Skocz do zawartości

Polecane posty

Czemu nigdy nie "chwaliłeś" się swoimi fotkami. (może poprostu nie w CDA?) Chciałbym porównać twoje fotki do fotek smugglera.

Mam gorszy aparat, a po za tym głownie służy utrwalaniu wspomnień, a nie zabawie w artystyczne zdjęcia. Choć jak się w zimie pojawiły na balkonie prawie metrowej długości sople to ze 20 fotek im trzasnąłem.

I skąd bierzesz inspiracje, albo skąd wiesz że ten dzień będzie akurat na robienie zdjęć ? To się czuje jakoś czy ot tak ?

Nie ma inspiracji. Po prostu czasem coś widzisz i stwierdzasz, że wygląda odlotowo i trzeba ten widok utrwalić. I nie ważne czy jest to wschód słońca, czy wiewiórka wspinająca ci się po spodniach, czy fontanna w pochmurny dzień. Idziesz i widzisz. Ta chwila, ten moment. To po prostu pewien impuls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to najlepsze miejsce na to pytanie, bo na PW nie każdy z redakcji zawsze odpowiada.

Czy Ghost dostał ode mnie e-maila z tapetami CD-Action i jak się podobają (lub nie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to najlepsze miejsce na to pytanie, bo na PW nie każdy z redakcji zawsze odpowiada.

Czy Ghost dostał ode mnie e-maila z tapetami CD-Action i jak się podobają (lub nie)?

Dostał. Hut się miał do Ciebie w tej sprawie odezwać mailem.

Zaraz mu przypomnę o sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największego nie mam, no może poza niespodziewaną śmiercią Heatha Ledgera.

Ma za to kilka mniejszych w różnych dziedzinach.

Negatywne:

1. Że jak się zrobi film o młodych ludziach (zwykle z amerykańskich szkół średnich), którzy tańczą, śpiewają, biją się, ścigają samochodami, gryzą po szyjach i oczywiście obowiązkowo iskrzy miedzy nimi miłość, to mimo że jest to totalna chała, to i tak bilety idą jak świeże bułeczki.

2. Że oprócz fajnych animacji w naszych kinach pojawiło się też sporo bardzo słabych.

3. Słaby 007 Quantum of Solace, zwłaszcza w porównaniu do poprzednika.

4. Max Payne - o czym to miał być film i dla kogo, kompletnie nie wiem.

Pozytywne

1. Horrory "Mgła" i "Lustra".

2. Fajne aktorsko filmy i z bardzo pozytywnym przesłaniem "Choć goni nas czas" i "Australia".

3. Moja ulubiona animacja WALL-E

4. Powrót Indiany Jonesa, może nie całkiem udany, ale jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem w necie az 3min ;) wymagan sprzetowych Helldorado bo chce sie dowiedziec czy chociaz ta gra mi pojdzie ale nie ma wszedzie brak danych pisze to moze ty bys cos zapodal na forum bo raczej musiz to wiedziec. W sumie moge czekac do oficjalnej zapowiedzi ale ja se musze ustalic czy bedzie w co grac w czerwcu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ udało mi się znaleźc te wymagania, pozwolę sobie odpowiedzieć za Ghosta:

Minimum System Requirements

OS: Windows XP/Vista

Processor: Pentium 4 @ 1.5 GHz or Athlon Equivalent

Memory: 512 MB

Video Memory: 128 MB

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard & Mouse

DVD Rom Drive

Mam nadzieję że rozumiesz po angielsku. Jeśli nie, to mogę przetłumaczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekaw jestem jak wyaglądają Twoje przygotowania do przecieków, czy sam wymyślasz zagadki czy ktoś Ci w tym pomaga? Skąd bierzesz pomysły?Bo niektóre zagadki są nieźle pokręcone niekiedy a na przygotowanie wiele czasu nie ma :)

Edytowano przez daniel0313
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w ten temat, do zapowiedzi numeru ( http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t=0&start=0 ), i widzisz

Na pewno na dość długo ów numer pozostanie wam w pamięci, choćby z tej przyczyny, że jako pierwsi na świecie dorwaliśmy najnowszy Call of Juarez: Więzy Krwi. I to nie jakąś betę ale uczciwą, finalną wersję sklepową. I na 6 stronicach pokazujemy jej wady i zalety, tudzież wystawiamy odpowiednią ocenę. A żeby trzymać klimat to na coverku macie aż dwie gry osadzone w realiach ?dzikozachodnich?, w tym pierwszą część... Call of Juarez. Ale o tym w swoim czasie. Zacznijmy po bożemu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ghost! Jako admin tego forum masz zapewne doświadczenie w tych sprawach. Otóż założyłem swoje forum o Harrym Potterze (link w sygnaturce) problem w tym że nikt nie chce tam wchodzić :sad: Jest tam tylko 5 userów z czego 3 to moi kumple z reala z którymi chodziłem do klasy i z którymi wspólnie to forum zrobiłem. Tak więc poza nami jest tam tylko 2 userów (a każdy z nich napisał tylko 1 posta po czym słuch o nich zaginął i mimo iż są na forum zarejestrowani już tam nie wchodzą :angry: ) Jeden z kolegów zajmuje się reklamą forum na różnych chatach, forach i innych portalach, rozsyła spam, daje ogłoszenia i takie tam, ale niestety nic to nie daje. Forum nadal stoi puste :/ Nie wiem już co mam robić . :rozpacz: i właśnie tu moje pytanie: Jak dobrze i skutecznie zareklamować moje forum?

