Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smuggler napisał:

"CDP nosem sie podpiera i ogolnie kryzys, jak widac."

Ja pracuję w branzy budowlanej (moja firma robi wam stadion na Euro;)), więc troche zapomniałem o tym kryzysie. No to w takim razie z okazji Świąt Zdrowia Ci życze, zdrowia i zdrowia i by za rok o tej porze wasz dział od reklam miał mase chętnych na publikacje drogich reklam.

Pozdrawiam

Edytowano przez MichalD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci się dziwie, że nie wykorzystałeś więcej możliwości do obśmiania imć daba. Złe użycie słowa 'bynajmniej', czyli kolejny epic fail. Naliczyłem takich błędów bodajże 4, a Ty obśmiałeś tylko jeden. Smugg, co się z Tobą dzieje?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie książki mógłbyś polecić z kategorii kryminały/horrory?

Z tego co pamiętam Smugg polecał w jednym ze swoich minifelietonów Alistair MacLean'a - facet pisał wojenne i kryminalne. Smugg wspomniał o "Lalce na łańcuchu" tego autora i właśnie to winieneś przeczytać - kryminał z genialnym klimatem. Sarkastyczny humor i podchodzący pod mrok klimat. Jeżeli ci się spodoba, zajrzyj do działu o książkach, tam założyłem temacik, gdzie opisałem pokrótce większość jego książek i dodałem nieco opinii od siebie. Ja osobiście jestem zauroczony twórczością Alistaira i możesz być pewien, że w większości jego książek znajdziesz świetną fabułę. No ale niech Ci Smugg sam powie, może jego gusta się zmieniły od tego czasu? ;p

I co by nie było offtopu:

Ten temat ma już ponad 200 stron - czy pojawiają się choć odrobinę oryginalne pytania, czy "już wszystko było" i w zasadzie się powtarzasz?

Czy minęła już moda na odkrywanie twojej tożsamości, czy wciąż ludzie nie dają spokoju?

I w związku z powyższym, czy nie uważasz, że nawet, jeżeli przyznałbyś się szczerze, że nazywasz się Jan Kowalski i dał swoje zdjęcie, to ludzie i tak uznają to za podpuchę? Ergo że w zasadzie nie uda ci się ujawnić? Zapewne jest ci to na rękę (a właściwie to wisi ci to).

Pytam, bo od roku nie śledzę CDA z oczywistego powodu braku kasy. Na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stephen King zapewne.Ja tam mam pytanie raczej z innej beczki. Czy lubisz sporty zimowe? Obojętnie jakie(chociaż miło by było wskazać :smile: ).Ale raczej uprawiać, niż oglądać :smile: .

Uprawiac? To na lyzwach tylko smigalem ale dosc dawno temu.

Smuggler, a teraz pytanie z innej beczki: co sądzisz o tych ostatnich reklamach Heyah (tru sru)?

Sympatyczne ale wole "Kota Simona" na jutubie, duzo zabawniejsze.

Ja Ci się dziwie, że nie wykorzystałeś więcej możliwości do obśmiania imć daba. Złe użycie słowa 'bynajmniej', czyli kolejny epic fail. Naliczyłem takich błędów bodajże 4, a Ty obśmiałeś tylko jeden. Smugg, co się z Tobą dzieje?!

>>>lezacego sie nie kopie...

A w ogole to...

WESOLYCH SWIAT!

Z tego co pamiętam Smugg polecał w jednym ze swoich minifelietonów Alistair MacLean'a - facet pisał wojenne i kryminalne. Smugg wspomniał o "Lalce na łańcuchu" tego autora i właśnie to winieneś przeczytać - kryminał z genialnym klimatem. Sarkastyczny humor i podchodzący pod mrok klimat. Jeżeli ci się spodoba, zajrzyj do działu o książkach, tam założyłem temacik, gdzie opisałem pokrótce większość jego książek i dodałem nieco opinii od siebie. Ja osobiście jestem zauroczony twórczością Alistaira i możesz być pewien, że w większości jego książek znajdziesz świetną fabułę. No ale niech Ci Smugg sam powie, może jego gusta się zmieniły od tego czasu? ;p

>>>Dobry jest tez Chandler ale to juz nieco ambitniejszy niz McLean, bardziej gorzki styl.

I co by nie było offtopu:

Ten temat ma już ponad 200 stron - czy pojawiają się choć odrobinę oryginalne pytania, czy "już wszystko było" i w zasadzie się powtarzasz?

>>>Niektore pytania powtarzaja sie regularnie...

Czy minęła już moda na odkrywanie twojej tożsamości, czy wciąż ludzie nie dają spokoju?

><>>To jest jedno z takich pytan :)

I w związku z powyższym, czy nie uważasz, że nawet, jeżeli przyznałbyś się szczerze, że nazywasz się Jan Kowalski i dał swoje zdjęcie, to ludzie i tak uznają to za podpuchę? Ergo że w zasadzie nie uda ci się ujawnić? Zapewne jest ci to na rękę (a właściwie to wisi ci to).

