Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

1. Cześć, czy lubisz marmoladę - i jeśli tak - to jaki(e) smak(i)?? smile_prosty.gif

2. Preferujesz talerze ceramiczne czy metalowe???

3. Dlaczego sygnaturka Ci się nie wyświetla (widzę jeno "Dodany obrazek")?? sad_prosty.gif

Edytowano przez N00bKing
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze, dziś zakupiłem wasze czasopismo ( wink_prosty.gif ) i chciałbym się odnieść do jednego listu z AR. Otóż, chodzi tu o gry RPG i ich nieliniowość. Tak jak autor tego listu nie potrafię przechodzic gier RPG ponownie, nudzę się niesamowicie, ponieważ wiem już praktycznie o niej wszystko. Również jednym z powodów dlaczego, jest to, iż nieliniowe gry według mnie są właśnie na jeden raz. Dlaczego? Ponieważ dają nam możliwość wyboru jaką drogą chcemy podążać i w pewnym sensie odzwierciedlają to, jacy jesteśmy. Bardzo dobrym przykładem są tu dwie części wieśka. Jest w nich wiele trudnych wybórów jak np. zabicie czy uratowanie wiedźmy Abigail w W1. Jest to oczywiści jeden mały przykład, ale jak pewnie wiesz może być ich więcej. Przechodząc grę ponownie, prawdopodbnie zrobiłbym z nią to samo co za pierwszym razem, dlatego w RPG gram tylko raz. Zatem jak Ty podchodzisz do gier RPG? W pełni wczuwasz się za każdym razem, czy kolejne podejścia do gry są po prostu z czystej ciekawości "co by było gdyby...?"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie testowac rozne warianty - inaczej sie gra np. barbarzynca albo magiem, inaczej palladynem niz lotrzykiem, czasem robie te questy, ktore wczesniej z roznych powodow odpuscilem, czasem testuje inne rozwiazania fabularne... W wiesku 2 np. zupelnie ale to zupelnie inaczej rozgrywa sie caly drugi akt w zaleznosci od wyboru jednej ze sciezek. Ale rzadko kiedy gram wiecej niz 2x w jakas gre RPG, i owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lumin

A kto powiedział, że można mieć tylko jedno wymarzone alter ego? chytry_prosty.gif Ja siebie raz widzę jako wszechmocnego maga, raz jako niepokonanego wojownika. I to jest właśnie piękne w grach RPG. Wcielanie się cały czas w tą samą czy podobną postać byłoby nudne.

A moralne wybory... W takim wieśku 2 można było pójść za drugim podejściem w zupełnie innym kierunku i przejść grę jeszcze raz bez znudzenia.

Damn you, SMG, byłeś szybszy. smile_prosty.gif

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIS mam - moge pomarudzic, ze np. dla mnie zielone tlo i czerwone litery sa do bani, ze gra ktorej akcja rozgrywa sie na pustni nie powinna np. miec podlewow utrzymanych w mrozno-zimowych kolorach albo ze zolty do horroru nie pasuje itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mowilem wczesniej - jak mam waty to ide do grafika i dyskutujemy dlaczego tak, a nie siak. Czasem on mnie przekona, ze tak lepiej, czasem ja jego, ze to jednak do bani, a w razie czego zasiegamy opinii innych ludzi (kazdy zreszta w redakcji ma takie prawo, tzn. zglosic jakies uwagi do designu konkretnej strony). Wielkosc i rodzaj czcionek jest ustalony, czasem w niektorych tekstach troszke kombinujemy (np. tekst o Japonii moze miec srodytuly w pionie albo robione taka stylizowana na kanji czcionka itd.) itd.

Najwieksza moja ingerencja w CDA to recenzja Playboy Mansion, zlozona tak, ze wygladala jak rozkladowka w Playbotyu i w ten tez sposob czytana (czyli trzeba bylo obrocic pismo o 90 stopni) - tzn. to byl moj pomysl i przekonalem wszystkich, ze to bedzie fajne. I bylo. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty właściwie robisz w tym CDA? Tylko AR uzupełniasz, od czasu do czasu jakiś artykulik albo recka? Jak, do cholery, możesz zarabiać te swoje 34.000 zł :) jak prawie nic (PRAWIE!) nie robisz... (tylko nie wyjeżdżaj mi jeszcze z 'Na Luzie', że to tak ciężko poznajdywać odpowiednie obrazki, teksty do tego działu... od groma i jeszcze trochu do 20 potęgi tego jest w necie), nie wiem, jesteś jakimś duchowym przywódcą w tym waszym piśmie, jak jest dedlajn to ludzi na skraju wycieńczenia podnosisz na duchu do dalszej roboty, za pomocą kadzidełek i wody święconej, śpiewając 'Bogurodzicę'? jak jest ciepło to bierzesz wachlażyk i Mac Abrę wachlujesz, jak kibel się zapycha to odpychasz, jak kwiatki trzeba podlać to robisz swoje? Hę? nie żebym się zdenerwował, ale człowiek taki jak ty ma chyba zakres obowiązków wykraczających poza to co napisałem wczesniej (prawdziwe i nieprawdziwe)... no, chyba że to są jakieś ciemne sprawy, w których pomaga ci Wania i Kaloryferowy do spółki z mr. Jedi i Markiem Lencem, typu: wymierz karę jakiemuś antyfanowi lub piratowi, który szczególnie mocno zalazł wam za skórę (vide Glut... samą konwersacją i poglądami), wysadzenie w powietrze stoiska, gdzie piraty są sprzedawane lub podrzucenie konkurencji czegoś, co mogłoby definitywnie zakończyć żywot któregoś z ich redaktorów... Nie wiem. Proszę, odpowiedz szczerze i wyczerpująco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty właściwie robisz w tym CDA? Tylko AR uzupełniasz, od czasu do czasu jakiś artykulik albo recka? Jak, do cholery, możesz zarabiać te swoje 34.000 zł smile_prosty.gif jak prawie nic (PRAWIE!) nie robisz...

Ja tutaj nie chcę za Smugglera odpowiadać, ale jeślibyś naprawdę wiedział co Smuggler robi w CD-Action, to nic nie byłoby już jak dawniej. A na niektóre rzeczy spojrzałbyś inaczej ;) Ale czasami lepiej wiedzieć mniej... Tak mi się przynajmniej wydaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty właściwie robisz w tym CDA? Tylko AR uzupełniasz, od czasu do czasu jakiś artykulik albo recka? Jak, do cholery, możesz zarabiać te swoje 34.000 zł smile_prosty.gif

Na tym wlasnie polega moj geniusz. Nic nie robie, a placa jakbym robil za 3. :trollface:

jak prawie nic (PRAWIE!) nie robisz... (tylko nie wyjeżdżaj mi jeszcze z 'Na Luzie', że to tak ciężko poznajdywać odpowiednie obrazki, teksty do tego działu... od groma i jeszcze trochu do 20 potęgi tego jest w necie),

Wszystko jest latwe, gdy sie nie musi tego robic.

Proszę, odpowiedz szczerze i wyczerpująco.

Szczerze nie chce ale wyczerpujaco moge - bede mowil tak dlugo bez sensu az wyczerpie sie twoja cierpliwosc i sobie odpuscisz. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...