Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Jak myslisz, kto w tym sezonie wygra Lige Mistrzow? Komus kibicowales, kto juz odpadl?

Powiem z japonska: wisimito. Ogladam, zeby popatrzec na dobry mecz, fajne akcje, efektowne bramki. Tak naprawde obojetne jest mi kto gra i kto wygra - byle byl dobry mecz, fajne akcje, efektowne bramki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłem za Manchasterem (jeśli to kogoś interesuje), ale niestety biedaki odpadły to zostałem z Barcą, oczywiście przeciwko Bayernowi całkowicie. Ale mi się ich koszulki nie spodobały, jak grali w Mediolanie i teraz na Inter jestem ;)

A do Smugglera: Co byś zrobił, gdyby na klatce (wiem, ze mieszkasz w willi z basenem, ale to przykład) ktoś cię napadł (tylko jesen napastnik [z nożem]) i kazał wyskoczyć z forsy?

Dziwne pytanie, nieprawdaż? (ciekawość ludzka nie zna granic :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Mianowicie: skąd piraci biorą grę z crackiem PRZED ŚWIATOWĄ PREMIERĄ? Czyżby producenci tak nieostrożnie pilnowali swoich "dzieci"? Jak dla mnie absurdem jest, że gra której nie można nabyć w sklepie na torrentach już bije rekordy popularności :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też trochę interesuje się sportami walki :happy: :happy:

1) Wiedziałeś, że istnieje Polski Związek Sumo i że nawet zdobywamy medale na mistrzostwach świata ?

2) Myślisz że mamy szanse na mistrzostwa świata w sumo które odbędą się w Warszawie w dniach 16-17 października 2010 roku ?

3) Kto wygra walkę Pudziana z Kawaguchim ?

4) Wybierasz się 7 maja do katowickiego spodka na trzynastą edycje KSW ?

Edytowano przez icecube
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki. Mianowicie: skąd piraci biorą grę z crackiem PRZED ŚWIATOWĄ PREMIERĄ? Czyżby producenci tak nieostrożnie pilnowali swoich "dzieci"? Jak dla mnie absurdem jest, że gra której nie można nabyć w sklepie na torrentach już bije rekordy popularności :s

coz, wystarczy ktos nieuczciwu w tloczni, czy w samej firmie, czy w jakiejs redakcji, gdzie posla gre przed premiera do recenzji...

Ja też trochę interesuje się sportami walki :happy: :happy:

1) Wiedziałeś, że istnieje Polski Związek Sumo i że nawet zdobywamy medale na mistrzostwach świata ?

Wiem, ale interesuje mnie tylko japonskie

2) Myślisz że mamy szanse na mistrzostwa świata w sumo które odbędą się w Warszawie w dniach 16-17 października 2010 roku ?

patrz wyzej

3) Kto wygra walkę Pudziana z Kawaguchim ?

Albo Pudzian albo Kawaguchi. Zaklad? :)

4) Wybierasz się 7 maja do katowickiego spodka na trzynastą edycje KSW ?

Nie bardzo...

Ja osobiście byłem za Manchasterem (jeśli to kogoś interesuje), ale niestety biedaki odpadły to zostałem z Barcą, oczywiście przeciwko Bayernowi całkowicie. Ale mi się ich koszulki nie spodobały, jak grali w Mediolanie i teraz na Inter jestem ;)

A do Smugglera: Co byś zrobił, gdyby na klatce (wiem, ze mieszkasz w willi z basenem, ale to przykład) ktoś cię napadł (tylko jesen napastnik [z nożem]) i kazał wyskoczyć z forsy?

Dziwne pytanie, nieprawdaż? (ciekawość ludzka nie zna granic :))

Odpowiem dowcipem

Rozmawia dwoch kolesi.

-...A wtedy on wyciagnal noz i powiedzial "pieniadze albo smierc"

- No i...?

- No i smierdzialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty, ktorego imienia sie nie wymawia, oraz Ty, ktory kroczysz miedzy rzedami, mozesz mi powiedziec czy to prawda, ze stosowanie obiektywow M42 w lustrzankach cyfrowych przy robieniu zdjec przy duzym natezeniu swiatla slonecznego moze prowadzic do uszkodzenia matrycy?

Zaslyszalem to na kolku fotograficznym, zdania byly podzielone, a jaka jest Twoja opinia?

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Cormac nie był kiedyś związany z Amigą?