>>>Jakbym sie przyznal, na pewno ktos by uznal, ze to kolejna podpucha. :)

post-4-1261572250_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, bez jaj, podobał ci się ten film "Van Helsing"?

Sam jestes bez jaj! :P

Nie mowilem, ze mi sie podobal, nie mowilem tez, ze mi sie NIE podobal. Tak szczerze to go w zyciu na oczy nie widzialem, bo ogolnie za tego rodzaju filmami jakos nie przepadam. Moze sobie w swieta obejrze, jako "odmozdzacz" zamiast "Kevina samego w domu" :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Na zdjęciu to twój kot?A może twojego znajomego lub twojej znajomej ?Bo to zdjęcie w jakimś domu jest robione o ile się nie mylę.A nie znajomi ludzie raczej do domu by cię nie wpuścili.A więc mógłbyś zdradzić tajemnicę jak wabi się ten kot ?

I drugie pytanie,która gra dodana do Cd-Action w roku 2009 jest według ciebie najlepsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Na zdjęciu to twój kot?A może twojego znajomego lub twojej znajomej ?Bo to zdjęcie w jakimś domu jest robione o ile się nie mylę.A nie znajomi ludzie raczej do domu by cię nie wpuścili.A więc mógłbyś zdradzić tajemnicę jak wabi się ten kot ?

I drugie pytanie,która gra dodana do Cd-Action w roku 2009 jest według ciebie najlepsza?

To moj kot, wabi sie Mopik (od mopa, bo jak byl maly to uwielbial siedziec w wiaderku od mopa). Teraz jak mi podpadnie to "awansuje" z Mopika na Szmate. :)

Chciałbym się zapoznać z książkami S. Kinga którą byś mi polecił na początek?

O tym mowilem w tym watku z 20x minimum. Naprawde nie chce mi sie mowic po raz 21. Jak ci zalezy - to poszukaj.

Cześć Smuug...mam takie dziwne pytanko do ciebie,a mianowicie czy swoje teksty bierzesz z jakiejś książeczki,poradniku czy bierzesz je z głowy???.....xP

Jasne, mam taka ksiazke "Mistrz Cietej Riposty" i tak sa podane rozmaite teksty. Ja je cytuje i udaje ze sa moje...

Prywatnie najbardziej ucieszylem sie z Jade Empire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie wyluzujcie z tymi MMO każdy może grać w co chce i nie widzę powodu żeby komuś suszyć dupę<lol>z tego powodu.Ja też nie przepadam za grami MMO te gry praktycznie nie mają żadnej treści,polegają one na tym aby poświęcać 8 godzin dziennie na bieganiu wkoło i bezsensensownemu szlachtowaniu mobów.No ludzie ileż tak można....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smuug...mam takie dziwne pytanko do ciebie,a mianowicie czy swoje teksty bierzesz z jakiejś książeczki,poradniku czy bierzesz je z głowy???.....xP
Jasne, mam taka ksiazke "Mistrz Cietej Riposty" i tak sa podane rozmaite teksty. Ja je cytuje i udaje ze sa moje...

A kiedyś mówiłeś (w tym temacie nawet), że "myślisz". Ale to teraz to pewnie kolejny Twój żart...

:wallbash:

Aha, i dlaczego nie odpowiadasz na mój post, w którym odgadłem Twój wiek...?

No jasne, bo oczywiście mówi on prawdę, a prawda w oczy kole!! :)

>>>No pewnie... Dla zasady NIGDY nie odpowiadam na wszelkie pytania "personalne" i tyle.

Nie możesz zaprzeczyć, bo byś skłamał; nie możesz też potwierdzić, bo... no właśnie! Twe milczenie jest bardzo wymowne!

>>>DLaczego nie moge zaprzeczyc? Zaprzeczam. :) A teraz potwierdzam. A teraz milcze............................................................

Zadowolony? :P

PS Czy Twój ulubiony kolor to niebieski?

>>>Nie mam ulubionego koloru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO, zajrzyj do CDA 1/2010 na strony, gdzie redaktorzy piszą o swoich oczekiwaniach dotyczących gier w 2010 roku. Jak byk jest tam napisane, że Smuggler jest chętny, aby zagrać w Star Wars: The Old Republic.

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt @.@

1.Byś zarabiał 50 tys miesięcznie

2.Byś miał koła od limuzyny z brylantów

3.Zegarek jak Bond

4.By nie odkryli twoich tajemnic

5.Byś miał więcej stron w AR

6.By ci nie wysyłali tych screenów

7.itd, i innych rzeczy na byś xD

Edytowano przez Pavcio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było już to pytanie, to przepraszam.

-Czy listy, które umieszczasz w Action Redaction pochodzą tylko z nadesłanych do Ciebie maili, czy dajesz też listy, które ktoś wyśle do Ciebie np. na PW lub w jakimś temacie na forum?

PS. Wesołych Świąt życzę :)

Privow dla zasady nie upubliczniam, bo jak sama nazwa wskazuje to PRYWATNA korespondencja. Czasem, z rzadka, dam cos z tego czy innego forum, jak sie trafi ciekawa dyskusjal. 95% to jedna majle i listy do AR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...