Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jedno pytanie Smuggler czemu ty tak ludzi gnoisz i brutalnie sprowadzasz na ziemie(jak napiszesz bo lubię to stracę wiarę w ludzi xD) :P Rozumiem że niby tego czytelnicy od ciebie wymagają ale z tym "młodym autorem"z ostatniego numeru CD-A to już trochę bez obrazy przegiełeś ponieważ tamten człowiek musiał poświęcić kilka-kilkanaście godzin na stworzenie tych swoich wypociny (wiem że talentu pisarskiego miał tyle co w Polsce autostrad...) ale może lepiej było mu delikatniej lub prywatnie wyperswadować pisarstwo a nie ośmieszać przed setkami ludzi? Zapewne teraz zostanę uraczony tekstem o tym że to jest jak zastrzyk i wyjdzie mu to kiedyś na dobre z czym się mimo wszystko zgadzam ale i tak można to było załatwić w inny grzeczniejszy sposób...każdy ma przecież trudne początki;)

Aha i Pan się dziwi że coraz mniej osób pisze skoro antyfani po tych 14 latach już zrozumieli iż nie mają szans na wygraną :)

Edytowano przez Lygrys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świta, święta i po świętach. Smuggler, jak Ci te święta minęły? Wesoło, spokojnie czy ogólnie nudno?

Przyzwoicie. Kot mi zezarl troche folii (bylo w tym opakowane mieso...) wiec bylo troszke emocji czy mu to nie zaszkodzi (moglo sie skonczyc operacja) ale wczoraj wieczorem ze tak powiem pozbyl sie jej w sposob naturalny :) i po problemie.

Jedno pytanie Smuggler czemu ty tak ludzi gnoisz i brutalnie sprowadzasz na ziemie(jak napiszesz bo lubię to stracę wiarę w ludzi xD) :P Rozumiem że niby tego czytelnicy od ciebie wymagają ale z tym "młodym autorem"z ostatniego numeru CD-A to już trochę bez obrazy przegiełeś ponieważ tamten człowiek musiał poświęcić kilka-kilkanaście godzin na stworzenie tych swoich wypociny (wiem że talentu pisarskiego miał tyle co w Polsce autostrad...) ale może lepiej było mu delikatniej lub prywatnie wyperswadować pisarstwo a nie ośmieszać przed setkami ludzi?

Kurde, ile razy mam odpowiadac na to samo pytanie?

1. SAM dal je na forum do oceny, sam sie prosil o uwagi i opinie. Nie przyslal go mnie, a wystawil publicznie.

2. Autor pozostal anonimowy, wiec nie zostal personalnie osmieszony.

3. Czasem sie przydaje kubel zimnej wody. Jak jest ambitny i potrafi uczyc sie na bledach, to na tym skorzysta, gdyz mimo ironicznej tonacji, wytykalem mu przeciez bledy jezykowe i logiczne, a nie nabijalem sie "dla zasady".

Zapewne teraz zostanę uraczony tekstem o tym że to jest jak zastrzyk i wyjdzie mu to kiedyś na dobre z czym się mimo wszystko zgadzam ale i tak można to było załatwić w inny grzeczniejszy sposób...każdy ma przecież trudne początki;)

Jak ci chirurg utnie nie te noge "bo kazdy ma trudne poczatki" to tez bedziesz wyrozumialy? Jak czlowiek wychodzi na ring i mowi, ze chce sie bic, to kurcze albo wie co robi albo szybko sie dowie, ze to byl glupi pomysl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się wtrącam, ale dla mnie to jest beeeeep... (autocenzura...). Jak można strzelać do niewinnych ludzi? Ja akurat byłem w naszej "kochanej" armii i pierwszą, kardynalną zasadą, jaką się poznaje przed otrzymaniem ostrej amunicji i pierwszymi strzelaniami, jest to, że NIE STRZELA SIĘ DO NIEROZPOZNANYCH CELÓW!!!!!!!! A jak można mówić o rozpoznaniu celu, kiedy jedynym obrazem jest kiepskiej jakości obraz z kamery, który nie pokazuje dokładnie zawartości tego vana! Debilizm, hańba i kolejne beeeep! I gdzie oni widzieli te RPG, AK-47? Gdyby ktoś z tych ludzi miał RPG, na pewno odpaliłby go w kierunku amerykanów zanim zaczęli strzelać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie oni widzieli te RPG, AK-47? Gdyby ktoś z tych ludzi miał RPG, na pewno odpaliłby go w kierunku amerykanów zanim zaczęli strzelać.

Wybaczysz Smuggie, że się wtrącam w nie swój temat, ale na ten post odpowiedzieć muszę...

...bodajże 6 na 12 miało AK-47. Z daleka człowiek z aparatem wygląda jak człowiek z RPG - zwłaszcza, że reporter stał na rogu domu i było ciężko rozróżnić - niemniej było to zagrożeniem.

Tak, na pewno odpaliłby. Każdy terrorysta ma oczy dookoła i nad głową, a RPG trzyma w kieszeni... mogli nie zauważyć krążącego dość daleko helikoptra po prostu.

A jak można mówić o rozpoznaniu celu, kiedy jedynym obrazem jest kiepskiej jakości obraz z kamery

Ano, gorsze rzeczy się działy. I na tej wojnie akurat strzelano wiele razy i z gorszym rozpoznaniem...

