Jump to content

PytaniaDoSmugglera

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About PytaniaDoSmugglera

 • Rank
  Goblin

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,443 profile views
 1. Bez kitu xD Dzięki Smuggler. Słabo się przyłożyłem do szukania kodu, bo osobiście mnie ten kod nie interesuje, koleżanka mnie o niego poprosiła
 2. Mam małe pytanko, gdzie są te kody do LoLa w piśmie?
 3. Witam, zacząłem niedawno naukę programowania w javie i doszedłem w nauce do wprowadzania danych wejściowych, przepisałem program z książki i wyglądał on mniej więcej tak: import java.util.*; public class Test { public static void main(String[] args) { Scanner in = new Scanner(System.in); System.out.print("Jak masz na imię? "); String imie = in.nextLine(); System.out.print("Ile masz lat? "); int wiek = in.nextInt(); System.out.print("Masz "+wiek+" lat i nazywasz się "+imie); } } W tym programie jest wszystko w porządku, ale jeśli tylko zamienię kolejnością wprowadzanie imienia i wieku, czyli żeby wyglądało to tak: import java.util.*; public class Test { public static void main(String[] args) { Scanner in = new Scanner(System.in); System.out.print("Ile masz lat? "); int wiek = in.nextInt(); System.out.print("Jak masz na imię? "); String imie = in.nextLine(); System.out.print("Masz "+wiek+" lat i nazywasz się "+imie); } } to po wprowadzeniu "wieku" omija mi całkowicie wprowadzenie "imienia" i przeskakuje od razu do wyświetlania ostatniej linii tekstu, a w miejscu "imie" jest pustka. Kompletnie nie wiem jak temu zaradzić. Proszę o waszą pomoc. Na przyszłość - umieszczaj kod źródłowy w tagach |code|. - politan
 4. Widziałem wcześniejsze pytanie o to czy pykasz w Wiedźmina na padzie czy klawiaturze i myszce, dlatego chciałem zadać ogólne pytanie - w grach ogólnie preferujesz pada czy klawiaturę z myszką? W wielu recenzjach i opiniach czytam, że w grę taką i taką najlepiej grać na padzie, bo to daje największą wygodę jak to Dark Souls, Devil May Cry czy wspomniany już Wiedźmin. Osobiście na padzie lubię grać tylko w ścigałki, a w resztę gier nawet "stworzonych pod pada" gram na klawiaturze. A jakie są twoje preferencje?
 5. Czy wiesz Smuggler, że w systemie USOS uniwersytetu wrocławskiego, podczas przerwy technicznej wyświetla się Garfield?
 6. No to trzecia podpowiedź Chcę wiedzieć kto jest właścicielem tej strony internetowej, kto na niej dokonuje zakupów, chcę wiedzieć kim są ich matki, matki ich matek, matki ich ojców, ojcowie matek, synowie ojców matek, pasierbowie jeśli istnieją i pasierbowie ich pasierbów.
 7. Skoro długa cisza, to czas trochę rozruszać Coś ci powiem, przemyślałem twoją ofertę, zapowiada się nieźle, uwolnij mnie i pokaż gdzie mam się podpisać, dobra? No to podpowiedź Moje pajęcze zmysły aż mnie świerzbią, ta strona została uprzędzona przez bardzo niedobrego pajęczaka.
 8. Z tego co mi mignęło kiedyś przed oczami, to można zareklamować płytę do roku wstecz, ale to nieprawda? Znaczy, że mogę zareklamować płytę z numeru, który pojawił się wcześniej niż przed rokiem?
 9. Smuggler, powiedz mi, czy jeśli dwa lata temu kupiłem pewien numer CD-Action i po tych dwóch latach naszła mnie ochota by pierwszy raz wyjąć płytę z opakowania i zainstalować grę, która się na niej znajduje, a ta gra (którą, przypominam, kupiłem razem z numerem dwa lata temu) przy instalacji wywala mi błąd CRC, a możliwość składania reklamacji u was jest tylko do roku wstecz, to mogę tę grę ściągnąć z neta? A samochod sobie bierzesz z ulicy jak ci twoj nawali? (tej samej marki?) Ściągnięcie gry nie jest tym samym co kradzież samochodu. Thx cpt Obvious. Jak ukradniesz samochód to ktoś go straci, a jak ściągniesz grę (za którą wcześniej zapłaciłeś) to ją skopiujesz nie zabierając nikomu nic z jego rąk. Przypomnę znowu, że zapłaciłem za tę grę, a dostałem bubel, więc nikt nic nie straci jeśli skopiuję ją z neta. Rozumiem cie jako czlowiek, ale w swietle prawa tak nie wolno robic.
 10. Cisza jak makiem zasiał, to może zadam Wiem, że zabrzmi to kretyńsko, ale co by pan powiedział na czułe objęcie w toplesie? Mam nadzieję, że trudne
 11. Skoro dostaliśmy dwa fragmenty gameplayu z Wiedźmina 3 wrócę do mojego pytania Co sądzisz o twarzy Geralta, czy twoim zdaniem wciąż jest obrzydliwa albo co najmniej brzydka tak jak w poprzednich częściach, czy jednak ładna? Bo jak dla mnie to on ma wspaniałe kości policzkowe, które czynią jego twarz piękną i siwe włosy i blizna tego nie zdołają tego ukryć
×
×
 • Create New...