Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

Czy kiedykolwiek publikowałeś ( albo miałeś takie plany ) w czasopismach / gazetach niezwiązanych z branżą gier i sprzętu komputerowego?

Zdarzało mi się.

Jak można się zatrudnić do CDA , i co trzeba umieć ?

Uwierzysz, że jesteś pierwszą osobą, która kiedykolwiek zadała to pytanie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

A oto moje pytanka:

1. Będzie recenzja w CDA Lol Domination ?

2. Zagrywasz się w jakieś MMO lub MMORPG, a jak tak to w jakie ?

3. Jak się czujesz znając prawdę o wyglądzie Smugglera ?

4. Czy ktoś ze znajomych (nie z ekipy CDA) pytał się ciebie o Smuga ? A jak tak to co im odpowiedziałeś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz serie Mass effect , God of War i Gears of War ?

Mniej lub bardziej lubię.

1. Co sądzisz o zbliżających się "Hirołsach 6" ?

2. Miałeś kiedyś jakąś styczność z wrestlingiem, w jakiejkolwiek formie ? :)

1. Czekam z ciekawością.

2. Oglądałem w telewizji z narastającym poczuciem zażenowania. Zdecydowanie wolę inne gatunki teatralne.

1. Będzie recenzja w CDA Lol Domination ?

2. Zagrywasz się w jakieś MMO lub MMORPG, a jak tak to w jakie ?

3. Jak się czujesz znając prawdę o wyglądzie Smugglera ?

4. Czy ktoś ze znajomych (nie z ekipy CDA) pytał się ciebie o Smuga ? A jak tak to co im odpowiedziałeś ?

1. Będzie.

2. Trzymam się od MMO z daleka.

3. No wiesz, CAŁEJ prawdy to nie znam. Dlatego też czuję się nieźle. ;)

4. Prawdę. :)

Jak myslisz czy Batman Arkhnam City zasluzy na ocene 10/10 w CDA?

Jeśli cała gra będzie wyglądać tak, jak pokazane do tej pory fragmenty, to będzie to pierwsza dycha, którą będę aktywnie popierał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak "czujesz" Sniper Ghost Warrior 2?

Ja mam pewne obawy co do niego. Krążący po sieci gameplay prezentuje się strasznie słabo. Pseudo hollywoodzkie sceny, głupi wrogowie, rozgrywka praktycznie "na szynach" (biegniesz do przodu i ktoś Ci mówi kogo zabić, jeden strzał, biegniesz dalej). Tylko grafika ładna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam pytanie, czy często przyjeżdżasz do Kielc i czy kiedyś mieszkałeś "Na Stoku"? (Sory za złamanie pierwszej zasady)

2. Czy w redakcji jest ktoś jeszcze z Kielc, czy tylko Ty?

3. Z którą grą wiążesz większe nadzieje, z Battlefield 3 czy z CoD MW 3 ?

P.S. Bardzo Cię podziwiam za to, że ze zwykłego czytelnika stałeś się "Piszącym dla CDA". No i za to, że w moim ulubionym miesięczniku jest świetny z-ca Redaktora Naczelnego i do tego jest z Kielc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja mam pytanie ściśle związane z CD-Action. Dlaczego, do jasnej ciasnej, nie ma w newsach NIC o rychłych planach przejścia Star Trek: Online w system Free to Play? :tongue:

Jak ludzie mają się dowiedzieć? Mało tego, konta "srebrne" zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, włączając w to dostęp do wszystkich misji, lokacji etc. Jak coś, oto źródło: http://startrekonline.com/f2p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Mass Effect 3? Chodzi mi tu o opinie, czego się spodziewasz itp.

Muszę nabrać wody w usta, bo dopiero co pewien Kolega wrócił z pokazu tej gry... Ale niestety będziemy mogli napisać relację dopiero w numerze 11/2011.

1. Masz jakiś swój ulubiony okres muzyki, czyli np. lata 80. itd?

2. Przeszedłeś już DNF? Jaką ocenę byś mu dał?

3. Dużo grałeś przez internet w FIFA 11? Czy wolałeś single?

1. Zupełnie nie. Zdarza mi się słuchać i muzyki skomponowanej w 2011, i w 1711.

2. Czeka w kolejce. Dłuuugiej kolejce.

3. W 99% online.

Jak "czujesz" Sniper Ghost Warrior 2?

