Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witam :)

Mam do ciebie pare nurtujących mnie pytań :

1. Czy twój zespół zawita kiedyś w Krakowie ?

2.Czy lubisz od czasu do czasu zagrać w jakieś klasyki np: Saga Baldur Gate ?

3.Czy znasz zespół Slipknot?

4.Co myślisz o Dragon Age : Origins , czy masz jakieś nadzieje z nią związane ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz edycję kolekcjonerską jakiejś gry?

Mass Effect, Gothic II, Gothic 3, Wiedzmin, Jade Empire, Fallout 3, Medieval Total War II, Stalker, Two Worlds, World in Conflict, Age of Conan. To chyba wszystkie.

Kiedy odwiedzisz forum CDRinfo?

Nie odwiedze. :)

Myślisz że God of War 3 będzie hitem? :)

Mysle, ze tak. Rozwazam zakup PS3 m.in. po to, zeby moc pograc w serie God of War.

mam pytanie odnośnie recenzji world tour - czy te wadliwe dotykowe klawisze tak często sie psują, czy tylko to przeszkadza profesjonalistom GH?

A gdybys np. mial pada, ktory co jakis czas sam z siebie wlacza np. kierunek w lewo, przez co wyjezdzalbys poza tor/spadal w przepasc/wybiegal z pilka na aut, to przeszkadzaloby to tylko "profesjonalistom", czy wszystkim? :)

Jaki jest twój ulubiony utwór od Cage?

Nie mam jednego ulubionego. Tak sobie mysle, ze gdyby kapela nagrala kilka plyt i mialbym tylko jeden ulubiony utwor, to nie warto byloby zawracac sobie takim zespolem glowy. :)

Więc inaczej - gitara marzeń (o ile w ogóle masz takowe gitarowe marzenia; ja mam :P)?

Nie, nie mam wymarzonej gitary. Ale nie wyobrazam sobie przesiadki na gitare marki innej niz BC Rich.

Witam :)

Mam do ciebie pare nurtujących mnie pytań :

1. Czy twój zespół zawita kiedyś w Krakowie ?

A czy Ty zawitasz kiedys np. do Poznania? Nigdy nie wiadomo, nawet jesli teraz nie masz konkretnego planu, zeby tam pojechac. Jezeli dostaniemy fajna propozycje zagrania w Krakowie, to oczywiscie przyjedziemy. To miasto jest bardzo wysoko na liscie miejsc, w ktorych chcielibysmy zagrac.

2.Czy lubisz od czasu do czasu zagrać w jakieś klasyki np: Saga Baldur Gate ?

Nie mam czasu na klasyki.

3.Czy znasz zespół Slipknot?

Nie, mieszkam na Saturnie.

4.Co myślisz o Dragon Age : Origins , czy masz jakieś nadzieje z nią związane ?

Mialem. Ale poniewaz zmienia mi sie gust (z roznych powodow coraz mniej przychylnie patrze na dlugie, rozbudowane gry), a poza tym mamy juz te gre w redakcji i widzialem ja, przeszlo mi raczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . A jeśli twój zespół wybił by sie i stał się popularny na miare np. Metalliki ,to porzucił byś pisanie do CDA i zajął całkowicie zespołem ?

2. Czy wystawiłeś kiedykolwiek jakiejś grze recenzowanej przez ciebie 10/10 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . A jeśli twój zespół wybił by sie i stał się popularny na miare np. Metalliki

Nie widze takiej mozliwosci.

2. Czy wystawiłeś kiedykolwiek jakiejś grze recenzowanej przez ciebie 10/10 ?

Nie wydaje mi sie. Najblizej byl Wiedźmin.

Czy zdarza ci się jeszcze zarywać nocki dla Football Managera 2009?

Udało ci się wyciągnąć Śląsk ze strefy spadkowej?

Czy po karierze w Śląsku zmieniłeś klub na inny?