Nigdy nic...

O Ty, ktorego imienia sie nie wymawia, oraz Ty, ktory kroczysz miedzy rzedami, mozesz mi powiedziec czy to prawda, ze stosowanie obiektywow M42 w lustrzankach cyfrowych przy robieniu zdjec przy duzym natezeniu swiatla slonecznego moze prowadzic do uszkodzenia matrycy?

Zaslyszalem to na kolku fotograficznym, zdania byly podzielone, a jaka jest Twoja opinia?

Pozdrawiam :)

Bzdura. Niby w jaki sposob? Przeksztalcaja swiatlo w laser? Rysuja shurikenami matryce? Pluja kwasem? Toz szkla sa tam takie same jak w innych systemach, roznica sie tylko systemem mocownia. Naturalnie jesli wcisniejsz obiektyw tak mocno w aparat, ze strzaska matryce, to wetdy tak :D.

1. Kiedy AR wróci do swej pierwotnej formy?

Pierwotnie AR liczylo JEDNA strone... o to ci chodzi?

2. Gdy ktoś recenzuje grę, może ją wziąć dla siebie?

Tzn. ten egzemplarz? Nie zawsze ale sa takie przypadki. Przy czym to nie jest "jego gra" a tylko ma ja u siebie w domu, wiec nie ma prawa jej sprzedac itd. i na kazde zyczenie redakcji musi ja do redakcji dostarczyc (bo np. wyszedl dodatek).

3. Często wymieniacie sprzęt w redakcji/domu?

Gdy trzeba.

4. Kiedy zaczniesz recenzować gry, bo kiedyś wspomniałeś, że zaczniesz?

Jak - zaczne. Toz robie to od 14 lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg

"Bzdura. Niby w jaki sposob? Przeksztalcaja swiatlo w laser? Rysuja shurikenami matryce? Pluja kwasem? Toz szkla sa tam takie same jak w innych systemach, roznica sie tylko systemem mocownia. Naturalnie jesli wcisniejsz obiektyw tak mocno w aparat, ze strzaska matryce, to wetdy tak biggrin_prosty.gif."

No wiesz, chodze na kolko fotograficzne, ktore prowadzi pewna pani fotograf. Jest to studentka, na pierwszy rzut oka moze sie wydawac troszke nierozgarnieta, no i wlasnie ona powiedziala, ze podczas uzywania dekli M42 mozna doprowadzic do uszkodzenia matrycy. Ze niby wlasnie szkla maja inna budowe i rodzaj przyslon jest inny.

Moze to jest wynik tego, ze kolko jest darmowe ( sponsorowane przez spoldzielnie mieszkaniowa) i dlatego kaza jej gadac takie glupoty :P

Edytowano przez Yilmaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

No wiesz, chodze na kolko fotograficzne, ktore prowadzi pewna pani fotograf. Jest to studentka, na pierwszy rzut oka moze sie wydawac troszke nierozgarnieta, no i wlasnie ona powiedziala, ze podczas uzywania dekli M42 mozna doprowadzic do uszkodzenia matrycy. Ze niby wlasnie szkla maja inna budowe i rodzaj przyslon jest inny.

>>>Bez sensu. W lustrzance matryca wlacza sie tylko na czas zrobienia zdjecia - jesli akurat focilbys wybuch nuklearny albo wycelowal prosto w slonce, to moze - bardzo silln impuls byc moze uszkodzilby matryce ale dokladnie tak samo zadzialalby inne szkla. To jak z okiem - to jakby ktos ci powiedzial, ze noszac plastikowe oprawki okularow mozesz sobie uszkodzic oko, a noszac metalowe - nie. Bo plastikowa to inny surowiec itd. Ma to sens?

Jakie znaczenie ma uklad soczewek? Zaden. A przyslona jak w kazdym szkle sklada sie z ilus tam listkow i tyle. Bullshit.

Moze to jest wynik tego, ze kolko jest darmowe ( sponsorowane przez spoldzielnie mieszkaniowa) i dlatego kaza jej gadac takie glupoty :P

Raczej dlatego, ze majac malo kasy na oplacenie wykladowcy zaangazowano kogos, kto - delikatnie mowiac - ma niezbyt duzo wiadomosci na temat, o ktorym wyklada. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3gr do tego uszkodzenia matrycy...

Mam wrażenie, że autor się gubi w tym co pisze. Bo co ma dekiel do zdjęcia?