Ja mam pewne obawy co do niego. Krążący po sieci gameplay prezentuje się strasznie słabo. Pseudo hollywoodzkie sceny, głupi wrogowie, rozgrywka praktycznie "na szynach" (biegniesz do przodu i ktoś Ci mówi kogo zabić, jeden strzał, biegniesz dalej). Tylko grafika ładna.

Nie spodziewam się pogromcy Call of Duty, ale liczę, że chłopaki wyciągną z tej gry coś więcej niż tylko "to samo, co w jedynce, ale ładniejsze".

1. Mam pytanie, czy często przyjeżdżasz do Kielc i czy kiedyś mieszkałeś "Na Stoku"? (Sory za złamanie pierwszej zasady)

2. Czy w redakcji jest ktoś jeszcze z Kielc, czy tylko Ty?

3. Z którą grą wiążesz większe nadzieje, z Battlefield 3 czy z CoD MW 3 ?

P.S. Bardzo Cię podziwiam za to, że ze zwykłego czytelnika stałeś się "Piszącym dla CDA". No i za to, że w moim ulubionym miesięczniku jest świetny z-ca Redaktora Naczelnego i do tego jest z Kielc :D

1. Staram się raz na dwa miesiące. Mieszkałem.

2. Ja już wyczerpałem limit. :)

3. W żadną pewnie nie będę grał w sieci, a co do singla - na obie czekam, choć podejrzewam, że w CoD może być ciekawszy.

Cześć,

ja mam pytanie ściśle związane z CD-Action. Dlaczego, do jasnej ciasnej, nie ma w newsach NIC o rychłych planach przejścia Star Trek: Online w system Free to Play? :tongue:

Jak ludzie mają się dowiedzieć? Mało tego, konta "srebrne" zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, włączając w to dostęp do wszystkich misji, lokacji etc. Jak coś, oto źródło: http://startrekonline.com/f2p

Dopiero co to ogłosili - cykl wydawniczy miesięcznika nie jest tak krótki, jak Ci się wydaje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze CD-Action w dziale "W produkcji" napisałeś w ramce na pierwszej stronie artykułu o Diablo III, że "[...] co ważne, da się jednak stworzyć postać lokalnie i grać nią bez podpięcia do internetu, tyle, że nie będzie można jej zsynchronizować z serwerem[...]". Jak to się ma do wypowiedzi Jay'a Wilsona z Blizzard, który w wywiadzie dla GamePlanetNZ powiedział:

Pytanie Gameplanet: Próbowaliście pomysłu pozwolenia na grę offline, odcinając gracza od gry online, wymagając rozpoczęcia od nowa, gdyby mu się zachciało grać z innymi?

Wilson: Tak było w Diablo II i właściwie to, do jakiego stopnia było to niefajne doświadczenie, napędzało naszą decyzję. Bardzo popularnym zjawiskiem było zaczynanie gry w Diablo II, przejście jej, dojście do normalnego poziomu trudności [chyba się przejęzyczył i chodziło o Nightmare] i próbowanie grania z innymi, jednocześnie zdając sobie nagle sprawę, że trzeba zacząć w tym celu wszystko od nowa. Był Battle.net offline, jednak jeśli miałeś kumpli na wersji online, a większość ludzi tam właśnie była, właściwie nie miałeś jak z nimi grać, to dość istotnie wpłynęło na naszą decyzję.

Wynika z tego, że jednak nie będzie można grać stworzoną lokalnie postacią bez stałego łącza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Koniku masz pluszaki na monitorze a ja Figurke Horusa ;D Kto jest lepszy ? ha ?

Wygrałeś. :)

W ostatnim numerze CD-Action w dziale "W produkcji" napisałeś w ramce na pierwszej stronie artykułu o Diablo III, że "[...] co ważne, da się jednak stworzyć postać lokalnie i grać nią bez podpięcia do internetu, tyle, że nie będzie można jej zsynchronizować z serwerem[...]". Jak to się ma do wypowiedzi Jay'a Wilsona z Blizzard, który w wywiadzie dla GamePlanetNZ powiedział: [...]

