Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Pytania do Qn`ika

Polecane posty

i co z dsj4 u was przeciez mamy sezon ogorkowy,a w odróżnieniu od np symulatora policji jest dosyc dobra gra i chcialbym przeczytac recke:)

Prosisz - masz. :)

Co możesz mi powiedzieć o Wrocku? Fajne miasto? Bo zastanawiam się nad studiami w tym mieście :D

Mam deja vu. Nie pisałem na ten temat dosłownie parę postów temu?...

Masz zamiar nabyć PS Vita?

W najnowszym numerze dostaniesz wyczerpującą odpowiedź. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu dziennie spędzasz w redakcji?

Teoretycznie 8 godzin. W praktyce zwykle nieco więcej.

Podczas zapowiedzi Mortal Kombat pisałeś, że są szanse na wersję PC. Wiadomo Ci coś w tym temacie?

Póki co nie, ale nie zdziwię się, jeśli taki news za jakiś czas trafi na Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem powiedzieć tylko tyle, że dziękuje i gratuluje Tobie recenzji gry o piłce ręcznej moim skromnym zdaniem to był najlepszy takst numeru ale nie mów innym redaktorą bo się na mnie obrażą :) Dziękuję za głos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był Twój pierwszy komputer i jakie wspomnienia z nim wiążesz?

Pentium 133 MHz, 16 MB RAM. Przepotężna i kochana maszyna.

Ile masz gier na PC ?

Twoja ulubiona gra Indie ?

Jaki jest dla Ciebie najlepszy numer CDA ? :D

1. Nie mam pojęcia, nie liczyłem.

2. Żadna mi teraz nie przychodzi do głowy...

3. Nadchodzący. :)

Jaka jest twoja ulubiona gra RPG lub kilka które możesz wyróżnić?

Skyrim, Skyrim i Skyrim.

Aha i jeszcze jedno czy grasz w BF : Heroes ?

Nie.

Witam! Kiedy pisałeś recenzję DSJ 4, to czy grałeś w legalną wersję? Pytam się, bo nie znalazłem ciebie na liście rekordów, a szukałem i po nazwisku i po ksywce.

Nie, grałem w pirata. Bardzo mądre pytanie. ;) A tak poważnie: widać nie osiągnąłem wystarczająco dobrych wyników, by trafić na listę rekordów.

Ja chciałem powiedzieć tylko tyle, że dziękuje i gratuluje Tobie recenzji gry o piłce ręcznej

Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze CD-A w napisanej przez ciebie zapowiedzi SimCity rzuciła mi się w oczy jedna rzecz. Chodzi konkretnie o sam koniec ramki "Symbioza twórców i dziennikarzy" i wspomnienie o różowych kucykach. Czyżby ktoś z tam obecnych oglądał My Little Pony? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz oglądać skoki narciarskie? Jaki jest twój ulubiony skoczek i skocznia ? :)

Skoczka nie mam. Skocznie - lubię te, na których się lata. :)

Interesujesz się Risenem 2?

Raczej tylko służbowo - nie planuję grać.

Czy w przeszłości grałeś w jakieś shootery sieciowe pokroju Cs, Battlefield bad company 2, Wolfenstein enemy territory?

To było dawno i nieprawda. :)

W ostatnim numerze CD-A w napisanej przez ciebie zapowiedzi SimCity rzuciła mi się w oczy jedna rzecz. Chodzi konkretnie o sam koniec ramki "Symbioza twórców i dziennikarzy" i wspomnienie o różowych kucykach. Czyżby ktoś z tam obecnych oglądał My Little Pony? :P

Nie wiem, a nikt się przecież nie przyzna sam z siebie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter's Trophy (CDA 200).... ja odnośnie tych "zabójstw na zwierzętach". Jakimś specjalnym fanem myślistwa nie jestem, ale zgodzić się z tym nie mogę. Po części dlatego, że temat mnie dotyczy pośrednio prze to że mi dziki (oby zdechła ich połowa) w polu ryją. Czy chcemy czy też nie człowiecza cywilizacja nie lubi konkurencji za strony innych drapieżników i skutecznie ich populacje zredukowała. Nie ma drapieżników to takie dziki (oby zdechła ich połowa) mnożą się na potęgę. Jak ich jest za dużo to taki sam problem jak ich jest za mało - tu też jest wspomniane "zabójstwo" potrzebne i uzasadnione. A że myśliwi do tego dorabiają całą celebrę... cóż raz że łatwiej wtedy polować na bardziej prestiżowe gatunki niż szczury, a dwa że jest okazja by się napić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grałeś kiedyś w grę Cold Zero?

Ależ stare dzieje... Nie pamiętam. Serio. :)

Hunter's Trophy (CDA 200).... ja odnośnie tych "zabójstw na zwierzętach". Jakimś specjalnym fanem myślistwa nie jestem, ale zgodzić się z tym nie mogę. Po części dlatego, że temat mnie dotyczy pośrednio prze to że mi dziki (oby zdechła ich połowa) w polu ryją. Czy chcemy czy też nie człowiecza cywilizacja nie lubi konkurencji za strony innych drapieżników i skutecznie ich populacje zredukowała. Nie ma drapieżników to takie dziki (oby zdechła ich połowa) mnożą się na potęgę. Jak ich jest za dużo to taki sam problem jak ich jest za mało - tu też jest wspomniane "zabójstwo" potrzebne i uzasadnione. A że myśliwi do tego dorabiają całą celebrę... cóż raz że łatwiej wtedy polować na bardziej prestiżowe gatunki niż szczury, a dwa że jest okazja by się napić.

No i masz... Nie zgodziłeś się ze mną, a ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Bo też nie uważam, żeby zwierząt nigdy i w żaden sposób nie można było zabijać. Wkurza mnie tylko ta cała ideologia i "równe szanse" w walce człowiek ze strzelbą kontra kaczka.

Hej. Chciałem zapytać czy tęsknisz za "szefowaniem" w Action Magu i jak wspominasz tą pracę?

No i pozdrowienia od człowieka z świętokrzyskiej ziemii :-)

Tęsknię za czasami, kiedy byłem młody, ale "wiceszefowanie" w CDA mnie cieszy nawet trochę bardziej niż szefowanie w AM. :)

Kim jest "Marchewa"? Widziałem ten podpis pod testami sprzętu :)

Kapitanem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...