Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Nadal jest w redakcji problem z WoWem, czy ta mania już minęła?

>>>>Najwyzsza fala minela ale fanatycy nadal graja

Często u Was w redakcji są turnieje jak w SF IV?

>>>Nie za czesto ale sie zdarza, wczesniej bylo granie w Guitar Hero... powiedzmy 2-3x w roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada typowy dzien w redakcji? Chodzi mi o to, co robicie najpierw, co pozniej itd...

i drugie pytanie : co sadzisz o Crysisie? Oprocz tego ze powala grafika oczywiscie...

A, i jeszcze jedno - czy macie ustalony czas na oderwanie sie od pracy, zagranie w cos przyjemniejszego, czy nie?

Edytowano przez xanatos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, e ten temat jest roztrząsany, ale...

Devil May Cry 4 ma oznaczenie 16+. Watchmen, o wieeeeele bardziej brutalny, również ma takie oznaczenie. Bez sensu.

Czy uważasz, że oni są tak głupi, aby po prostu nie dać znaczka na każdy wiek(np. 15+, 9+), czy po prostu coś innego? :)

A jak sobie wyobrazasz znaczek "dla 15 lat 7 miesiecy i 3 dni"?

Nie chodziło mi o taką szczegółowość. :P Nie przesadzajmy, nawet z najlepszym nie można przesadzać. Chodzi mi tylko o większą ilość znaczków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada typowy dzien w redakcji? Chodzi mi o to, co robicie najpierw, co pozniej itd...

Przychodzimy do redakcji, wlaczamy kompy i pracujemy.

i drugie pytanie : co sadzisz o Crysisie? Oprocz tego ze powala grafika oczywiscie...

>>>A powala?

A, i jeszcze jedno - czy macie ustalony czas na oderwanie sie od pracy, zagranie w cos przyjemniejszego, czy nie?

>>>Nie, CDA to nie fabryka, nie ma, ze 8.56 -> mozna 4 minuty pozartowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler: WIEM, ŻE MASZ 45 (albo 46) LAT!!

W 1997 miałeś 33, czyli teraz masz 45! Ha-HA, mam Cię! Czyżby nadchodził kres Twojej anonimowości?

On wie kim jest Smuggler!

A-alleluja!...I chór anielski!...i dzwony!...bim...bom...bim...bom

Smuggler, który to już raz ktoś odkrył twoją tożsamość?

Edytowano przez TnD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że powinienem to napisać w wątku "zawartość numeru 12/09" ale nie mogłem się powstrzymać aby nie powiedzieć (napisać) tego Tobie.

Słyszałem, że sciąganie plików z sieci P2P to przestępstwo, dlatego niech ktoś mi powie dlaczego czasopismo którego redakcja jest przeciwnikiem piractwa drukuje na swoich łamach takie reklamy: (cytuje) "(...)kilka różnych sposobów: mailem, za pomocą serwerów FTP,SIECI P2P(...)

mowa o stronie 87 numeru 12/09.

Nie jest zabronione korzystanie z P2P. O ile sciaga sie LEGALNE pliki. Nikt ci nie zabrania miec w kieszeni scyzoryka - ale juz wbijanie go w przypadkowych przechodniow nie bedzie mile widziane. czujesz roznice? Poza tym za tresc reklam redakcja CDA NIE ODPOWIADA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poganiać Smugglera? Może odpowie? Ale w sumie... mogę również zostać poczęstowany bananikiem za little spam... Poganiać czy nie poganiać - oto jest pytanie. Ale mam pomysł jak zwiększyć wartość tego postu. Przypomniała mi się moja tęsknota za nowym FAQ. Smugg - planujesz zrobić nowszą wersję?

Ah, prawie bym zapomniał - odpowiesz na moje poprzednie pytanie? Bo jak nie... [zaczyna celować w stronę Wanii]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, pisałeś już kiedyś, że czasem dostajecie licencję, w której skład wchodzi przykładowo jedna bardzo dobrze oceniana gra + kilka gorzej ocenianych (czyli mówiąc wprost - jedna bardzo dobra gra i kilka słabych) i te słabe musicie też zamieścić, bo nie będziecie mogli dać tej lepszej.

