Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scumgrief

Forza Motorsport (seria)

Polecane posty

Też mi wysłali i mam nadzieję, że do piątku dojdzie smile_prosty.gif .

Game Trailers zaprezentował ciekawy materiał z pierwszych chwil z Forza Motorsport 5 (recenzja "się robi"). Naprawdę czuć te 60 klatek na sekundę. Ale to wygląda miodnie. A wnętrza klasyków (z pełnym obrotem w środku kabiny) to jest po prostu majstersztyk.

Polecam: http://www.gametrail...rst-impressions .

Orchi? Czyżbyśmy byli jedynymi ludźmi w Polsce, którzy zamówili tę edycję trollface.gif ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Całkiem możliwe, choć wydaje mi się, że posiadaczy X1 w naszym kraju nie będzie tak mało.

http://www.xbox360ac...-Challenge.html

Bardzo ciekawy filmik, szczególnie od 6 minuty, gdzie prowadzący pokazuje wszystkie pojazdy. Dzięki temu możemy zobaczyć ile kosztują konkretne pojazdy.

I tak na przykład

Lotus E21 - 6 mln kredytów, 10k tokenów,

P1 - 1,6 mln kredytów, 2,334k tokenów,

Ferrari 250 GTO - 6 mln kredytów, 10k tokenów

Buggati Veyron z Limited Edition - 2,4 mln kredytów, 4k tokenów

Ekonomia w tej grze to jakaś kpina. Ceny w walucie zostały na takim samym poziomie jak w 4 (pytaniem pozostaje jedynie to ile będzie się zarabiać na wyścigach, a obstawiałbym tu solidne obniżki w wypłatach ),. Natomiast w kredytach podwyżka jest na poziomie kilkuset %. To jest chore, oni chyba wszyscy na głowy upadli. Paczka 1k kosztuje 10$/Euro, rachunek ile trzeba wydać na 1 pojazd jest prosty. Te 1,25k z limitki mogą sobie w ... wsadzić. Jak ja teraz żałuję, jak ja żałuję, że nie kupiłem zwykłej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dat 100 euro Lotus

Dat 23 euro P1

Dat 100 euro 250 GTO

Dat 40 euro Veyron.

Dla przykładu w FM4 były 3 cenowe poziomy - 1 token, 2 tokeny i 3 tokeny. Kupiłem raz paczkę 26 żetonów za 20 euro i dostałem za to 8 najdroższych aut w grze oraz jedno trochę tańsze. Tutaj mogę sobie kupić P1 XD.

Zarabianie kredytów też nie jest jakoś szybkie. Wg Eurogamera jakieś 110k na godzinę. Załóżmy, że dojdą modyfikatory bez asyst (nie wiem czy były brane według EG pod uwagę), wybór jakiegoś dobrze płatnego eventu, itp. Podejrzewam, że do 150k można dobić. Nie zmienia to faktu, że i tak wychodzi za długo. Nie ma samochodów za poziomy, samochodów nie da się sprzedawać ani AI, ani graczom, auta z DLC trzeba kupić. Nie ma odblokowanej części garażu do luźnego hotlapu poza karierą. Mikropłatności w FM4 i nawet Horizon były takim guziczkiem fast forward, który doceniałem. Tutaj wpłynęły na design gry i ekonomię. Oczywiście dojdą nagrody pieniężne za kolejne poziomy (bo dojdą?...), ale i z levelowaniem może być problem jeśli poziomów jest mniej, a do kupienia są boostery XP.

To jest coś niesamowitego, że FM5 ma highendowe samochody droższe niż gry F2P.

Koenigsegg Agera R w Real Racing - ~350 złotych .

Agera R w Asphalcie 8 - ~200 złotych

Huayra w Auto Club Revo - ~100 złotych.

Veyron w GT Racing 2 - ~100 złotych.

Raceroom ma wszystko po 10-20 złotych.

McLaren MP4/4 w Simraceway to 38 dolarów.

Tylko, że to są gry darmowe nastawione na monetyzację, w których nie trzeba samochodów kupować dwukrotnie, a tory są w darmowych aktualizacjach (poza RRE). Forza 5 kosztuje w limitowanej wersji chyba z 70 euro, a Car Pass na pierwsze 6 miesięcy kosztuje kolejne 50 (a pierwsze DLC jest tak bardzo beznadziejne, że te 10 euro kosztuje chyba samo LaFerrari). Dojdą paczki z torami, żetony i jedyna działająca na chwilę obecną kierownica za 400 euro, której jakość jest dyskusyjna, bo MadCatz.

