Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Zaczynam miec alergie na pytania zaczynajce sie od slow "co sadzisz o..." :dry:

Dopiero po 10 tysiącach postów (w temacie), z których gros o tym traktuje? Gratuluję nerwów. :wink:

Czytałeś może trylogię historyczną Imprimatur, Secretum, Veritas? Jeśli tak, co o niej są... :diabelek: Podobała się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o 'Family Guy"?

nic... :cool:

czy oglądałeś serial 'family guy' i czy uważasz go za (miejscami) błyskotliwą satyrę na świat i dzisiejsze społeczeństwo (oraz jego degrengoladę, w niektórych aspektach), przyprawioną absurdalnym humorem, czy za niewarty uwagi chłam, lub zwyczajnie cie on nudzi? uzasadnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam miec alergie na pytania zaczynajce sie od slow "co sadzisz o..." :dry:

Nie ogladalem tego serialu.

Cóż... bycie sławnym wiąże się z różnymi upierdliwościami.

A że nie oglądałeś... cóż, nie wiesz co tracisz =) Wystarczy wspomnieć o komandor porucznik Susan Iwanowie "Na szczęście jestem Rosjanką, pesymizm mam we krwi"©... Ogólnie, jeden z najlepszych seriali SF starszej generacji, na poziomie Star Treka: TNG.

Powiedz mi, SMG, czy w twojej opinii słuszną ścieżką jest obieranie pasji (w moim przypadku - nieszczęsnych prób pisania) jako głównego celu w życiu (tudzież źródła utrzymania), czy lepiej najpierw stworzyć sobie zaplecze (studia, zawód i te pe) a dopiero potem brać się za realizowanie marzeń? Jak TY byś postąpił? (tzn. wiem, że jesteś pasjonatem fotografii, ale czy teraz, z perspektywy lat, wolałbyś być na tym samym miejscu co obecnie, czy spełniać się jako profesjonalny fotograf?)

Edytowano przez Thaarael
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Jak wygląda robienie screenów przy grach na konsole bo przy pecku to wiem korzystacie z programu ale przy grach na konsole to zawsze mnie nurtowało jak to wygląda, developerzy przysyłają czy sami jakoś robicie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, SMG, czy w twojej opinii słuszną ścieżką jest obieranie pasji (w moim przypadku - nieszczęsnych prób pisania) jako głównego celu w życiu (tudzież źródła utrzymania), czy lepiej najpierw stworzyć sobie zaplecze (studia, zawód i te pe) a dopiero potem brać się za realizowanie marzeń? Jak TY byś postąpił? (tzn. wiem, że jesteś pasjonatem fotografii, ale czy teraz, z perspektywy lat, wolałbyś być na tym samym miejscu co obecnie, czy spełniać się jako profesjonalny fotograf?)

Jako realista powiem ci tak - miej zawod, pisanie niech bedzie hobby. Jak sie okaze, ze jestes dobry w pisaniu, zawsze mozesz zawiesic dyplom/etat na kolku i zyc z hobby. Ale z tego co wiem to calkiwicie z pisania zyje w Polsce nader niewielu, a jak sobie wyliczyl pewien pisarz - wyszlo mu, ze zarabia 1800 zl na reke, gdy podzielil sobie czas, jaki zajelo mu pisanie ksiazek przez honorarium autorskie.

Nizej podpisany tez kiedys mial ambicje zycia z pisania - i zasadniczo mu sie udalo, ale nie tak jak myslal (ksiazki itd.).

Tak samo teraz traktuje fotografie - jako hobby, z ktorego czasem sa pieniadze.

Jak wygląda robienie screenów przy grach na konsole bo przy pecku to wiem korzystacie z programu ale przy grach na konsole to zawsze mnie nurtowało jak to wygląda, developerzy przysyłają czy sami jakoś robicie

Mamy jakies ustrojstwo, ktore potrafi to robic - o szczegoly pytaj Enkiego.

Co sądzisz o 'Family Guy"?

nic... :cool:

czy oglądałeś serial 'family guy' i czy uważasz go za (miejscami) błyskotliwą satyrę na świat i dzisiejsze społeczeństwo (oraz jego degrengoladę, w niektórych aspektach), przyprawioną absurdalnym humorem, czy za niewarty uwagi chłam, lub zwyczajnie cie on nudzi? uzasadnij.

Nie ogladalem. Pare razy "wpadlo w oko" ale jakos sie nie wciagnalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw pojawienia się w magazynie czegośc o madzei i anime, zwłaszcza, że Mr. Jedi zrobił lekki "come back" z tego co się orientuję. Kiedyś był taki dział "magazyn" bodajze i tam były filmy, ksiązki, muzyka i anime opisywane. Jakby na łamach zdażył się powrót tych, że tak powiem notek to było by naprawdę wporządku. Wszak CDA nie tylko o grach jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tej całej aferze z DLC do Mass Effect 3 ?

Bedzie o tym felieton. :)

Sam jestem ciekaw pojawienia się w magazynie czegośc o madzei i anime, zwłaszcza, że Mr. Jedi zrobił lekki "come back" z tego co się orientuję. Kiedyś był taki dział "magazyn" bodajze i tam były filmy, ksiązki, muzyka i anime opisywane. Jakby na łamach zdażył się powrót tych, że tak powiem notek to było by naprawdę wporządku. Wszak CDA nie tylko o grach jest.

manga i anime w samym pismie - nie ma mowy.

