Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czolem Smuggie, mam kolejny zestaw pytan:

- Grales w Thiefa? Budzi w Tobie jakiekolwiek emocje ta seria czy u weterana takiego kalibru to "gra jak gra".

Gralem w pierwsze 2 czesci i bylo OK.

- Byłeś kiedyś w Szkocji? Jeśli tak to jaką destylarnie zaliczyłeś turystycznie smile_prosty.gif ?

Nie bylem ale chetnie bym kiedys pojechal. Niekoniecznie dla whisky, po prostu chcialbym zobaczyc "dzika" Szkocje.

- Twoje poglądy gospodarcze zakwalifikowałbyś bardziej jako liberalne czy lewicowe ?

Umiarkowany liberal. Trzymam sie na dystans do ludzi pokroju JKM ale za tzw. komuna tez nie przepadam.

- Jest jakis wazny cel zawodowy ktorego jeszcze nie spelniles?

Prezydent USA? :)

- Oplacisz PPV na nastepnym KSW czy obejrzysz skroty? Szykuja sie - jak na nasze standardy - niezle walki

Wole obejrzec gale UFC, gdzie tocza sie walki nie niezle a swietnie i to jak na swiatowe standardy. Poki co KSW tak sie ma do gal UFC jak por. Borewicz w Polonezie do Bonda w Aston Martini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz się na historii, więc ciekawi mnie co wiesz o Holocauście. (nie bij!)

1) Czy znalazłeś w źródłach jakiś żelazny dowód że go nie było? Albo żelazny dowód, że był?

A masz jaki ZELAZNY dowod, ze zyl Kopernik? Bo przeciez wszystko to moglo byc falszerstwo itd. Tym niemniej chyba nikt istnienia Kopernika nie kwestionuje. Gdzie zniknelo pare mln. ludzi (takze obywateli polskich pochodzenia zydowskiego) twoim zdaniem?

2) Masz w rodzinie ludzi którzy potwierdzają to co piszą w podręcznikach do historii?

Moja babcia twierdzila, ze pod Grunwaldem to bylo troche inaczej niz w podreczniku. trollface.gif

3) Czy Tadeusz Borowski jest wiarygodnym pisarzem?

Poniewaz zylem wraz z nim to doskonale moge to ocenic...

W ogole nie wiem skad ci sie takie pytania biora i do czego maja prowadzic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako gracz wolisz grać w nowe produkcje z nowych serii, czy raczej preferujesz znane klimaty i konwencje? I jak na poglądy o tym wpływa to, że jesteś też człowiekiem z branży gier? Chodzi o to, czy będąc redaktorem CDA wolisz, aby rozwój gier szedł do przodu(jeśli jest w stanie rozwijać się do tyłu), ale prywatnie i tak wolałbyś pogrywać w to co Ci znane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie pograc w (niektore) klasyki ale chyba jak kazdy oczekuje, ze gry beda sie rozwijac i oferowac nowe tresci i formy rozgrywki. Nie kazda mi pasuje (ani MMO ani modne "sterowanie ruchowe") ale tym niemniej jak sie teraz odpali FPSa sprzed 15-lat, to (pomijajac naturalnie grafike) widac, ze "formy wyrazu" sie rozwijaja... i licze ze tak bedzie stale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pytanie już było to przepraszam, ale 603 str to trochę dużo do przejrzenia. Należę raczej do tej bardzo starej, zasuszonej części czytelników (niedługo stukną 3 dekady). Wydaje mi się że mignęło mi kiedyś w AR, że nie przepadasz za ogólnie rozumianym multiplayerem. Ja zazwyczaj reaguję bez entuzjazmu na wszelkie tryby grania z żywymi ludźmi (a MMO jest be), gdyż średnio pociąga mnie perspektywa interakcji z obcymi, często niezbyt rozgarniętymi osobnikami, którzy prawdę mówiąc mają mnie bardzo głęboko gdzieś. Pytanie: czy niechęć do trybu wieloosobowego to kwestia wieku, wypalenia, nieprzystosowania do nowości itp., czy raczej przejaw dojrzałości i przychodzącej wraz z nią wiedzy i mądrości?

(pytanie jest celowo tendencyjne smile_prosty.gif)

Kwestia przyzwyczajenia (wiekszosc mej growej kariery to czasy gdy byl tylko single) tudziez wrodzonego indywidualizmu. Grajac w sieci albo sie bede wkurzal, ze inni graja jak @#$%^ albo bede wkurzal innych, ze gram jak @#$^, no i nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie. smile_prosty.gif A grajac w sw singla sam sobie zeglarzem, sterem i okretem. Kiedys w pracy grywalo sie w Warcrafta i Wacrafta II po sieci, byly tez sesje w Quake (a dokladniej w jakis mod, w ktorym namietnie bylem snajperem i kampilem maksymalnie), ale jednak singiel to jest to, co mi odpowiada najbardziej. Tym bardziej ze zwykle koncentruje sie na grach, gdzie chodzi o fabule, a nie o to, zeby maksymalnie fragowac czy grindowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce. :)

Bez urazy ale nie nawracajacie mnie na nowe zespoly, ja juz i tak mam tyle ich do ogarniecia, ze rece mi opadaja, a jak jeszcze jakis nowy dobry zespol dojdzie, to sie pochlastam. Chyba ugryzlem za duzy kawal muzyki ostatnimi czasy i teraz oczy mi wylaza na wierzch i nie potrafie jej przelknac. Musze miec troche czasu na jej przetrawienie, nie chce jesc nic wiecej bo juz za przeproszeniem rzygne.

...No dobra, posluchalem. Nie jest to zle, ale tez nie skopalo mi dupska. Bylbym w stanie ich polubic ale patrz wyzej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Twojego testu e-czytników z ostatniego numeru CDA. Mianowicie, po zapoznaniu się z nim zacząłem zastanawiać się nad kupnem kindle classic.

1. Czy podana cena 350 zł to cena z przesyłką?

2. Z jakiego Amazona polecasz kupić kindle'a ( Uk, USA)?

Z góry dzięki za odpowiedź na moje pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

No właśnie przed chwilą zacząłem to ogarniać no i chyba właśnie za Anglii nie ma żadnych Vat-ów i opłat, ale dla pewności wysłałem do nich maila z zapytaniem. Co się tyczy tych w Polsce to większość to ta wersja z reklamami (a sprzynajmniej część).

Sorry za offtop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, żebyśmy się dobrze zrozumieli- w Kindle Classic można odtworzyć zwykłe pliki txt z kompa, oprócz konwertacji nie ma żadnego problemu z nimi?

Txt i rtf bez problemu, doc/docx nie lapie - tzn, trzeba je skonwertowac albo do txt i rtf, albo do MOBI czy PRC, z czym zadnych problemow nie ma. PDFy tez lapie, choc czytanie pdfow to nie jest mocna strona Kindle'a.

W jakich sytuacjach słuchasz muzyki? Kiedy Ci towarzyszy?

Najczesciej w drodze do/z pracy, lubie tez sobie zapuscic w czasie pracy, jak sie chce odizolowac od otoczenia, a w domu wrzucam kiedy sie da (czytaj: gdy zony nie ma w domu, bo lubie glosno sluchac, a dla niej nawet moje "cicho" to jest "ale glosno" :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...