Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Ja mam pytanie, jak dbasz o swojego X-klocka ?

Czy Twoje dbanie konczy sie na scieraniu kurzu z wierzchu czy moze jakos dokladniej ? Sprezone powietrze, odkurzaczem badz moze rozbierasz i robisz gruntowne czyszczenie ?

Jak myslisz czy przy obecnych slimkach takie "cackanie sie" z konsola jest koniecznie ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy według ciebie istnieje coś takiego jak niższa i wyższa szkodliwość piractwa? Chodzi mi o to, że czasami piractwo piractwu może być nierówne, np. spiracenie piosenki a spiracenie filmu czy gry.

Naturalnie, choc tzw. "mniejsze zlo" nie powinno byc traktowane jako tlumaczenie w stylu "ja pirace TYLKO muzyke, a nie filmy".

Ja mam pytanie, jak dbasz o swojego X-klocka ?

W ogole jesli mam byc szczery, czasem przetre z kurzu.

Czy Twoje dbanie konczy sie na scieraniu kurzu z wierzchu czy moze jakos dokladniej ? Sprezone powietrze, odkurzaczem badz moze rozbierasz i robisz gruntowne czyszczenie ?

W sumie by wypadalo po 2 latach...

Jak myslisz czy przy obecnych slimkach takie "cackanie sie" z konsola jest koniecznie ? smile_prosty.gif

W sumie czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty właściwie robisz w tym CDA? Tylko AR uzupełniasz, od czasu do czasu jakiś artykulik albo recka? Jak, do cholery, możesz zarabiać te swoje 34.000 zł smile_prosty.gif

Na tym wlasnie polega moj geniusz. Nic nie robie, a placa jakbym robil za 3. trollface.gif

jak prawie nic (PRAWIE!) nie robisz... (tylko nie wyjeżdżaj mi jeszcze z 'Na Luzie', że to tak ciężko poznajdywać odpowiednie obrazki, teksty do tego działu... od groma i jeszcze trochu do 20 potęgi tego jest w necie),

Wszystko jest latwe, gdy sie nie musi tego robic.

Proszę, odpowiedz szczerze i wyczerpująco.

Szczerze nie chce ale wyczerpujaco moge - bede mowil tak dlugo bez sensu az wyczerpie sie twoja cierpliwosc i sobie odpuscisz. trollface.gif

Czy nie odpowiedziałeś przypadkiem nieszczerze żeby nie ujawnić swojej tożsamości ? czyli ze musisz robić coś konkretnego w redakcji . coś co robi tylko jedna maks 2 osoby :P mam rację ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kupiłeś już nową Larę?

2. Co możesz powiedzieć o nowej książce Jediego?

3. Na portalach aukcyjnych pojawiają się CDA z niższą ceną. Czy według Ciebie jest to uczciwe?

Edytowano przez Peci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzą Cię pytania/wypowiedzi dotyczące "dajcie tą pełną wersję" lub "kiedy będą przecieki"? Stworzyłeś temat o koncercie życzeń, ale dużo użytkowników pisze i tak w innych tematach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz zamiar kupić w biedronce którąś z gier, które są tam dostępne od wczoraj po 20zł? Czy też może produkcje z tej listy, które Cię interesowały już dawno masz na swojej półce?

2. Ile tak około dostajesz miesięcznie maili ze screenami do screenshocka? Można je liczyć w dziesiątkach, setkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podjarałem się wydaniem 10 lecia CD-Action. Wiele można było poczytać ciekawego o redakcji. Planujecie wydać w przyszłości numer zbliżony do tego, z urodzin? Ewentualnie możesz podzielić się ciekawymi, barwnymi a najważniejsze zabawnymi historiami z redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...