Ale jesli jedi chcialby robic jakis kacik na plytce, to nie widze przeszkod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze w swojej recenzji ME3 stwierdziłeś, że zakończenie Ci się podoba. Co w takim razie sądzisz o opiniach wielu ludzi którym zakończenie wydało się kiepskie? Tutaj jest przykład: http://my.spill.com/forum/topics/my-analys...fect-3-s-ending. Przyznasz, że autor ma trochę racji. A i nie chodzi mi tu o kłócenie się z Tobą (każdy ma prawo mieć swoje zdanie). Chciałbym jedynie usłyszeć od Ciebie więcej argumentów dlaczego uważasz zakończenie za takie dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na początku istnienia CDA nie wyjawiłeś swego nazwiska? Nie byłeś wtedy znany i teraz, gdy spekuluje na twój temat ponad 100 tys. osób faktycznie nie opłaca się wyjawiać tej "tajemnicy państwowej"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale właśnie gram w Mass Effect (jedynkę) i trochę mnie dręczy ta sprawa.

Mianowicie:

czy teraz, jak gry BioWare wydaje EA nie ma już szans na to, by były dodawane do CDA (tzn. mam na myśli nowe, jak Dragon Age albo Mass Effect 2)? Bo wiadomo, że gry EA jak FIFA czy Need for Speed w czasopismach nie lądują (nie w Polsce), ale BioWare to jednak nie to samo co EA Sports.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja to subiektywna opinia, ale czy ME3 tak naprawdę zasługuje na najwyższą notę? Z tego co pamiętam gry, które miały znacznie mniej błędów otrzymywał 8-9. Naprawdę podobało ci się to delikatnie rzecz ujmując ''dziwne" zakończenie ME?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy przypadkiem w redakcji nie mieliście jakiegoś "innego" zakonczenia Mass Effect 3 ? :)

"Wątki doprowadzono do końca, wszystko zostało wyjaśnione" - no srsly ?

Mogę wkleić w takim razie listę pytań na które zakończenie w moim egzemplarzu ni dudu nie odpowiedziało ? Odpowiesz mi na nie ? ;)

O jego epickości dyskutować nie będę, dla kogoś mogło to być epickie dla innego nie ... dla mnie osobiście

danie graczowi 3 wyborów różniących się de facto tylko kolorkiem promienia to coś dalekiego od miana epickiego zakończenia

Z oceną się zgadzam, przez ponad 30h gra jest dla mnie genialna, fakt ma bugi ale ... co z tego skoro "zarywałem nocki" ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy przypadkiem w redakcji nie mieliście jakiegoś "innego" zakonczenia Mass Effect 3 ? :)

"Wątki doprowadzono do końca, wszystko zostało wyjaśnione" - no srsly ?

Mogę wkleić w takim razie listę pytań na które zakończenie w moim egzemplarzu ni dudu nie odpowiedziało ? Odpowiesz mi na nie ? ;)

O jego epickości dyskutować nie będę, dla kogoś mogło to być epickie dla innego nie ... dla mnie osobiście

danie graczowi 3 wyborów różniących się de facto tylko kolorkiem promienia to coś dalekiego od miana epickiego zakończenia

Z oceną się zgadzam, przez ponad 30h gra jest dla mnie genialna, fakt ma bugi ale ... co z tego skoro "zarywałem nocki" ^^

Oczywiscie mowiac "wszystko" mialem na mysli glowne watki a o niektorych rzeczach nie wiedzialem (u mnie filmik konczyl sie w momencie gdy wlaz Normandii zaczynal sie otwierac).

A czy zakonczenia byly 3 czy 30 to mi wisi, bo tak czy siak gra sie konczyla jednym. :) Zreszta formalnie biorac jest ich w sumie 17...

Recenzja to subiektywna opinia, ale czy ME3 tak naprawdę zasługuje na najwyższą notę? Z tego co pamiętam gry, które miały znacznie mniej błędów otrzymywał 8-9. Naprawdę podobało ci się to delikatnie rzecz ujmując ''dziwne" zakończenie ME?

Popatrz na ocene. Potem na to pytanie. Potem znowu na ocene. I pomysl. Siedze na necie.

Dlaczego na początku istnienia CDA nie wyjawiłeś swego nazwiska? Nie byłeś wtedy znany i teraz, gdy spekuluje na twój temat ponad 100 tys. osób faktycznie nie opłaca się wyjawiać tej "tajemnicy państwowej"

czytaj FAQ na cover DVD.

Smugglerze w swojej recenzji ME3 stwierdziłeś, że zakończenie Ci się podoba. Co w takim razie sądzisz o opiniach wielu ludzi którym zakończenie wydało się kiepskie? Tutaj jest przykład: http://my.spill.com/forum/topics/my-analys...fect-3-s-ending. Przyznasz, że autor ma trochę racji. A i nie chodzi mi tu o kłócenie się z Tobą (każdy ma prawo mieć swoje zdanie). Chciałbym jedynie usłyszeć od Ciebie więcej argumentów dlaczego uważasz zakończenie za takie dobre.

To poczytaj recenzje... i wczesniejsze posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pogratulować świetnej recenzji ME3. Skupiłeś się na naprawdę ważnych kwestiach, zostawiając elementy fanom zapewne świetnie znane (walka itp.) do samodzielnego odkrycia. Nie jestem fanem gier z serii ME (chociaż kiedyś trochę grałem), tej części nie mam zamiaru kupić (chociaż kto wie...), lecz mimo to...no, po prostu gratuluję :smile:

Edytowano przez Kiro12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Uważasz, że ekranizacje komiksów (spider-man, hulk, avengers) to chłam dla dzieci, czy jednak można się dobrze przy tym bawić?

Nie mam w ogole zdania na ten temat. Bo po prostu nie jest to dla mnie wazne. Niech oglada kto chce. "Chlam dla dzieci" nie istnieje. Istnieje tylko "chlam", niezaleznie do kogo adresowany. Cos dobrego obejrzy i dziecko i dorosly, choc zapewne kazdy z nich bedzie to widzial inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...