Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Na potęgę Posępnego Czerepu! Periados, zgadzam się z tobą.

Smugglerze, gratuluję niezwykle udanej riposty. Szczerze.

Za anime, jak mi się wydaje, nie przepadasz. Więc ten temat ominę, choć ciśnie się na usta pytanie o Axis Powers Hetalia. Czy oprócz Garfielda oglądasz/czytasz czasem inne filmy animowane/komiksy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może i byłem niedopieszczony, ale teraz już z pewnością jestem. Jeśli chodzi o trzy tematy z ?opowiadaniem? ? bardzo trudno nawigować w tym nowym designie forum, po prostu nie widziałem tematów po dodaniu, więc pozwoliłem sobie na ten eksperyment z trzykrotnym wysyłaniem, nie wiedząc, że przy tym spamuję.

To był chyba falstart, odtrąbiłem zanik dowcipu przedwcześnie. Swoją drogą ta amnestia dla zbanowanych nie była raczej najlepszym posunięciem, bo przychodzi jak teraz taka ?gimnazjalna recydywa?. Poza tym po co na takiego wróbla jak ja nasyłasz reakcyjny element czytelników czasopisma? (mino555). Ogary się spuszcza ze smyczy na jakąś prawdziwą okazję.

Koniec offtopu/postowania, pisanie śmiesznych postów to orka na ugorze.

Aha jasne czyli uważasz ,że to ,że ty sobie pogadasz coś niezbyt uprzejmego o jednej osobie i wtedy będzie cacy ale jak ktoś napisze coś na twój temat (również nieuprzejmego) to jest be i od razu wielka obraza majestatu.

Eh kończę bo co będę gadał z kimś kto potem napisze coś w stylu "Smuggler cię spuścił ze smyczy?" :dry: ,jak to mówią goście z ciapskładu:"nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ch**"

PS.Możesz mnie obrażać i możesz mi nawet brutalnie zhakować komputer ale ja i tak cię wtedy wrednie zignoruję.

A teraz pytanko do Smugglera.

Czy są jakieś kursy na których można się nauczyć chociaż trochę z historii gier?(zauważyłem ,że napisałeś kilka ciekawych artykułów do CDA o historii komputerów i firm z nimi związanych(Atari,Commodore itd.)i zapragnąłem dowiedzieć się trochę więcej o tym zagadnieniu).

Edytowano przez klopki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralbys, powiedzmy 5 stowek premii, czy opuszczenie deadline'u? : D

Dobre pytanie. :) Musze je przemyslec, choc w dzien dedlajnu na pewno wolalbym na nim nie byc. :)

Najgorsze z mozliwych, bo z gatunku 'i tak okej i tak w sumie tez" :) Caoc domysalm, sie ze klarowna ocena sytuacji jest aktualnie niemozliwa, ze wzgledu na trwajacy deadline :)

I kolejne moje pytanie :D

Wolisz biala, czy ciemna czekolade? hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

1. Co sądzisz o kreskówce "Johny Bravo" ?

2. Jakbyś wytłumaczył własnymi słowami, że "do komiksów garfielda trzeba dorosnąć" ?

3. Myślałeś kiedyś, że to dzięki takiej ilości przeczytanych książek masz taką dobrą umiejętność riposty? Chodzi mi o chociażby porównania Chandlera, na pewno dzięki niemu wymyśliłeś parę swoich(?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko do Smugglera.

Czy są jakieś kursy na których można się nauczyć chociaż trochę z historii gier?(zauważyłem ,że napisałeś kilka ciekawych artykułów do CDA o historii komputerów i firm z nimi związanych(Atari,Commodore itd.)i zapragnąłem dowiedzieć się trochę więcej o tym zagadnieniu).

Google, wikipedia i do dziela. :)

Wyszla tez teraz taka ksiazka "Cyfrowe marzenia" gdzie calkiem fajnie o tym sporo napisano.

I kolejne moje pytanie :D

Wolisz biala, czy ciemna czekolade? hehe

Czarna, gorzka. Inne dla mnie nie istnieja.

Hej

1. Co sądzisz o kreskówce "Johny Bravo" ?

Niezle, ale wole Dexter's Lab.

2. Jakbyś wytłumaczył własnymi słowami, że "do komiksów garfielda trzeba dorosnąć" ?

Takto, ze wbrew pozorom to nie jest komiks dla dzieci, zeby w pelni docenic niektore smaczki, to trzeba po prostu kumac rozne rzeczy.

3. Myślałeś kiedyś, że to dzięki takiej ilości przeczytanych książek masz taką dobrą umiejętność riposty? Chodzi mi o chociażby porównania Chandlera, na pewno dzięki niemu wymyśliłeś parę swoich(?)

Jasne, to na pewno pomaga.

A tak ap ropo Chandlera, która z jego książek, najbardziej przypadła Ci do gustu?

"Ap ropo"? To po hawajsku? :P

Ciezko powiedziec, fajny jest "Wielki sen" ale mocno zawiklany (*), na poczatek moze raczej "Zegnaj laleczko"

(*) kiedys zapytano Chandlera o pewien niejasny epizod w tej ksiazce, a dokladniej szlo o to, ze pewna postac - bodaj kierowca bohatera - w pewnym momencie wpada w rece konkurencyjnego gangu. I nie wiadomo co z nim sie potem stalo. Wiec moze niech autor to wyjasni.