Jednakże abstrahując od tego - czy ekipa redakcyjna ma wpływ na to, jaka gra zostanie zamieszczona w piśmie, czy może wybór pełniaków to tylko i wyłącznie decyzja "z góry" którą wszyscy przyjmują do wiadomości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, mój staż w CDA jest krótki. Mogę się dowiedzieć, o co chodzi z tą całą "Wanią" ? :wink:

Pozwól ze ja odpowiem. Wania to rosyjski najemnik Smugglera. Kocha zabijać antyfanów i piratów. Czasem wynajmowany przez Lenca. Kocha również grzebać w zębach (cudzych) i wyciągać złote sztuki, które kolekcjonuje. Posiada kałasznikowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, pisałeś już kiedyś, że czasem dostajecie licencję, w której skład wchodzi przykładowo jedna bardzo dobrze oceniana gra + kilka gorzej ocenianych (czyli mówiąc wprost - jedna bardzo dobra gra i kilka słabych) i te słabe musicie też zamieścić, bo nie będziecie mogli dać tej lepszej.

Jednakże abstrahując od tego - czy ekipa redakcyjna ma wpływ na to, jaka gra zostanie zamieszczona w piśmie, czy może wybór pełniaków to tylko i wyłącznie decyzja "z góry" którą wszyscy przyjmują do wiadomości?

Po pierwsze tych slabszych zamieszczac NIE musimy, ale ze swoje kosztuja, to glupota byloby wywalic je do kosza. Co do pelniakow, to zwykle firmy przysylaja oferty "co mozemy dac" a my robimy redakcyjne konsultacje "warto, czy nie". Sami tez pytamy o ten czy inny tytul, stukajac do roznych drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w sprawie Daba - gościu jest trollem. Z premedytacją pisze głupoty (nasza-klasa, Fakt), wiedząc, że je "potępiacie" i za dobrze pisze (zbyt inteligentnie). Mój werdykt - gościu chce tylko zrobić szum w AR (co mu się udało) i prowadzić ciut bezsensowną konwersacje. No ale decyzja jest twoja - karm go lub nie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nietypowe pytanie, nie wiem czy to dobry temat na to, ale liczę, że pomożesz. :)

Kto pisze newsy o grach w CDA? Konkretnie chciałbym wiedzieć, kto napisał "zielonego" newsa ze strony 13 ostatniego numeru. :P Może się to wydawać dziwne pytanie (hehe), ale ja NAPRAWDĘ byłbym wdzięczny za pomoc. :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler, co sądzisz o filmie Van Helsing dodanym do najnowszego CDA? :smile:

Hmmm... ze jest? :)

A ja mam nietypowe pytanie, nie wiem czy to dobry temat na to, ale liczę, że pomożesz. :)

Kto pisze newsy o grach w CDA? Konkretnie chciałbym wiedzieć, kto napisał "zielonego" newsa ze strony 13 ostatniego numeru. :P Może się to wydawać dziwne pytanie (hehe), ale ja NAPRAWDĘ byłbym wdzięczny za pomoc. :icon_mrgreen:

Ogolnie to Gemini.

Dziś przegladając CDA zaniepokoiła mnie bardzo mala liczba reklam. Spowodowane jest to zmianami w pismie czy tez po prostu słaba sprzedaż a co za tym idzie coraz mniej opłacalne reklamy to powoduje?

CDP nosem sie podpiera i ogolnie kryzys, jak widac.

Ja również w sprawie Daba - gościu jest trollem. Z premedytacją pisze głupoty (nasza-klasa, Fakt), wiedząc, że je "potępiacie" i za dobrze pisze (zbyt inteligentnie). Mój werdykt - gościu chce tylko zrobić szum w AR (co mu się udało) i prowadzić ciut bezsensowną konwersacje. No ale decyzja jest twoja - karm go lub nie. :)

Tez mialem podejrzenia, ze cos tu juz przegina chlopak. No ale mial prawo do kontrpolemiki i na tym saga o dabie sie zakonczy.

Ech, Opti - czy to było śmieszne? Ja płakałem nad ludzką głupotą...

Smugg - czy będziesz zamieszczał AReakcje na AReakcje na AReakcje? [skomplikowane, wiem, ale prościej się nie dało]

Raczej nie, bo to juz sie paranoja (z)robi :)

Maksymalnie rozbudowane polemiki widze tak:

Opinia

moja reakcja

AR-eakcja

ew. polemika z reakcjami + moje podsumowanie

KONIEC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...