Ja bym rozumiał to tak:

Dekle (pewnie chodziło o mocowanie) faktycznie są inne (przez to trzeba przejściówek używać), szkła (obiektywy jako całość) mają inną budowę i możliwe jest uszkodzenie matrycy ale nie przy korzystaniu tylko przy zakładaniu tego obiektywu. Podobno zdarzały się takie przypadki szczególnie przy dłuższych obiektywach (a i sporo ważą te radzieckie zoomy). Ile w tym prawdy nie wiem, bo nigdy nie zepsułem w ten sposób matrycy ;)

Inna sprawa wycelowanie aparatem prosto w słońce na zoomie...Ale to też nie w lustrzankach, gdzie światło na matrycę pada przez ułamki sekundy. Za to przy aparacie kompaktowym (Fuji S5600) po wycelowaniu w słońce i zoom ustawionym na max...cóż kolega zepsuł matrycę :) Tyle że tam światło pada na nią bez przerwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

A ja mam takie pytanie

Przy czym twoim zdaniem jest więcej roboty przy pisaniu recenzji czy przy prowadzeniu AR czy przy załatwianiu pełniaków?

Edytowano przez frycek42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie dotyczące aparatu: czy Olympus C-2500L jest "dobry" aparatem? W sensie dobry mam na myśli w miarę ostre zdjęcia. Odpowiedź "dołóż X złotych i kup coś innego" jest raczej niemożliwa. Znalazłem ten aparat na spacerze w lesie, dość porysowany, nie licząc zakrytego obiektywu.

I drugie pytanie: Czy spotkałeś się kiedyś z usterką, która pokazuje że bateria jest całkowicie wyczerpana, tak, że nie można odpalić aparatu? Mam taki właśnie problem: wkładam świeżo naładowane akumulatorki, a tu niespodzianka. Czy można naprawić to samodzielnie? Ile mniej więcej będzie kosztować naprawa?

Wybacz nawałę pytań, ale w tym temacie jestem kompletnym laikiem i jestem z tego dumny. :laugh:

EDIT: Ciekaw jestem, kto zaraportował powyższy post. Najwyraźniej przeczytał tylko słowo "dekle", dalej nerwy mu już pewnie puściły.

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko: co najlepiej zrobić w grze przeglądarkowej jeśli gościu sie do mnie przyczepił i nie mam życia, poza tym dostaje bana kiedy pisze do niego wiadomość zawierającą to co o nim myśle :dry: . Nie ustąpię mu bo nie cierpie takich kolesi. Poza tym lubie odpowiadać chamstwem na chamstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie

Przy czym twoim zdaniem jest więcej roboty przy pisaniu recenzji czy przy prowadzeniu AR czy przy załatwianiu pełniaków?

Nie wiem, mysle ze to zupelnie inna robota... najbardziej pracochlonne jest zalatwianie pelniakow.

Mam do Ciebie pytanie dotyczące aparatu: czy Olympus C-2500L jest "dobry" aparatem? W sensie dobry mam na myśli w miarę ostre zdjęcia. Odpowiedź "dołóż X złotych i kup coś innego" jest raczej niemożliwa. Znalazłem ten aparat na spacerze w lesie, dość porysowany, nie licząc zakrytego obiektywu.

Nie znam go, ale lepszy znaleziony niz zaden,

I drugie pytanie: Czy spotkałeś się kiedyś z usterką, która pokazuje że bateria jest całkowicie wyczerpana, tak, że nie można odpalić aparatu? Mam taki właśnie problem: wkładam świeżo naładowane akumulatorki, a tu niespodzianka. Czy można naprawić to samodzielnie? Ile mniej więcej będzie kosztować naprawa?

Nie wiem, nie jestem technikiem. Jesli wkladasz zwykle "paluszki" tak moze byc. Kup alkaliczne i sprawdz (a i wtedy na dlugo nie wytrzymaja). Najlepoej miec specjalne akumulatorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Smuggler jak tam do was trafić?! Byłem w czwartek we Wrocławiu na rynku i nijak nie mogłem was znaleźć. Nawet dzwoniłem to zamiast sobie pogadać straciłem złotówę na słuchanie "będzie rozmowa, proszę czekać". Tak czy siak pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)

I powiedz mi dlaczego jak pisze to podkreśla mi twoją ksywkę?! Taka gwiazda i nie ma cię w słowniku?! Skandal!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...