Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smug, jak mi ciebie szkoda... Ja bym nie wytrzymal tygodnia odpowiadajac na tak durne posty...

Wielkie piwo dla ciebie za wytrwalosc.

Czytaj poprzednie listy... czasami dla niego to jest nużące, ale jednak to lubi. ( Ale i tak szacun Smug, że to wytrzymujesz... i cytując kolegę "Wielkie piwo dla ciebie za wytrwałość )

:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler!

Mam pytanie proste (dla mnie)

Czemu nie chcesz pokazać swojej gęby (buzi)?

Nurtuje mnie to pytanie już od dawna !

Może nie chce, żeby ktoś go palcem pokazywał i mówił znajomym:

-O, patrzcie, tam ten Smuggler idzie!

Albo po prostu dlatego, że nie lubi podpisywac autografów przez cały dzień.

A tak wogóle, to FAQ, man, FAQ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co twierdzisz o metinie 2 ? Ciekawi mnie twoje zdanie na ten temat

A czytales FAQ? Bo tam pisze, ze Smug jest "zadeklarowanym singlem" (oczywiscie w grach :P), wiec pewnie nie gral w Metina :F.

A ja mam takie pytanie - czy okreslenie "zadeklarowany singiel" jest tylko do gier MMO itp., czy chodzi tutaj tez o branie np. na wyprawe bohaterow ktorych mozna nie wziac?

Namieszalem troche :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądałeś Mam Talent? Kto twoim zdaniem powinien wygrać?

FInal MT IMO slabszy od polfinalow, jak sie zdaje to co mieli najlepszego pokazali wtedy - rozczarowal mnie Patenciarz, dwie akrobatki nie pokazaly niczego wiecej, Jessica slabsza. Alexander IMO falszowal, a jak chcial pokazac "rockowy pazur" to mogl wziac nie taki disco-metal jak Europe. Queen, Led Zeppelin - tam bym go widzial. Legunowie duzo slabsi niz w "Lacrimosa" a do tego jak dla mnie malo autentyczni w tym co robia, raczej odgrywaja niz przezywaja te utwory. Gosc od lalek - powielil pomysl z polfinalow.

Mile zaskoczenie: Kruk i Blacha, Kaczorex i Ania. Wyrostek zagral imponujaco ale jakos mnie to nie przekonalo. Prywatnie obstawialem Kruka i Blache. To, ze w ogole nie weszli do finalnej trojki - przykre zdziwienie. Ale gdybym mial wybrac z tej trojki, to wygral najlepszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogólnie w tym programie jest o wiele za dużo wokalistów i zwykłych tancerzy. To nie są jakieś epickie talenty, takich ludzi jest na pęczki na całym świecie. Chcę posłuchać muzyki - włączam muzykę. Chcę pooglądac NIETYPOWE talenty - włączam 'Mam Talent!'. I co znajduje? Tabuny średnich wokalistów, którym udało się odśpiewać jakąś wzruszającą piosenkę kogoś innego. Jakby to powiedziała sędzina Małgorzata F. - 'Nie poruszyliście mnie.'

Ten program miał być miłą odmianą po tych wszystkich tańcach z niby-gwiazdami, idolu i dlaczego-oni-nie-powinni-śpiewać. A wyszła jakaś marna parodia.

'Bo moje serce zawsze będzie należeć do wokalistów'....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś Smuggler chodzisz jakiś chyba naburmuszony... albo dla mnie jesteś taki suchy. Ile razy mam Cię przepraszać ?

Sorry, ale to nie było ze złych intencji*

*dla tych co nie kupują w media markcie lub mają pozniżej 11 roku życia - intencja cel wypowiedzi np. celem żartu jest rozbawienie kogoś :icon_idea::czytaj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Smugg, że Ty też za Krukiem i Blachą. :) Ale z tego co wiem zajęli siódme miejsce dopiero (wyniki są na oficjalnej stronie MT). :/ Dziwna sprawa jak dla mnie, taki świetny występ i takie niskie miejsce. Albo ja jestem ślepy / głuchy, albo 90% społeczeństwa. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanie niewiem ci się będziesz znał w zeszłym roku kupiłem komputer w biedronce wiem troche dziwne a niedawno kupiłem burnout paradise i chciałem sobie pograć ale nie działa było napisane ze w komputerze nie ma karty graficznej z pizel shader 3.0 a komputer jest z Ati Radeon 3600 HD ale ostatnio weszłem w menadżer sprzętu i się okazało ze mam też Radeona 2100.

I pytam się co mam zrobić proszę odpowiedz na gtr945@wp.pl a jeśli nie będziesz mógł odpowiedzieć to daj to do swoich kumpli może oni będą mogli pomóc

Dzięki jeśli pomorzesz Nara

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem wspominacie o grach z epoki kamienia łupanego jak np. 2 pierwsze populousy, baldur, dungeon keeper itp. Mam pytanie: czy gra populous 3 została dobrze oceniona przez branżę. Jeśli tak to moglibyście napisać coś o niej w dziale gry wiecznie żywe? Strasznie ją lubię(mimo że to starocie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz Dire Straits/Marka Knopflera? (Dla mnie solowa kariera MK to po prostu następstwo gry w zespole)

Lubisz. :) Sultanopw Swingu czy Brother in Arms moge sluchac zawsze. :)

Tyś Smuggler chodzisz jakiś chyba naburmuszony... albo dla mnie jesteś taki suchy. Ile razy mam Cię przepraszać ?

Sorry, ale to nie było ze złych intencji*

*dla tych co nie kupują w media markcie lub mają pozniżej 11 roku życia - intencja cel wypowiedzi np. celem żartu jest rozbawienie kogoś :icon_idea::czytaj:

Ja nawet nie wiem na co/za co mam byc niby na ciebie obrazony? :huh:

1. Czy umieścisz swoje wypowiedzi z Markolf w AR ? (Są świetne :) ) :laugh:

Po co i ktore?

2. Czy będzie recenzja gry F1 2009 ?

Jak ja dostaniemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem wspominacie o grach z epoki kamienia łupanego jak np. 2 pierwsze populousy, baldur, dungeon keeper itp. Mam pytanie: czy gra populous 3 została dobrze oceniona przez branżę. Jeśli tak to moglibyście napisać coś o niej w dziale gry wiecznie żywe? Strasznie ją lubię(mimo że to starocie)

Ja lubi Populousa, szczegolnie jedynke. Baldury i DK byly juz w GWZ i ciesza sie sympatia redakcji.

Chciałem się ciebie spytać czy oglądałeś "Zmierzch: Księżyc W Nowiu", bo ja dzisiaj na nim byłem i nie za specjalnie mi się spodobał. Tylko czemu to jest horror? Przecież tam nie ma żadnej akcji.

Nie cierpie romansidel, nawet z wampirami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się ciebie spytać czy oglądałeś "Zmierzch: Księżyc W Nowiu", bo ja dzisiaj na nim byłem i nie za specjalnie mi się spodobał. Tylko czemu to jest horror? Przecież tam nie ma żadnej akcji.

Moja siostra to uwielbia. I dunno why. Od razu mnie odrzuciło. Tak samo, jak odrzucił mnie plakat Hannah Montana i napis na nim "Rock Star". :sick:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...