Obrzydliwe. Olewam całym sercem. Ass Corsa, NFS: Rivals i GT6 dla mnie w tym roku.

Also matematyka jest tak bardzo trudna lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie pomyłka i te zniżki przy zakupie większej ilości będą i np. pakiet 8000 żetonów będzie kosztował 50 euro (5000+3000 za darmo). Dzięki temu te 2 najdroższe samochody będą faktycznie kosztować koło 70 euro tak jak podałem stronę temu.

To i tak jest skandalicznie dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawili Forzę 5

no they didn't

- obniżka cen samochodów w kredytach i żetonach o 50% od piątku. NA WEEKEND. lol

- Każdy VIP może pobrać Lotusa E21 - to jest akurat fajny, ale tylko bajer. W dodatku dla wybranych.

- Ci co kupili Lotusa E21 do dzisiaj dostaną Ferrari 250 GTO. Fajnie, oszczędzi to tym osobom kilkudziesięciu godzin grindu lub kilkadziesiąt euro

- Ten punkt mnie wkurzył mocno.

For those players who have purchased the LaFerrari Car Pack or the Forza Motorsport 5 Car Pass we?ll gift the 2013 LaFerrari directly into your Forza Motorsport 5 garage.

Sprezentujemy ci coś co już kupiłeś. No na litość boską. To nie powinno być bonusem od święta, a standardem. Tak jak w każdej innej grze. Wstyd.

- W grudniu (!) w Forza Rewards będzie więcej kredytów. Ten gest.

- Do tego jeszcze posiadacze limitek mogą pobrać dowolne auto w grze.

Tak się nie naprawia ekonomii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

W sumie zaczynam ci się dziwić, że nadal oczekujesz aby w jakikolwiek sposób ostatnia odsłona została naprawiona, bo choćby z tego co piszesz wynika wprost - twórcy czy tam ich szefowie chcą zrobić pewną maszynkę do zrobienia największej ilości kasy jak to możliwe... i tyle ;) I raczej nie o żadną naprawę tutaj chodzi tylko balansowanie między koszeniem zysków a uniknięciem totalnej burzy w Internecie (ale tej, jak wspominałeś, raczej nie będzie... w sensie, że za mało krytyki leci na twórców) przez takie pojedyncze gesty jak jakieś darmowe autko ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakaś bardzo dobra seria. To Call of Duty wśród samochodówek, zamienione w dojną krówkę. Forza jest dla mnie martwa tak czy inaczej. Najbardziej mi jednak żal, że to kolejna samochodówka zabita przez MS. To jest niepojęte. Rallisport Challenge, Midtown Madness i PGR już są zapomniane. Był jeszcze futurystyczny Quantum Redshift i Motocross Madness zamienione na zabawkę z avatarami. Teraz przyszła pora na Forzę. Jak tak w ogóle można?

uniknięciem totalnej burzy w Internecie (ale tej, jak wspominałeś, raczej nie będzie... w sensie, że za mało krytyki leci na twórców)

To jest w tym wszystkim smutne, nie? Zaledwie kilka recenzji zwróciło uwagę na mikrotransakcje pomimo tego, że one mocno wpływają na design, manipulują graczem i są SKANDALICZNIE drogie. Sessler mówił nawet, że Forza robi mikrotransakcje dobrze, pomimo tego, że to jawne wprowadzanie w błąd i nieprawda. Do tego gra zbiera 8-9 pomimo, że to Forza 4 w HD z 1/3 zawartości i "nowym" modelem opon ograniczającym się do paru tweaków. Śmierdzi mi to na kilometr.

Przynajmniej powstało "vocal minority", któremu udało się zaspamować wszystkie kanały komunikacji, zjechać do żółtego w user score na meta (it's a thing) i zmusić przynajmniej do zauważenia problemu. Szkoda, że rozwiązanie zaproponowane przez T10 to kompromitacja.

Graczom nie podoba się model biznesowy? Zróbmy promocję, która zachęci do wydawania pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na jedną małą rzecz - tam, gdzie Forza sprzedaje się najlepiej, społeczeństwo jest o wiele bardziej zamożne niż w Polsce, gdzie większość graczy kupuje gry na konsole od święta. My nie jesteśmy w stanie wydawać tak dużo na wirtualne samochody w grze, którą się kupiło za spory hajs. Ale niestety ktoś w świecie to robi i dlatego mamy taką, a nie inną sytuację. I będzie jeszcze gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się kolejne nagrody w Forza Rewards. Tak jak obiecywali, co nie co sypnęli. Za każdy poziom dają 1 mln kredytów, w moim przypadku 4 mln to już całkiem pokaźna sumka. Niech tylko na stałe zmniejszą ceny samochodów to już będzie całkiem przyzwoicie.