...i rozumiem ROZPOCZĘCIE ostrzału. Byli uzbrojeni, musieli ich wyeliminować bo to potencjalni terroryści. Nie rozumiem tego co dzieje się potem. Jak można strzelać do rannych? Przecież jeden z nich jeszcze żył! Czołgał się, inni chcieli mu pomóc a tu ten idiota zaczął do nich nawalać. To samo z samochodem... Przecież nie musieli go dziurawić jak sera. Żaden z tych uzbrojonych nie wystrzelił do Amerykanów nawet!

BTW - czy Ciebie też trochę zdziwiło to porównanie tej sytuacji do próbowania zyskania przez strzelca jak najlepszego wyniku jak w grze komputerowej? Jedno słowo - gra komputerowa - i zaraz wyjdzie że któryś z żołnierzy grał w CS i Quake, co zmutowało mu mózg i zabił tych ludzi. Może i przesadzam, ale mam alergię na takie teksty.

Wybijając się z poważnych tematów - jak duży masz kontakt z "Imoł" czyli po ludzku Emo? Rozmawiałeś kiedyś z którymś z tych oszołomów(brutalniej nie wypada przy ludziach powiedzieć)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zawsze chciałem zagrać w orginał!

ps.Smuggler mówiłeś że zabezpieczenia ubisoftu działają a oto dowód do czego one się nadają! <ciach> wiemy, wiemy ale nie rób tak bo zarobisz ostrzeżenie. - RoZy

Nie ma zabezpiecznia, ktorego sie nie da zlamac. ALe jak widac byl z tym spory problem i przez ten czas pare osob zapewne kupilo oryginal. No i pewnie w Ubi tez kombinuja jak je teraz ulepszyc. To jak autoalarm w aucie - ma zniechecic wlamywacza, ale jak tamten sie uprze, to i tak ukradnie. ;)

PS. I z czego sie w ogole cieszysz, ze zlodziejstwo triumfuje? Pomysl chwilke, co?

Znasz może link strony z którego można ściągnąć legalnie quake 1?

To już lepiej ściągnij Quake Live z oficjalnej strony bo jest lepszy i darmowy.

Btw. Byłeś kiedyś we włoszech ? A jak tak to w jakim mieście ? :)

Wenecja, Rimini, San Marino (choc to juz nie Wlochy...) - bylo fajnie, mam chec wrocic w te rejony.

Smuggler mam pytanie które intryguje mnie od dłuższego czasu - Ile pracujecie tak średnio w redakcji bo widzę nieraz że odpowiadacie na pytania forumowiczów o bardzo późnych porach ??????? :happy:

Ile trzeba... :dry:

Mam pytanie, czy jak przyjdę do was z pizzą to mnie przyjmiecie czy wysmiejecie.

Pizze przyjmiemy, ciebie wysmiejemy. :D

Albo odwrotnie. :)

Sorki, że się wtrącam, ale dla mnie to jest beeeeep... (autocenzura...). Jak można strzelać do niewinnych ludzi? Ja akurat byłem w naszej "kochanej" armii i pierwszą, kardynalną zasadą, jaką się poznaje przed otrzymaniem ostrej amunicji i pierwszymi strzelaniami, jest to, że NIE STRZELA SIĘ DO NIEROZPOZNANYCH CELÓW!!!!!!!! A jak można mówić o rozpoznaniu celu, kiedy jedynym obrazem jest kiepskiej jakości obraz z kamery, który nie pokazuje dokładnie zawartości tego vana! Debilizm, hańba i kolejne beeeep! I gdzie oni widzieli te RPG, AK-47? Gdyby ktoś z tych ludzi miał RPG, na pewno odpaliłby go w kierunku amerykanów zanim zaczęli strzelać.

W warunkach wojny obowiazuja troszke inne zasady, niestety. Bo to moze cyniczne ale z dwojga zlego to wole ja kogos zabic i miec wyrzuty sumienia, niz byc zabity ze swiadomoscia, ze zabojca bedzie mial kaca moralnego. Najpierw sie strzela, potem ew. pyta, jesli jeszcze jest kogos. Przykre ale tak jest.

http://www.collateralmurder.com/

Co o tym sądzisz? :s Mi serio jest wstyd za nas i rząd, że we wszystkim i bezkrytycznie wspieramy USA.

"Nie bedziemy umierac za Bagdad"?

Francuzi kiedys nie chcieli umierac za Gdansk, potem musieli umierac za Paryz (i tez sie im nie chcialo).

Nie popieram mordowania cywili - ale niestty wojna to nie gra komputerowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Smuggler, odpaliłem dziś Timeshocka. Tak, właśnie tego, co daliście go na płycie. Była to pierwsza gra pełnopłytowa w CDA. Do dziś pamiętam ten dzień jak odpakowywałem ten numer CDA;) I powiem Ci, że moim skromnym zdaniem to jest najlepsza gra jaką daliście w ogóle. Gram w nią do dziś, a soundtrack wypalił mi się w mózgu chyba już na stałe;) Nie wiem ile was wtedy kosztowała... chyba na tamte czasy dość dużo. Przecież Timeshock wygląda do dziś bardzo ładnie, obsługuje rozdzielczość 1600 x 1200, zero pikselozy... Ta gra się po prostu nie starzeje.

Czasem zastanawiam się jak to się stało, że właśnie tą grę wybraliście na tą pierwszą pełnopłytową wersję. Też masz takie miłe odczucia związane z tą grą? Był jakiś plan B?;) Pewnie wtedy wasza strategia zdobywania gier na covery była całkiem inna niż teraz;)

Edytowano przez Dabrus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...