PS. Ludzie również mi mówili że HP jest już stary i nie modny, że mało ludzi już go lubi i że szał na Potteromanię dawno się już skończył, oraz że z tym forum spóźniłem się o jakieś kilka lat ;( Jak sądzisz mają rację?

Edytowano przez Kratos1989
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekaw jestem jak wyaglądają Twoje przygotowania do przecieków, czy sam wymyślasz zagadki czy ktoś Ci w tym pomaga? Skąd bierzesz pomysły?Bo niektóre zagadki są nieźle pokręcone niekiedy a na przygotowanie wiele czasu nie ma :)

Sam wymyślam, choć czasem proszę redaktorów, żeby podali jakie mają skojarzenia związane z danym tytułem gry i zdarza się, że one podsuwają mi pomysł jak zrobić zagadkę.

Mam takie nurtujące mnie od pewnego czasu pytanie. Mianowicie założyłem pewne forum, właśnie dopracowuje technikalia itd. Przyszedł czas na stworzenie regulaminu, mógłbym oprzeć się na tym z FA?

Tak. Można.

Cześć Ghost! Jako admin tego forum masz zapewne doświadczenie w tych sprawach. Otóż założyłem swoje forum o Harrym Potterze (link w sygnaturce) problem w tym że nikt nie chce tam wchodzić :sad: Jest tam tylko 5 userów z czego 3 to moi kumple z reala z którymi chodziłem do klasy i z którymi wspólnie to forum zrobiłem. Tak więc poza nami jest tam tylko 2 userów (a każdy z nich napisał tylko 1 posta po czym słuch o nich zaginął i mimo iż są na forum zarejestrowani już tam nie wchodzą :angry: ) Jeden z kolegów zajmuje się reklamą forum na różnych chatach, forach i innych portalach, rozsyła spam, daje ogłoszenia i takie tam, ale niestety nic to nie daje. Forum nadal stoi puste :/ Nie wiem już co mam robić . :rozpacz: i właśnie tu moje pytanie: Jak dobrze i skutecznie zareklamować moje forum?

PS. Ludzie również mi mówili że HP jest już stary i nie modny, że mało ludzi już go lubi i że szał na Potteromanię dawno się już skończył, oraz że z tym forum spóźniłem się o jakieś kilka lat ;( Jak sądzisz mają rację?

Potteromania nadal istnieje, ale to co znalazłem pod tym linkiem to nie jest forum, ale zaledwie jego szkielet.

Nie możesz tylko napisać tytuł HP i kamień filozoficzny (film) potem wpisać dyskusje o filmie i liczyć, że ktoś coś napisze.

O popularności forum w dużym stopniu decyduje treść tego co można na nim znaleźć.

Zajrzyj do działu Rozrywka, zobacz jak tam są pozakładane tematu i u siebie na forum zrób podobne zalążki tematów. Wtedy jest szansa, że ktoś tam wejdzie i coś dopisze. W innym wypadku nie licz na rozrost forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bym miał takie pytanko dotyczące pracy w CD-Action, kiedyś byłem się pytać, nawet z panem rozmawiałem, ale wtedy to za młody byłem, więc raczej na poważnie nie byłem traktowany (13 lat) teraz, już po szkole średniej także dużo starszy. Czy jest jakakolwiek możliwość pracy w redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeśli zadajesz takie pytania to chyba jednak jesteś "za mało starszy". Milion razy było tłumaczone "napisz coś i wyślij, jak się spodoba to opublikujemy" albo "mamy teraz obsadzone wszystkie etaty, ale jest możliwośc nawiązania wspolpracy".. No chyba ze chodzi ci o podawanie kawy itp.:)

Ale co to ja chcialem..

aha! Całkowicie zgadzam sie z recka Star Treka. I w zwiazku z tym mam takie głupie pytanko: też rozbawiła cię postać pavla Checkov? U mnie cała sala kinowa rżała słyszawszy jego akcent a szczególnie słowa "łiktor łiktor" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...