@Edit

Wczoraj w końcu otrzymałem Forze 5, więc wypadałoby się troszkę o grze wypowiedzieć. Bardzo, ale to bardzo bałem się swojej reakcji po tym co działo się wokół tej gry przez ostatnie dni i tygodnie. Sam bardzo sceptycznie zacząłem podchodzić do tego tytułu, ale jakieś światełko nadziei jest i to całkiem spore moim zdaniem.

Model jazdy moim zdaniem doskonały, kto bał się powtórki z Horizona, niech oddycha spokojnie. Pierwsze próby kierowania P1 wyglądały dość komicznie, ale kto miał do czynienia z 4 szybko się dostosuje. Największą bolączką jest dla mnie Drivatar. Mamy 7 poziomów trudności, z czego ostatni nazwany jest dumnie jako "unstoppable". Niestety tylko nazwa może robić wrażenie, "boty" nie są na tym poziomie żadnym wyzwaniem, przeważnie z całej grupy kilku kierowców moje tempo z początku wytrzymuje 1-2 kierowców, ale po pewnym czasie i oni znikają daleko za mną.

O Drivatarze należy też wspomnieć przy ekonomi, o którą tak bardzo się obawiałem. W przypadku najtrudniejszego drivatara wypłata za ukończony wyścig zostaje zwiększona o 65 %, czyli dość sporo. Do tego dorzucając wyłączone asysty, affinity level można uzyskać całkiem solidny bonus. Dla przykładu, wygrywając wyścig na klasycznym Le Mans, z 3 okrążeniami przy 7 poziomie zbieżności (+17%) można zarobić 30k kredytów, czyli całkiem sporo.

Do tego za każdy wbity poziom kierowcy otrzymujemy również 30k. Wczoraj pograłem z 2 godzinki, dziś może ze 3. Przez ten czas udało mi się zarobić ponad 900k kredytów. Sumka całkiem niezła jak na tak krótki czas spędzony przy grze. Poziom kierowcy jaki wbiłem to 16, więc duża część tych pieniędzy to kredyty za levele, ale z drugiej strony, większość czasu spędziłem na trybie rywali, gdzie nie mogłem ustawiać poziomów drivatara, także zarobki mogłyby być znacznie większe.

Nie wiem czy tak wyglądało to od początku gry, czy coś zostało zmienione. Raczej nie, bo byłoby o tym stosunkowo głośno, chyba, że specjalnie wprowadzono jakieś zmiany po "cichu". Wpływ na moje zarobki mógł mieć fakt, iż jako posiadacz limited edition otrzymałem pakiet VIP, który podwaja na stałe zdobywane prze zemnie punkty XP, przez co szybciej wpadają poziomy. Sam pakiet VIP wnosi chyba znacznie więcej korzyści niż przy 4 i Horizonie. W ramach przeprosin jako prezent od T10 faktycznie otrzymałem nowiutki egzemplarz Lotusa E21 i szczerze się przyznam, że na razie to głównie tym bolidem śmigam po torach, frajda niesamowita. Wspomniane wyżej 4 mln kredytów, też zostały przelane na moje konto niemalże natychmiast, teraz czekać tylko do 16 grudnia, na możliwość wybrania kolejnego samochodu za free.

Zważywszy na fakt, że jeździć trzeba na prawdę sporo, problem kredytów w grze został chyba ciut rozdmuchany, na prawdę nie wygląda to źle, sam jestem w szoku, że to piszę.

O grafice powiedziane już zostało chyba wszystko, ale mam jedno zastrzeżenie. Niektóre "naklejki" na samochody wyglądają okropnie, jakby zupełnie nie pasowały do samochodów. Ogólnie jednak chyba jest to tytuł godny nowej generacji, brakuje mi tu warunków pogodowych i niektórych torów ( Nordschleife, Suzuka czy Road America ), ale ogólnie gra na prawdę warta ogrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o następcę gry Forza Horizon, to pewien użytkownik zrobił screenshota w Forza Motorsport 5. Oto on: http://imageshack.com/a/img853/585/kaad.jpg .

