Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Ktory poziom zdobyles w Borderlands? Udalo ci sie zdobyc osiagniecie "Moj brat jest wloskim hydraulikiem" ? Bo ja probowalem ale nic z tego.

Hmmm... ciezko powiedziec - raz, ze bylo dawno, dwa - gralem pod presja czasu chyba wtedy. Ostatecznie dobrnalem chyba w okolice trzydziestki. A osiagniecia w ogole sobie nie przypominam. Jak do redakcji trafi wersja rozszerzona gry, to pewnie wroce. Sejwy w kazdym razie mam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałeś "Incepcje" jak tak to podobał Ci się ten film czy raczej porażka?

Dziewiątka to na pewno przesada, ale film na ósemkę z cała pewnością zasługuje. Mocne kino, ale brak mi trochę tego czarowania, które da się odczuć w części innych filmów Nolana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lubisz filmy fantasy, jeśli tak to jakie?

Nie zebym specjalnie jakichs wypatrywal, ale jak sa to obejrze, czemu nie? Ulubione? Hmm... Ostatni smok byl niezly w sumie, podobnie Willow - ale to raczej basn.

Czy dałoby się dać na płytkę CDA całą lodówę center jaka wyszła?

Watpie. Raz, ze to stare dzieje, dwa - po co robic duble?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rysunki Adrzeja Mleczki które dajecie, niepodobają mi się ja gram w gry od 18 lat i jeszcze nikogo nie zamordowałem (Zaczełem w nie grać w wieku 10 a teraz mam 13) tak jak i moi koledzy. W cda każdy jest równy wiem że cda czytają tagże

dorośli ale co najmniej 50% dzieci. Więc jeśli je wrzucacie wrzucjcie ich przeciwieństwa. Albo dawajcie takie iformacje np. strzelanki uspokajają.(Pogromcy mitów potwiersdzili że strzelani głównie snajperskie gdzie akcja toczy się wolno uspokajają.)

Czy ten kto dożo gra i przezwyczajił się do brutalnych scen zachowa zimną krew w wielu sytuacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ci smutno, że tak rzadko zadają ci pytania?

Jestem niepocieszony i codziennie wieczorem z tego powodu wyje do księżyca czochrając się prawą nogą pod lewą pachą :).

A poważnie - nie, zresztą i tak niezbyt często tu zaglądam.

Co jest według Ciebie leprze PC vs konsola?

Słownik ortograficzny, sądząc po twoim pytaniu. Wyrokowanie, co jest lepsze jest bez sensu - prawdziwy gracz po prostu cieszy się grą, niezależnie od sprzętu. Póki co mam peceta, ale pewnie jeszcze w tym roku kupię sobie jakiś fajny tv i PS3 :).

Co myslisz o Game for Windows Live?

Nędza, niewykorzystany potencjał i - przynajmniej w tej wersji - utrudnianie życia graczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Twoje zdanie nt. DA:O?

Póki co mnie nie przekonał, ale czeka na lepsze czasy jeszcze - więc nie mówię nie. Nie wiem, może to dlatego, że dziecinnieję z wiekiem i ostatnimi czasy bardziej podchodzą mi klimaty Drakensanga :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pewien problem z najnowszym Blenderem 2.46. Ściągnąłem z oficjalnej strony i na koniec instalacji poproszono mnie żebym ściągnął coś o nazwie Python (nie wiem dokładnie), że to pomoże w działaniu programu. Jak kazali tak zrobiłem, problem w tym, że to nic nie dało - Blender po włączeniu nie ma bocznego paska (chyba, że trzeba go uruchomić samemu) i jest jakiś dziwny. Moglibyście pomóc??? Z góry dzięki...

PS Jestem początkujący w kwestii programów graficznych, jeżeli wiecie co nieco o modelowaniu, animacjach itp to piszcie. :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś w CDA artykuł o usłudze OnLive. Zrobiłem konto, pobrałem aplikację i ją zainstalowałem. Hokus, pokus czary mary... Wejdź na chomikuj. Postaw /diego_98 Pomożesz mi? Screenshot znajduje się w folderze "Fajne tapety hasło debil" a potem folder "Gregu-pomóż". Hasło małymi literami: debil Nie ma na celu urażania ciebie. Napisałem to przekierowanie do obrazka tak dziwnie bo administrator nie pozwala linkować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem ty pisałeś w publicystyce o "OnLive". Czy kupowałeś tam jakąś grę? Bo ja nie mogłem powód: przy rejestracji krarty kredytowe do wyboru w rubryce państwa było USA I Canada.

Hej!

Nie, nie kupowalem. Wybor jest oczywisty - usluga jest u nas poki co dostepna tylko nieoficjalnie - ze wzgledu na lagi, o ktorych pisalem. W artykule pisalem tez, ze europejskie serwery beda dopiero otwierane.

Witaj Gregoriusie ! Zajmujesz się Action Magiem i pomyślałem, że też mógłbym coś napisać ale od strony graficznej jestem kompletnie ciemny. Wiesz może jak mógłbym się nauczyć wstawiać tła artykułów? :icon_question:

Do mnie przysylasz tylko tekst w formacie worda lub podobnym. Ew. pliki graficzne dolaczasz osobno w mailu.

Mam proźbe :

Czy mógłbyś w przyszłym numerze CDA zrobić megatest klawiatur do grania.

Dawno nie było takiego testu a akurat poszukuje dobrej klawiatury :).

Pozdrawiam.

Poki co nie planujemy takiego tekstu, niestety. Poszukaj jednak megatestu z tamtego roku bodaj - za wiele nowych klawiatur nei wyszlo, wiec jest calkiem aktualny.

Witam. Mam pytanie 'apropos' jakimi programami nagrywacie gamyplaye w redakcji??

Pozdrawiam. :tongue:

Zgrywamy frapsem, a potem to juz chyba obrabiamy programami adobe.

Napisałeś w CDA artykuł o usłudze OnLive. Zrobiłem konto, pobrałem aplikację i ją zainstalowałem. Hokus, pokus czary mary... Wejdź na chomikuj. Postaw /diego_98 Pomożesz mi? Screenshot znajduje się w folderze "Fajne tapety hasło debil" a potem folder "Gregu-pomóż". Hasło małymi literami: debil Nie ma na celu urażania ciebie. Napisałem to przekierowanie do obrazka tak dziwnie bo administrator nie pozwala linkować

Na chomiku konta nie mam i nie zamierzam miec - to raz :). Dwa - sa chyba lepsze sposoby na wyslanie prosby o pomoc, nie uwazasz?

Panie, usunęli mój komentarz spod recenzji internetowej Dead Space 2 skierowany do ciebie.

Toż to granda ;(

Coz, nie ja tu administruje. Jak chcesz pogadac nt. gry to zapraszam na actionmag.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że w DA2 męczyłeś się z tarantulą. Możesz napisać cosik więcej o starciu? ;) Jakie klasy postaci miałeś w teamie, czy boss używał jakichś umiejętności wyłączających z walki (jakieś powalenia, ogłuszenia), czy wysyłał jakieś "przeszkadzajki" w rodzaju podopiecznych, czy zatruwał drużynę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...