Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam drogi Ghoscie,

piszę do Ciebie z pytaniem o obiecanego patcha do rush for berlin. Jak być może pamiętasz, gra miała pewien nieprzyjemny błąd, który sprawiał, że nie można było używać "mocy specjalnych" naszych żołdaków. Od czasu zgłoszenia sprawy minęło już kilka miesięcy. Czy doczekamy się w końcu stosownej poprawki czy też nicolas games po prostu sprawę spieprzyło i wszystkich po zagarnięciu gotówki olało?

pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma kolportażowa i sprzedawcy. Musisz pogadać ze sprzedawcą u którego zwykle kupujesz i on zgłasza zapotrzebowanie na dane pismo. Określa tytuł i ilość sztuk jaką potrzebuje. Jeśli tego nie robi może się okazać, że kolporter uzna, że nie ma potrzeby dostarczania danego tytułu w jakimś tam rejon albo że są rejony w których zbyt jest pewniejszy i woli tam dostarczy egzemplarze pisma kosztem innych miejscowości. Dlatego na początek proponuję pogadać ze sprzedawcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę ci moją rozmowę z Qn'ikiem, który skierował mnie do ciebie.

"Właściwie, to skąd bierzecie te materiały z NL? jasne, że z internetu, ale może zakładacie/założylibyście jakiś dział na forum, w których MY opowiadamy o swoich zabawnych przeżyciach? ja mam ich aż nad to smile_prosty.gif

ODPOWIADA QN'IK:

Myślę, że to świetny pomysł - zwłaszcza jeśli nie ma jeszcze u nas takiego działu. smile_prosty.gif Odezwij się do chłopaków, którzy bardziej się zajmują forum: Ghosta lub CormaCa. "

Poszukałam trochę i znalazłam w dziale "Rozrywka>Humor" Coś w ten deseń, nurtuje mnie już tylko pytanie: Czy na te teksty również zwracacie uwagę przy komponowaniu materiałów w NL? Fajnie by było, a historie fanów cda z tego forum pewnie także są ciekawe..

Można by także założyć osobny dział np. Śmieszne historie do cda" [chodzi tu o to, jeśli ktoś chciałby napisać historię, a nie chciałby jej zobaczyć w cda, wtedy by napisał Rozrywka>Humor, tu zaś wyrażałby na to pełną zgodę, z drugiej strony założenie tego działu nie jest konieczne.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue: wujku ghost'ście opowiedz nam jak wyglądał twój najgorszy deadline ( auuua nie bij drewnem z kominka) :tongue:

Na moim blogu masz odpowiedź:

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...;showentry=4254

Przytoczę ci moją rozmowę z Qn'ikiem, który skierował mnie do ciebie.

"Właściwie, to skąd bierzecie te materiały z NL? jasne, że z internetu, ale może zakładacie/założylibyście jakiś dział na forum, w których MY opowiadamy o swoich zabawnych przeżyciach? ja mam ich aż nad to smile_prosty.gif

Generalnie korzystamy z JoeMonstera, z bash.org, z tego co nam podeślą czytelnicy i z materiałów jakie wynajduję i od czasu do czasu rozsyłam po redakcji.

Witam. Proszę powiedz mi co sądzisz o niżej wymienionych grach i czy choć jedna z nich Ci się spodobała:

<jeżeli pojawiło się już takie pytanie---> przepraszam>

1.Wiedźmin<ang. The Witcher>

2. WoW

3.Prototype

4.Assasin Creed

Odpowiedź mile widziana ;-))

1. Fajna ale mnie nie wciągnęła.

2. Należę do redakcyjnych graczy WoW, choć nie gram tak namiętnie jak inni.

3. Mam zamiar zagrać.

4. Niby fajna, ale jakoś nie potrafiła mnie wciągnąć. Spróbowałem w redakcji, ale potem nie kupiłem.

Lubisz Nickelback/ Come/ Metallice/ Dżem? Wiem, głupie pytanie ;-)

W zasadzie żaden z nich, choć jak w radiu leci Metallica lub Dżem, to nie przełączam. Ale płyty żadnej ich nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo dbasz o higienę, tylko można pogratulować. Nie, to nie znaczy, że nie jesteś facetem... To znaczy, że jesteś czystym facetem :D

Co do Totentanz polecam - mają ciekawe utwory... niektóre dają do myślenia "marionetka", "nikt"...