Przypadek :trollface: ? Nie sądzę. Pewnie niedługo doczekamy się oficjalnej zapowiedzi, trailerów i tym podobnych rzeczy, ale najbardziej interesuje mnie jeden, mały szczegół. Mianowicie, czy gra będzie chodziła w rozdziałce 1080p i przy stałych 60 klatkach na sekundę? W otwartym świecie nie będzie to wcale takie proste do zrobienia. Ale ufam, że geniusze z Playground Games dadzą radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie takie szczegóły, choć w sumie ważne na płaszczyźnie technicznej i tego czy next-geny zasługują na swoją nazwę (wiecie, te całe dysputy, że po co nowe konsole skoro nie dają rady odpalać gier w 1080p i 60 fpsach? ;)), mogą interesować... Ja w sumie czekam na informację o mikropłatnościach i ewentualnych, rantowym poście lubro, bo raz, że są sensowne a dwa imo słuszne. W sumie nadal twórcy mogą zrobić sensowną grę pod względem technicznym i z nastawieniem na arcade... ale czy można zadowolić się średniakiem? ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let's boost this thread with some HYPE.

Horizon 2 nie wyróżnia się pod żadnym względem i wychodzi na platformy, których nie mam, ale muszę się jarać, bo samochody.

Zacznę od tego co było najlepsze w pierwszym Horizon, czyli od muzyki. Przesłuchuję playlistę piosenek z dotychczasowych gameplayów/trailerów i to co słyszę mi się cholernie podoba (dat Delorean Dynamite). Trochę mi brakuje bardziej znanych artystów i kawałków. Zrobiłem w ostatnich kilku tygodniach kilka tysięcy kilometrów po Europie i gdy w radiu leciało "Summer" Calvina Harrisa to śmiganie autostradą przebiegało zupełnie inaczej. Z kolei gra, w której z głośników wybrzmi

, będzie moim racingGOTYAY. Wyobraźcie sobie jazdę wzdłuż plantacji winogron w Toskanii z tym w głośnikach. Sweet baby Jesus.

Discuss.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za listę. Przesłuchajcie sobie Kidnap Kid - Survive - jak to się rozkręca... Naprawdę goście z Playground Games to mistrzowie w dobieraniu ścieżek dźwiękowych do swoich gier. Ponoć sam Rob da Bank maczał w tym paluchy.

I hate you - przez Ciebie widzę oczami wyobraźni, jak śmigam Lamborghini Huracan po autostradzie (z randomami przy boku), z tą lecącą muzyką w tle i mam coraz większą ochotę na tego Xboksa... Tak, czy siak grę zakupię. Nawet, jak jeszcze nie będę miał sprzętu. Ten tytuł jest wart trzymania go na półce, a coś czuję, że recenzenci się i tak się rozpłyną w superlatywach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie oglądam te fragmenty rozgrywki i jakoś... Nie wiem, ale zupełnie mnie FH2 nie pociąga. To znaczy, mniej więcej tak mnie interesuje, jak różne lepsze odsłony serii NFS, czyli tak średnio. Model jazdy właśnie bardzo mi NFS "z wyglądu" przypomina. Nigdy nie byłem ogromnym fanem zręcznościówek.

Driveclub to też nie sim, ale tam jakoś ten zręcznościowy model jazdy przynajmniej stara się sprawiać wrażenie, jakby podchodził pod lekką symulację w stylu FM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny soundtrack już jest. Hyped as hell. Nie zacząłem jeszcze przesłuchiwania tego, czego nie znam, ale Horizon Bass Arena z tego co widzę znowu będzie fantastyczne. Hospital Records Radio również będzie brzmieć dobrze. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie również obecność muzyki klasycznej. Cudowny zestaw.

Also trochę mnie jara to demo. Mam ochotę wziąć X1 do tego czasu. Choćby na próbę od kogoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob just knows music, and hears the latest tracks and the hottest artists months ahead of the rest of us. He did a fantastic job with the original Horizon?s radio stations ? people still talk about it as one of the great video game soundtracks [...]

To prawda. Ścieżka dźwiękowa pierwszego Horizon do dziś mi chodzi po głowie. Szczególnie zestaw z Bass Arena Radio, choć Pulse też miało swoje perełki.

Dobrze, że DJ tworzy zestawy złożone ze światowych killerów scen muzycznych, jak i niezależnych muzyków. To jest wspaniała okazja do wypłynięcia na szerokie wody, a jeżeli robią to dobrze, to czemuż by nie?

