bardzo sobie tamto wykonanie odświeżyć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas koncertów używasz specjalnych zatyczek do uszu?

Tak, zarówno swoich, jak i cudzych. W trakcie prób również. Dawno temu nauczyłem się już, że ze słuchem nie ma żartów i od tego czasu dbam o niego.

Ile masz gitar w domu?

Jedną.

Zaczynałeś od elektryka czyod innego typu gitary?

Od akustyka, ale to nie było poważne granie. Co najwyżej pierwsze niezdarne kroki.

Czy ktoś z Twojej rodziny był muzykiem?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o AC III ?

Sam nie wiem, co mysleć. Zamysł fabularny jest ciekawy, ale zastanawiam się, jak będzie wyglądać rozgrywka bez dużych miast.

Jak długa przyszłość mają wg Ciebie konsole? 3 lata?

Nie wiem, nie będę bawił się w zgadywanki.

Xbox kusi mnie bardzo, ale nie opłaca się kupować takiego sprzetu by pograć 2 - 3 lata i odstawic.

Obecnie polecałbym tylko PS3. Jestem przekonany, że pożyje dłużej niż X360, a i pod względem gier (exclusive'ów) wygląda według mnie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...