Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Dwa pytania :)

Umiesz dobrze (wiem, że to pojęcie względne) improwizować na gitarze? Masz kłopoty z wymyśleniem fajnej solówki na poczekaniu i zagraniu jej? Chodzi mi raczej o to, czy nie brakuje Ci pomysłów, żeby w każdej chwili zagrać coś fajnego.

Pozdro

Edytowano przez zlodziejaszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema CormaC.

Kilka pytań:

1. jaka z tych gier jest według Ciebie najlepsza : Warhammer Online, WoW, Lord Of The Rings Online?

[pytam bo chyba se kupie którąś z nich i popykam]

2. Co sądzisz o nowym Warhammerze 40k? [Dawn of War 2]

3. Coo sądzisz o F.E.A.R. 2 ?? [momentami można podskoczyć na krześle ;] ]

4. Jaki rodzaj gier najbardziej Ci podchodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje taka naprawdę porządna gitara?

Nie da sie odpowiedziec na takie pytanie. Tak samo jak nie da sie powiedziec, ile kosztuje "tak naprawde porzadny samochod", bo dla jednego takim wozem bedzie Ford Focus, a dla kogos innego dopiero samochod dwukrotnie drozszy.

Ciekawi mnie co wy robicie kiedy (podczas burzy na przykład) odcinają wam prąd, macie jakiś generator? :laugh:

Pewnie, mamy w kuchni generator na benzyne.

No co mozemy niby robic? Siedzimy i czekamy.

Czy jako zespół Indespair macie wroga pod postacią innego zespołu?

Pewnie. Nie lubimy sie za bardzo ze Slayerem i robimy sobie nawzajem rozne wre3dne rzeczy. Oni nam zerwa na miescie plakaty koncertowe, my im przetniemy kable w czasie koncertu itp.

Az ci zazdroszcze tak cudownych pytan :laugh:

Jesli ktores Ci sie bardzo spodoba, daj znac - chetnie odstapie. :)

1. jaka z tych gier jest według Ciebie najlepsza : Warhammer Online, WoW, Lord Of The Rings Online?

[pytam bo chyba se kupie którąś z nich i popykam]

MMO dla mnie nie istnieja.

2. Co sądzisz o nowym Warhammerze 40k? [Dawn of War 2]

Nie gram w RTS-y.

3. Coo sądzisz o F.E.A.R. 2 ??

Tego mozesz sie dowiedziec z mojej recenzji w CDA.

4. Jaki rodzaj gier najbardziej Ci podchodzi?

Najbardziej podchodza mi dobre gry.

Czy razem z zespołem planujesz zrobić diss przeciwko Qn'ikowi za to , że was razgromił w SF IV ? <rotfl>

Nie. Pomyslimy o tym dopiero, jesli zacznie nas dwagromic lub trzygromic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , mam pytanie czy kupujesz płyty (kupowałeś) czy po prostu mp3 . Troche Ci współczuje tych pytań dużo ich i aż widac jak Ci się nie chce . Napisałeś kiedyś ,że lubisz Tima Burtona masz jakiś konkretny film. ogólnie jesteś bardzo w porządku , wybrałeś sagata o ile dobrze pamietam w sf4 nie grałem ale w II i komiksy to sie czytało szkoda ,że nikt nie pofatygował sie na wybór Vegi . Jeśli lubisz kino Burtona , to polecam Ci bardzo film Sweeney todd Demoniczny golibroda z fleet street , piosenki z filmu są bardzo dobre i warte uwagi . Trzymaj sie sorry za kolejny denerwujący Cie post . Z góry dzieki za odpowiedż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , mam pytanie czy kupujesz płyty (kupowałeś) czy po prostu mp3 .

Wydajac pieniadze na muzyke, chce miec kompletny produkt, ktory moge postawic na polce. Poki w sprzedazy beda normalne plyty CD, bede kupowal wlasnie je. Bo mp3 sam sobie moge z nich zripowac.

Troche Ci współczuje tych pytań dużo ich i aż widac jak Ci się nie chce

Czasem mi sie nie chce, czasem mi sie chce. Zalezy od dnia, nastroju, obciazenia praca i samych pytan. Ale gdyby generalnie bardzo mi sie nie chcialo, to bym po prostu nie odpowiadal.

Jeśli lubisz kino Burtona , to polecam Ci bardzo film Sweeney todd Demoniczny golibroda z fleet street , piosenki z filmu są bardzo dobre i warte uwagi .

Film ogladalem i osobiscie uwazam, ze gdyby nie byl musicalem, bylby lepsze. Umowmy sie - Johnny Depp nie umie spiewac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania :)

Umiesz dobrze (wiem, że to pojęcie względne) improwizować na gitarze? Masz kłopoty z wymyśleniem fajnej solówki na poczekaniu i zagraniu jej? Chodzi mi raczej o to, czy nie brakuje Ci pomysłów, żeby w każdej chwili zagrać coś fajnego.

Pozdro

Mógłbyś odpowiedzieć na te pytania? :) Bo chyba przeoczyłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz dobrze (wiem, że to pojęcie względne) improwizować na gitarze? Masz kłopoty z wymyśleniem fajnej solówki na poczekaniu i zagraniu jej? Chodzi mi raczej o to, czy nie brakuje Ci pomysłów, żeby w każdej chwili zagrać coś fajnego.

Z improwizowaniem radze sobie bardzo slabo, bo kiedy zaczynalem grac na gitare, o wiele bardziej bawilo mnie granie riffow, wiec to cwiczylem, a nie np. skale. Solowki, ktore gram w zespole nie sa efektem improwizacji. Kiedy mam do zrobienia solowke, siadam z podkladem, slucham go i mysle, co mozna byloby zagrac. Potem biore gitare i rozpracowuje to, starajac sie oddac to, co "uslyszalem" w glowie. Ewentualnie aranzuje poszczegolne fragmenty solowki, zostawiajac miedzy nimi miejsca, w ktorych gram rozne improwizowane bzdury, az w koncu wybiore ostateczna postac calej solowki. Gdybys puscil mi ktoras moja solowke z EP-ki "No Escape", pewnie nie bylbym nawet w stanie powiedziec, jakiej skali uzylem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwor zaskoczyl mnie tym, ze stylistycznie jest zblizony do starych plyt (szczegolnie kojarzy mi sie z "So Far, So Good... So What?"). Tyle ze sam w sobie mnie nie zachwycil. Fajnie, ze Megadeth nagral szybki, agresywny kawalek, ale przydalyby sie ciekawsze wokale i solowki, ktore sa nie tylko szybkie, ale tez w jakis sposob charakterystyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kończące pytania ode mnie:

-W koszulkach czyjego zespołu paradujesz po mieście?

-Gdy kupisz sobie nową gitarę, to czy rozwalisz stara ,podczas jakiegoś większego koncertu?

-I czy w Redakcji macie wygodne "krzesła" do kilkugodzinnego siedzenia za biurkiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...