Nie gram w Football Managera 2009. Pogralem na potrzeby recenzji i jeszcze troche po jej oddaniu, w sumie moze ze 3-4 sezony. Nie mam juz czasu i ochoty siedziec godzinami przy jakiejkolwiek grze, a FM nie jest raczej czyms, co sie odpala na 20 minut, zeby sie zrelaksowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam gitarę PRS Santana SE. Przerwę w gitarze mam już blisko czteroletnią (mniejsza o powody). Dość niedawno chciałem sobie pobrzdąkać, jednak złamał mi się jeden z kluczy. Stąd mam pytanko - czy jeśli nie kupię oryginalnego zestawu kluczy PRS, to różnica będzie jakkolwiek odczuwalna? I czy można kupić jedną sztukę takowego, czy jedynie cały komplet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Wiedźmin ukazał się od razu w wersji, jaką dostaliśmy w Edycji Rozszerzonej, postawiłbyś 10?

W tej chwili trudno mi powiedziec, co by bylo, gdyby. Na pewno szansa na 10 bylaby o wiele wieksza.

Posiadam gitarę PRS Santana SE. Przerwę w gitarze mam już blisko czteroletnią (mniejsza o powody). Dość niedawno chciałem sobie pobrzdąkać, jednak złamał mi się jeden z kluczy. Stąd mam pytanko - czy jeśli nie kupię oryginalnego zestawu kluczy PRS, to różnica będzie jakkolwiek odczuwalna? I czy można kupić jedną sztukę takowego, czy jedynie cały komplet?

Nie mam pojecia. Najlepiej chyba bedzie pojsc do lutnika i sie dowiedziec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto stoi na obok Ciebie (po Twojej lewej stronie patrząc na zdjęcie w koszulce Arma II) na zdjęciu przy recenzji Guitar Hero World Tour?

Ten smutas to Enki. :)

*ktoś - jeżeli wiesz kto jest sprawcą tego skandalu możesz to zdradzić?

Zdjecie robil Smuggler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no way! Enki ?! (i tak nie kojarzę ,ale jeżeli jest temat z rodzaju pytania do Enkiego to chętnie się czegoś dowiem).

A gitarzysta w tle(siwa koszulka)? Któż to ?

Swoją drogą Enki wygląda na tym zdjęciu jak dumny poseł PiS'u na przemówieniu Prezydenta :D

Twardziela z mikrofonem po prawej stronie kojarzę z filmiku o Samsungu Solid ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz takie pytanie gdzies bylo, ale kopac strasznie trzeba by bylo. Otoz, jak u Ciebie jest z graniem kawalkow ze sluchu? Radzisz sobie z tym bez problemu, czy raczej poslugujesz sie tabulatura przy graniu jakichs coverow?

Tabulatury + sluch.

A ja mam pytanie do twojej recki GH:WT - piszesz że gra była z logiem PS ale była kompatybilna z PC. Tylko logiem PS2 czy 3? :)

Nie gra, a perskusja - byla z logosem PS3. Bo sama gra (w komplecie z gitara) byla normalną, pudełkową pecetową wersją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z PS3 jest kompatybilna? Poważnie? Bo ja mam GH: III na PC z jedną gitarą i GH: WT na PS3 (też z jedną - ostatnio dostałem jako prezent). I w sumie jakby można było podłączyć pod PC tą z PS3 to byłoby nawet miło;) Nawet się nie spodziewałem, że to możliwe, prędzej bym obstawiał Xbox'a bo z Windowsem ma więcej wspólnego;) Są do tego jakieś specjalne narzędzia czy po prostu ot tak działa i tyle? Musze to sprawdzić, ale jestem pozytywnie zaskoczony:)

Edytowano przez Dabrus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z PS3 jest kompatybilna? Poważnie? Bo ja mam GH: III na PC z jedną gitarą i GH: WT na PS3 (też z jedną - ostatnio dostałem jako prezent). I w sumie jakby można było podłączyć pod PC tą z PS3 to byłoby nawet miło;) Nawet się nie spodziewałem, że to możliwe, prędzej bym obstawiał Xbox'a bo z Windowsem ma więcej wspólnego;) Są do tego jakieś specjalne narzędzia czy po prostu ot tak działa i tyle? Musze to sprawdzić, ale jestem pozytywnie zaskoczony:)

Moment, bo chyba jakies nieporozumienie zaszlo. Co do czego chcesz podlaczac i co z czym niby mialoby byc kompatybilne? Ja w tekscie pisalem, ze perkusja do PS3 dziala na PC. Bo jesli chodzi o gitary, to wiem, ze te z Xboksa sa rozpoznawane przez Windowsa (do Guitar Hero III na PC dolaczana byla wszak zwykla gitara z X360), nie wiem, jak jest z gitarami dla PS3.

