Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Drobna uwaga:

Przeglądając ze straszliwych nudów stronę z newsami zobaczyłem ten z informacją o zwycięzcach konkursu na z SMS czy coś takiego, gdzie zamiast nazwiska podano inicjał.

Jednakże w jednym z tematów na forum (sam pewnie znajdziesz wspomniany), niecały miesiąc temu podałeś cytat z protokółu, z podanymi w całości nazwiskami.

Może będziesz chciał to zmienić. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem, mozemy sie rozejrzec "w temacie" ale nic nie obiecuje.

2. No coz, tez kiedys czytalem F i NF, ale ta druga jakos coraz mniej mi sie podobala i po chyba 15 latach bycia czytelnikiem dalem sobie spokoj. Mam nadzieje, ze wytrzymasz z nami co najmniej tyle samo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego stosujecie aż taki rygor przy moderacji postów? Chodzi mi o całkowity zakaz rozmawiania o używkach, piractwie (i to nawet w kontekście czysto teoretycznym), linkowania stron z filmami online, czy też przeklinania (oczywiście z umiarem) i to nawet ocenzurowanego (to już jest dla mnie trochę absurd). Oczywiście rozumiem, że chcecie na stronie/forum zachować jak najwyższy poziom, jednak czym spowodowane jest wprowadzenie tych tematów tabu, które tabu nie są (prawie) nigdzie w internecie? Nie uważasz, że to trochę za ostre reguły? Pamiętam nawet, że ktoś kiedyś dostał upomnienie (słowne) za napisanie jakiejś teorii spiskowej (i to nie wyssanej z palca, a popartej jakimiś tam argumentami, nie mówię że słusznymi) w temacie o Piłce Nożnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak.

Takie sobie ustalilismy reguly i sie ich trzymamy. Nie chcemy dyskusji o uzywlach, nie zamierzamy tolerowac piractwa, wpieniaja nas wiecznie polityczne klotnie, a bluzgi uznajemyu za dowod braku lepszych argumentow i dowod niskiego IQ.

Jesli komus sie te reguly nie podoba, moze sobie znalezc forum, na ktorym wstawiajac co drugi wyraz k*** i ch*** opowie jak to sprzedawal piraty zeby miec kase na amfe, a w ogole to jeb*** [i tu nazwisko polityka]. Nie nasz problem. Ale TUTAJ mamy mowic o grach i sprawach z grami zwiazne, rozmawiac a nie sie klicic i obrazac. Proste?

A gosc od teorii spiskowych to dostal za caloksztal i wczesniej byl wielokrotnie ostrzegany, dostawal "ostanie szanse" i takie tam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tesknie. Zagladam tam czasem i utwierdzam sie, w przekonaniu, ze to forum juz nie dla mnie. Coraz mniej ciekawych rzeczy/dyskusji tam znajduje, a do tego moderator/wlasciciel w jednym ze tak powiem - nie robi dobrej roboty, bo narzuca ludziom wlasne poglady - tzn. jak myslisz na pewne sprawy inaczej niz on... kiepska sprawa.

To nie jest forum dla starych ludzi. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy nie uważasz, że w nowej części Wiedźmina Geralt nie ma zbyt ładnej mordy? W jedynce piękny nie był i to typowo, w dwójce trochę polepszyli mu twarz, ale wciąż był trochę brzydki, a tu w trójce ma ładniutką gębę, szczerze mówiąc wręcz piękną, nie jest to zasługą lepszej grafiki, ale zmienionego projektu twarzy, a przecież jak on sam o sobie powiedział, jest paskudny.

Dla porównania

53186326943220675736.png

84176271870893445839.png

Oba screeny pochodzą oczywiście z gameplay'ów.

A jakie jest twoje zdanie. Oczywiście wiem, że gra będzie cudna i nie można jej skreślać po samym wyglądzie Geralta czego też nie robię i jak zapewne ty będę brał grę w ciemno, ale teraz chodzi mi tylko o jego wygląd, co o tym sądzisz?

Edytowano przez PytaniaDoSmugglera
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz, że dawne gry (tj. czasy świetności ps2 i wstecz) były lepsze/kreatywniejsze/mniej schematyczne itp.? Wiem, że do tego typu rzeczy dochodzą czynniki takie jak nostalgia, ale jeśli miałbyś porównać gry dzisiejsze do gier dawnych, to które wypadły by według ciebie lepiej? Oczywiście nie mówię o grafice, ponieważ i w dawnych grach miała ona swój urok i potrafiła być piękna, a nawet piękniejsza od wielu grafik w dzisiejszych grach komputerowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, mówisz, że nie można porównywać dwóch gier z różnych gatunków, przykładowo nie można porównać, która gra jest lepsza, Call of Duty 4 Modern Warfare czy Need for Speed Most Wanted (2005). Ale czy nie jest to kwestia tego w jaki sposób spojrzymy na problem? Możemy porównać Need for Speed i Burnout Paradise, bo obie gry to ścigałki, lecz czy to jest jedyny powód dla którego możemy te gry zestawić? Wyścigi w Need for Speed Most Wanted odbywają się po wyznaczonych przez grę torach, z kolei w Burnout Paradise możemy podczas wyścigu pojechać dowolnie obraną trasą. W Burnoucie trzeba jeździć ostrożnie, bo po wypaćkaniu w przeszkodę efektownie rozwalimy samochód co w Need for Speedzie skutkuje jedynie wytraceniem prędkości. W Need for Speedzie żeby zdobyć samochód trzeba na niego zarobić i go kupić, za to w Burnout musimy go upolować. Porównujemy, które elementy nam się bardziej podobają i na tej podstawie mówimy: "Need for Speed jest lepszy bo...", albo "wolę Burnouta ponieważ...". Rozszerzając nieco pole spojrzenia na problem możemy pójść trochę dalej i skonfrontować Need for Speed Most Wanted i Pure, obie gry to dalej ścigałki, lecz pierwsza to jazda samochodami i uciekanie przed policją, a druga to jazda quadami i wykonywanie tricków. Można powiedzieć: "bardziej cieszy mnie ściganie się samochodami i uciekanie przed coraz to większymi oddziałami policji, która z każdą sekundą staje się coraz bardziej zawzięta" lub "więcej radości daje mi jazda quadami po błocie i robienie sztuczek w powietrzu". Idąc tym tropem jeszcze kilka kroków dochodzimy do porównania Call of Duty Modern Warfare i Need for Speed Most Wanted i tak jak we wcześniejszym przykładzie, tu jesteśmy w stanie porównać strzelanie z M4A1 i jazdęBMW M3 GTR, bo pytamy siebie w duchu, która gra daje nam więcej radości. Czy nie uważasz, że właśnie o to chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...