- O cholera - zaklopotal sie Chandler. - Na smierc o nim zapomnialem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje taka możliwość , że wycieczka w redakcji mogła by pograć z którymś z redaktorów w obojętnie jaką grę? (w sensie w multi)

Teoretycznie tak ale duzo zalezy od czasu i nastroju. :)

Za anime, jak mi się wydaje, nie przepadasz. Więc ten temat ominę, choć ciśnie się na usta pytanie o Axis Powers Hetalia. Czy oprócz Garfielda oglądasz/czytasz czasem inne filmy animowane/komiksy?

Czasem. Klasyczne animki z Duffym/Bugsem/Tomem & Jerry. Dexter's Lab. Z komiksow Tytus, Asterix, Kajko i Kokosz, czasem Thorgall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie będzie zbyt oryginalne pytanie, ale je zadam. Dlaczego tak zależy Ci na utrzymywaniu anonimowości? Większość redaktorów nie tai swoich danych i radzą sobie ze sławą:). Oczywiście nie namawiam Cię do ujawnienia się, ale jestem ciekawy dlaczego taka a nie inna jest twoja decyzja:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie będzie zbyt oryginalne pytanie, ale je zadam. Dlaczego tak zależy Ci na utrzymywaniu anonimowości? Większość redaktorów nie tai swoich danych i radzą sobie ze sławą:). Oczywiście nie namawiam Cię do ujawnienia się, ale jestem ciekawy dlaczego taka a nie inna jest twoja decyzja:).

FAQ...

1.Czy redaktor może wziąść urlop na czas deadlajnu?

Moze ale poza zagraniami typu "wczasy zagraniczne" czy "wazne sprawy rodzinne" to nie jest to mile widziane, gdyz to troszke jak dezercja z pola walki.

2.Czy kiedykolwiek deadlajn trwał krócej niż 3 dni?

A czy tydzien kiedys trwal mniej niz 7 dni? :) Deadline to po prostu - mniej wiecej - ostatni tydzien przed wysylka pisma i im blizej ostatniego dnia, tym sie robi gorecej. Naprawde gorrraco jest na 3 dni przed koncem (i z kazdym dniem temperatura rosnie). naturalnie sa dedlajny gdzie jest kur***sko goraco (jak ostatnio), ale sa i takie, ktore mijaja wzglednie spokojnie (czasem sie trafiaja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie w to, ale czy kiedykolwiek zdarzyło ci się coś takiego, że podczas robienia zdjęć we Wrocławiu ktoś cię rozpoznał?

Czy kiedykolwiek gdy przyszła do redakcji wycieczka a ty tam byłeś?(w redakcji)

Edytowano przez Marcinpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie w to, ale czy kiedykolwiek zdarzyło ci się coś takiego, że podczas robienia zdjęć we Wrocławiu ktoś cię rozpoznał?

Jesli nawet, to mi tego nie zdradzil.

Czy kiedykolwiek gdy przyszła do redakcji wycieczka a ty tam byłeś?(w redakcji)

No pewnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wszystkim odwiedzającym redakcję radził przyjść z pizzą. Nie dość że będą mile widziani, to jeszcze poleprzą

morale drużyny na czas deadlajnu. :wink:

"poleprzą"

Są jakieś kary za obijanie się w czasie deadlajnu?

Jestesmy dorosli, wiemy za co nam placa. Nikt sie nie opierdala, a jakby probowal to mialby wp... od reszty, bo jesli ktos czegos nei zrobi, to ktos inny musi to zrobic za niego. Wiec po prostu kazdy robi co powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:Smuggler:

"Jestesmy dorosli, wiemy za co nam placa. Nikt sie nie ... , a jakby probowal to mialby wp... od reszty, bo jesli ktos czegos nei zrobi, to ktos inny musi to zrobic za niego. Wiec po prostu kazdy robi co powinien."

"nei zrobi" ? :wink:

I pytanie:

1. Czy studenci mogą do was przyjść na praktyki?

2. Ciężko u was praktykować?

3. Jakie zadania ma praktykujący?

4.Czy wszyscy redaktorzy/wspólnicy wiedzą jak wyglądasz i kim jesteś?

Edytowano przez Marcinpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz robić zdjęcia natury czy ludzi? Robisz czasem wyprawy "strzelnicze"? Czy robisz zdjęcie temu co Ci aktualnie wpadło w oko?

"O cholera, zostawiłem aparat w redakcji!" a potem szybki sprint przez Sukiennice? :wink:

Czy w szkole próbowano ci na siłę wbić umiejętność gry na jakimś instrumencie?

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nei zrobi" ? :wink:

Gdzie literowka, gdzie ortograf, mister...

I pytanie:

1. Czy studenci mogą do was przyjść na praktyki?

Zalezy jacy, zalezy na jakie praktyki, zalezy kiedy. Pytaj Ghosta o szczegoly.

2. Ciężko u was praktykować?

Nam nie przeszkadza, ze ktos sie modli, byle po cichu.

3. Jakie zadania ma praktykujący?

No - poscic, chodzic na msze, do spowiedzi, przestrzegac 7 przykazan...

4.Czy wszyscy redaktorzy/wspólnicy wiedzą jak wyglądasz i kim jesteś?

Poza mna - wszyscy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza się że któregoś z redaktorów tak wciągnie gra że będzie w redakcji całą noc? (nie chodzi o deadline)

A czemu nie moze grac w domu?

(Bardzo prawdopodobne że pytanie już padło, w takim razie daruj ale) zazwyczaj kiedy kupujesz gry, sięgasz po edycje premierowe czy reedycje? Ile gier w ciągu roku mw. kupujesz?

2-3 nowki w momencie premiery (ale musza byc przezajeb***) i 5-10 w reedycjach. Jedna gra na miesiac mi w pelni wystarczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...