Chcę się zapytać jeszcze (pytania zawsze jakieś się znajdą ale odpowiedzi nie zawsze :P ), jak wspominasz swoje pierwsze początki, albo raczej tygodnie w cd-action? W ogóle skąd wziął się pomysł aby tak pracować? (może już było podobne pytanie, w takim razie przepraszam ale z względu na wolne łącze... nie przemagluje wszystkich stron w temacie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed pracą w redakcji znałem się z Pawełkiem "Mr. Jedi" Musiałowskim. Oczywiście poznaliśmy się dzięki Star Wars. No i kiedyś Paweł dał mi znać, że powstaje nowe pismo komputerowe i że szukają redaktorów. Więc się zgłosiłem. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i okazało się, że chętnie przyjęliby mnie, ale nie na redaktora ale administratora, bo aktualnie takowego poszukują. Zgodziłem się i tak zostałem adminem w wydawnictwie SilverShark. Pierwszy tydzień to miałem cykora, bo znałem tylko Pawełka i nie wiedziałem kto jest kto. Wszyscy ubierali się młodzieżowo, zachowywali młodzieżowo i ciężko mi było odróżnić, kto jest czyim szefem. Zostałem też rzucony na głęboką wodę bo poprzedni admin miał już inne zajęcia i nie bardzo miał czas pokazać co i jak, i sam musiałem do wielu rzeczy dochodzić. Nie ukrywam, że z różnym skutkiem i nie zawsze mi się wszystko udawało. :)

Udawało mi się na szczęście na tyle, że po okresie próbnym zdecydowano, że mogę zostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach współpracy (redakcja na łamach pisma jest jak rodzina) z Mr. Jedi, Abrą i całą resztą rozumiem, że traktujecie się jako kumpli, ale czy kumpli tylko z pracy czy też można to nazwać przyjaźnią?

Jak to w rodzinie zdarzają się czasem sprzeczki, w większości przypadków rozwiązujecie swoje nieporozumienia między sobą, czy potrzeba w redakcji arbitra który rozstrzygnie spór?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach współpracy (redakcja na łamach pisma jest jak rodzina) z Mr. Jedi, Abrą i całą resztą rozumiem, że traktujecie się jako kumpli, ale czy kumpli tylko z pracy czy też można to nazwać przyjaźnią?

Jak to w rodzinie zdarzają się czasem sprzeczki, w większości przypadków rozwiązujecie swoje nieporozumienia między sobą, czy potrzeba w redakcji arbitra który rozstrzygnie spór?

A propo sprzeczek, jak to jest z Generałem? Wnioskując z jego postów stało się coś więcej niż odejście z powodów zdrowotnych...

...A przy okazji pozdrawiam najlepszego admina w Polsce :* :wub: :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach współpracy (redakcja na łamach pisma jest jak rodzina) z Mr. Jedi, Abrą i całą resztą rozumiem, że traktujecie się jako kumpli, ale czy kumpli tylko z pracy czy też można to nazwać przyjaźnią?

Jak to w rodzinie zdarzają się czasem sprzeczki, w większości przypadków rozwiązujecie swoje nieporozumienia między sobą, czy potrzeba w redakcji arbitra który rozstrzygnie spór?

Jak się przez tyle lat siedzi z pewnymi ludźmi tak blisko siebie to chcąc nie chcąc trochę sie pogada o prywatnym życiu itp. więc jesteśmy kumplami. Jeśli chodzi o przyjaźń to zależy jak się pojmuje to określenie. W moim wypadku słowo przyjaciel ma bardzo duże znaczenie i dlatego zaledwie kilka osób tak nazywam.

Sprzeczki zdarzają się niezbyt często, a nawet jeśli, to jesteśmy wszyscy na tyle dorośli, że potrafimy je jakoś samodzielnie rozwiązać.

A propo sprzeczek, jak to jest z Generałem? Wnioskując z jego postów stało się coś więcej niż odejście z powodów zdrowotnych...

Na to pytanie nie odpowiem, bo nie znam szczegółów, a plotek nie będę przytaczał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lub miałeś jakieś marzenie, które chciałbyś zrealizować? Mimo tego, że jest bardzo nietypowe? A może spełniłeś jedno z większych marzeń? :)

Dawno temu miałem wiele marzeń, a wśród nich kilka, które uznałem za realne.

Pierwsze to znaleźć osobę, która pokocham i z którą uda mi się założyć solidną rodzinę, z mieszkaniem, samochodem, dziećmi. To marzenie w dużej części udało mi się zrealizować.

Drugie, to marzenie jeszcze z czasów PRL'u gdzie wyjazd za granicę to było nie lada wyzwanie, czyli zwiedzanie obcych krajów. To marzenie stopniowo realizuję.