Moje pytanie związane jest z grą GH. Otóż na zdjęciu widać, że wszyscy są szczęśliwi oprócz enkiego - czyżby gra nie sprawiała mu radości, czy po prostu on ma już taki nastrój zawsze ;).

On jest z natury takim smutasem i nie ma w zwyczaju okazywac jakiejkowliek ekscytacji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, chodziło mi o to żeby podłączyć gitarę z PS3 pod PC. Ale i tak okazuje się, że po spytaniu wujka Google jest to jak najbardziej możliwe (z pomocą kilku sprytnych narzędzi, co PC to PC;). Nie chciałem namieszać, zrozumiałem, że podłączyłeś pod PC cały zestaw z PS3 bez żadnych problemów (oczywiście mówię tylko o instrumentach;). Dziś przeczytałem Twoją reckę i też się zastanawiam nad kupnem całego zestawu. Szkoda, że sama perkusja kosztuje ok 550zł:/ Ale może na święta;)

Edytowano przez Dabrus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A gdybys np. mial pada, ktory co jakis czas sam z siebie wlacza np. kierunek w lewo, przez co wyjezdzalbys poza tor/spadal w przepasc/wybiegal z pilka na aut, to przeszkadzaloby to tylko "profesjonalistom", czy wszystkim? :)"-cormac

już raz miałem taki problem z psp -pusciłem analog a postać kręciła się w kółko:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz jakiś dość łatwy sposób, aby nauczyć się solówki na gitarze? { najlepiej taki, który sam preferujesz }

I pytanie dość dziwne... :

Czy instalowałeś betę Windows 7 na swoim komputerze? Albo: czy pracowałeś na tym OS'ie?

Edytowano przez biomen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy od dziecka jesteś ateistą ,czy uznałeś ,że nie wierzysz w Boga gdy byłeś już dorosły ?

2.Czy uważasz ,że God of War na PSP jest najlepszą grą na tą konsolkę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika: Czym różni np się taki heavy metalowy zespół naprzykład jak black label sociecty od np acid drinkers?( mówiłem że z poziomu laika znającym się na tym jak argentyńczyk dodę...)

Pytanie zwykłe:Czy zamierzasz przerzucić się na konsole czy zostaniesz przy pcetach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz jakiś dość łatwy sposób, aby nauczyć się solówki na gitarze? { najlepiej taki, który sam preferujesz }

Wedlug mnie jest tylko jeden sposob - cwiczyc.

Czy instalowałeś betę Windows 7 na swoim komputerze? Albo: czy pracowałeś na tym OS'ie?

Nie i nie.

1.Czy od dziecka jesteś ateistą ,czy uznałeś ,że nie wierzysz w Boga gdy byłeś już dorosły ?

Od dziecka.

2.Czy uważasz ,że God of War na PSP jest najlepszą grą na tą konsolkę ?

Tak dawno juz postawilem krzyzyk na PSP, ze nie bardzo wiem, co na nia wyszlo w ciagu ostatnich kilku miesiecy.

Pytanie laika: Czym różni np się taki heavy metalowy zespół naprzykład jak black label sociecty od np acid drinkers?

Nie bardzo rozumiem to pytanie. A czym sie rozni jeden zespol hiphopowy od drugiego? Czym sie rozni Jennifer Lopez od Britney Spears?

Pytanie zwykłe:Czy zamierzasz przerzucić się na konsole czy zostaniesz przy pcetach?

Planuje PS3 jako element wyposazenia nowego mieszkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...