Wynika z tego, że jednak nie będzie można grać stworzoną lokalnie postacią bez stałego łącza?

To bardzo ciekawa kwestia. Najzabawniejsze jest w tym to, że rozmawiałem z przedstawicielami Blizzarda później niż dziennikarze publikujący ten wywiad. Zostałem zapewniony (muszę sprawdzić, czy nie mam tego nagranego), że opcja grania offline jednak będzie dodana do gry. Z drugiej jednak strony nieraz już Blizzard nas nauczył, że część z zapowiadanych rzeczy dezaktualizuje się jeszcze w momencie, w którym wracamy ze spotkania. Przed przyszłoroczną premierą więc niczego na 100% nie będziemy wiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink: Od razu przepraszam, jeśli któreś pytania się powtórzyły.

1. Czy masz swoją niezapomnianą grę, do której chętnie byś wrócił, ale boisz się rozczarowania? Chodzi mi tu o wszelkie quake'i, doomy, wolfy...

2. Jak zapowiada się, twoim zdaniem RAGE? Będziesz w niego grał?

3. Ulubiona polska gra?

4. Pytanie standardowe :tongue: :[mówi szeptem]Szykujecie już coś na numer 200? A czytacie temat na forum?[już nie mówi szeptem].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbyś grać 2 godziny w najgorszą grę świata czy jezdzić rowerem w kółko godzine ? ;D wiem że głupie pytanie, ale z reguły odpowiedź jest ta sama xD

Zależy, jak duże byłoby kółko. Ogólnie lubię jeździć na rowerze. :)

1. Dużo grałeś w Counter - Strike'a 1.6??

2,Byłeś w jakimś klanie?

3,Czy w nowej Fifie są dobrze odwzorowane stadiony w Polsce (chodzi mi głównie o Legie i Kolejorza)?

1. 0 minut, 0 sekund.

2. Nie, rola Rysia była zajęta. :(

3. Niestety, koszt przeniesienia do gry stadionów jest tak wysoki, że polskich boisk nie zobaczymy być może nigdy. :(

Ja chciałem się ciebie zapytać co prywatnie sądzisz o Wiedźminie 2? I jak, twoim zdaniem, zapowiada się Skyrim?

Prywatnie sądzę, że to ciekawa, dobra gra, mająca w sobie tyle magnetyzmu co błędów. Skyrim zaś to spora niewiadoma, ale obstawiam, że nie będzie to jakaś ogromna rewolucja.

1. Czy masz swoją niezapomnianą grę, do której chętnie byś wrócił, ale boisz się rozczarowania? Chodzi mi tu o wszelkie quake'i, doomy, wolfy...

2. Jak zapowiada się, twoim zdaniem RAGE? Będziesz w niego grał?

3. Ulubiona polska gra?

4. Pytanie standardowe :tongue: :[mówi szeptem]Szykujecie już coś na numer 200? A czytacie temat na forum?[już nie mówi szeptem].

1. Jest kilka takich gier, ale wracam do nich na tyle często, że unikam szoku.

2. Nie sądzę. To wciąż bardzo oldskulowy shooter, tyle że w opakowaniu udającym ambitne połączenie z RPG, otwartym światem i symulatorem kosiarki. Jestem mocno sceptyczny, poczekam na recenzję w CDA. :)

3. Dead Island, bez dwóch zdań.

4. Rozważamy różne opcje. Może dodamy w ramach pełnej wersji tort? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałeś że, za rok jest Euro w Polsce. Więc stadion Lecha, Lechii, Narodowy i Śląska zrobią do gry Euro 2012.

Popełniłem ten sam błąd co Ty, myśląc, że taka gra powstanie. Niestety: licencję na Euro ma UEFA, a ta jest teraz pod skrzydłami Konami (stąd brak w FIFIE Ligi Mistrzów). EA Sports nie ma w planach wydania gry na Euro, więc szanse na polskie stadiony są prawie żadne - no, chyba że w PES: Euro 2012...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...