I trzecie, skok ze spadochronem z samolotu. To jeszcze przede mną, ale kiedyś w końcu to sobie zafunduję. :)

Takie troche banalne i w sumie niepotrzebne pytanie:

- Jakiej skórki używasz siedząc na forum? Jasnej czy ciemnej? I czemu akurat takiej? :D

Jasnej. Przyzwyczajenie. No i wydaje mi się czytelniejsza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne marzenie co do rodziny i domu... póki co realizuję je na tyle ile się da. Jest ze mną osoba która mnie kocha i ja ją, jestem w stu procentach, że dotrzemy razem do naszych celów =) zwłaszcza, że są podobne. A tak po za tym, marzy mi się właśnie coś z adrenaliną... pływanie z rekinami czy skok z samolotu... także chęć wystąpienia na scenie przed dużą publicznością, ale tego chyba nie zrealizuję. :P

Edit: Jeszcze chciałem być kierowcą ciągnika siodłowego z naczepą, ale zwątpiłem :D

Jaki masz stosunek do polityki? Jest ci obojętne co "stado baranów" postanowi czy też załamujesz ręce jak widzisz w tv albo czytasz w gazecie o kolejnej komisji która będzie "badać" aferę ..... (wstawić sobie którąś) i zamiast sądzić będą doić kasę z budżetu państwa (prąd, woda, napoje, dodatkowa premia dla komisji, zapewne jakiś hotel/nocleg na koszt państwa i wiele wiele innych) ... a tym powinna zająć się prokuratura i policja ale nvm.

Może nie powinienem pytać ale nie musisz odpowiadać, jesteś "zwolennikiem" jakiegoś ugrupowania (klubu) politycznego? Jeżeli tak to jakiego i dlaczego?

Edytowano przez Qrus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam wielką prośbę. Nie wiem do którego z redaktorów mam się zgłosić, więc piszę do Ciebie :) Chodzi mi o to czy mógłbyś napisać wszystkie dema jakie były w CD-ACTION wrzesień i październik 1997? Pamiętam, że było tam demo gry, która składała się z kilku mini-gierek i bardzo mi zależy na tym, aby się dowiedzieć jak ona się nazywa :) Byłbym Ci bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!

Edytowano przez wlochatyjoe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz stosunek do polityki? Jest ci obojętne co "stado baranów" postanowi czy też załamujesz ręce jak widzisz w tv albo czytasz w gazecie o kolejnej komisji która będzie "badać" aferę ..... (wstawić sobie którąś) i zamiast sądzić będą doić kasę z budżetu państwa (prąd, woda, napoje, dodatkowa premia dla komisji, zapewne jakiś hotel/nocleg na koszt państwa i wiele wiele innych) ... a tym powinna zająć się prokuratura i policja ale nvm.

Może nie powinienem pytać ale nie musisz odpowiadać, jesteś "zwolennikiem" jakiegoś ugrupowania (klubu) politycznego? Jeżeli tak to jakiego i dlaczego?

Jak byłem młody i głupi to polityka była dla mnie obojętna. Teraz nie jest. Jak człowiek się przekonuje, że pewne działania polityków mają bezpośrednie przełożenie na jego codzienne życie to zaczyna się mocniej interesować polityką. Co sądzę o polityce pozwolę sobie zachować na dyskusje w gronie znajomych. :)

Witam,

Mam wielką prośbę. Nie wiem do którego z redaktorów mam się zgłosić, więc piszę do Ciebie :) Chodzi mi o to czy mógłbyś napisać wszystkie dema jakie były w CD-ACTION wrzesień i październik 1997? Pamiętam, że było tam demo gry, która składała się z kilku mini-gierek i bardzo mi zależy na tym, aby się dowiedzieć jak ona się nazywa :) Byłbym Ci bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!

Nie wiem. Nie mam też dostępu do tak starych płytek.

Uwierzyłbyś, że istnieje coś takiego jak kościół rycerzy jedi i jest czwartą co do wielkości religia w Wielkiej Brytanii?

http://www.jedichurch.org/

Wiem już od paru lat. Przy okazji w Australii też istnieje oficjalnie zarejestrowana wiara w Jedi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

1. Czy uważasz że twarze pedofilów powinno się pokazywać w prasie lub w TV?

2. Co myślisz o osobach sławnych np. piosenkarzach,aktorach, którzy nie płacą żadnych podatków ?

3. Czy jesteś za karą śmierci ?

4. Jaką masz kolekcje gier ?

5. Czy przecieki robisz po lubisz czy robisz bo musisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

1. Czy uważasz że twarze pedofilów powinno się pokazywać w prasie lub w TV?

Generalnie tak, choć nie w każdym przypadku.

2. Co myślisz o osobach sławnych np. piosenkarzach,aktorach, którzy nie płacą żadnych podatków ?

Nie znam takich.

3. Czy jesteś za karą śmierci ?

Tak, choć też nie w każdym przypadku.

4. Jaką masz kolekcje gier ?

Aktualnie, jakieś 20-30 gier. Te które nie są mi potrzebne rozdaję lub sprzedaję.

5. Czy przecieki robisz po lubisz czy robisz bo musisz ?

Lubię, choć czasem to ciężka robota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...