I znowu zaczynam myśleć o tym Xboksie One...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale po pierwsze mało ludzi wypowiada się w tym wątku (z wiadomych względów), a poza tym strona CDAction.pl to "pro-Sonowy" portal, więc trzeba czasem nadrabiać co poniektóre zaległości względem konkurencyjnego obozu i przedstawiać różne nowinki jego dotyczące :trollface: .

Kilka dni temu pojawił się oficjalny launch trailer gry Forza Horizon 2. Wszystko na nim jest "all in-game footage" i jeśli to prawda to całość prezentuje się po prostu OBŁĘDNIE. Krople deszczu na lakierze, mokry asfalt, kokpity, bardzo ostra i szczegółowa grafika. Po prostu miodzio.

Link:

.

Dzisiaj wychodzi wersja demonstracyjna na konsolę Xbox One. Jeżeli ktoś byłby taki miły, kto ma ten sprzęt i podziliłbt się wrażeniami to byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograłem wczoraj to demo (swoją drogą waży chyba najwięcej z dotychczasowych - 10GB), i po niecałej godzinie śmigania po kartofliskach i krętych uliczkach byłem o krok od zakupu i pre-downloadu. Odrzuciła mnie jeno cena - 219zł za podstawkę, 351zł za ultimate i bodaj coś koło 280zł za deluxe. Chyba zapoluje na jakieś pudełkowe wydanie.

Co do samej gry - jest przepięknie, kolorowo, gra urzeka widokami. Po wyjechaniu z portu nawet niespecjalnie się śpieszyłem, żeby dojechać na otwarcie festiwalu. Ilość detali wpakowane w otoczenie zostawia daleko w tyle FM5. Nawet publika jest 3D i próżno tutaj szukać bitmapy Greenwalda ;) Widać naturalnie przeskok pomiędzy 60fps znanej z FM a 30fps z FH, ale nie wpływa to jakoś negatywnie na odbiór. Model jazdy jest dość zbliżony do FM5 - przy wyłączeniu TCS, ABS, symulacyjnym trybie jazdy ciężko było mi zapanować nad Evo i kręciłem bączki w krzakach. 2 pierwsze wyścigi to klasyk - kto pierwszy ten lepszy. Pierwszy przełajowy uświadomił mi, że jazda w winoroślach z widokiem z kokpitu to zły pomysł. Podczas drugiego można przekonać się, jak działają wycieraczki w naszym aucie. Trzeci to wyścig z eskadrą myśliwców - klawo.

Standardowo mapa usiana jest fotoradarami, znakami do rozjechania czy małymi eventami na modłę tych z TDU 2 - np. w punkcie pomiaru prędkości uzyskaj pow. 201km/h Agerą - na wykonanie zadania masz ograniczoną ilość czasu. Naturalnie sam event można powtarzać do upadłego.

Generalnie gra spełniła moje oczekiwania z nawiązką i biorę na premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W demie są do wyboru 3 podstawowe auta: Mitsubishi Lancer Evolution X GSR, Audi RS 3 Sportback, Bowler EXR S. Dojazd na festiwal odbywa się za kółkiem Lamborghini Huracán. Lambo weźmiemy jeszcze w oborty w jednym wyścigu na koniec. No i pozostaje jeszcze w/w Agera w jednym, krótkim zadaniu. Czy mapa jest większa? Ciężko stwierdzić, jest tylko mały wycinek po którym można się poruszać - wyjechanie poza teren skutkuje restartem na trasę. Aczkolwiek jak spojrzy się na podgląd całej mapy, i na wycinek który jest dostępny w demie to jazdy będzie sporo - nie wiem czy przebija to co oferował TDU 2, ale wygląda to obiecująco.

Stacjom radiowym zbytnio się nie przysłuchiwałem, ale dzisiaj chcę to nadrobić podróżując leniwie Evo i podziwiając widoki. Co ciekawe demo jest, tak jak poprzednia FH, w całości po PL. Można co prawda polemizować nad doborem głosu do cyfrowego gościa, który wprowadza nas w festiwalowe tajniki, ale reszta wypada poprawnie, łącznie z navi informującą o zakrętach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie została ujawniona zawartość samochodowej paczki startowej do Forza Horizon 2:

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh2_vip . Oczywiście nie mogło zabraknąć 2015 Ford Mustang GT.

Jeżeli chodzi o listę samochodów to pełnej jeszcze nie ujawniono - po prostu stopniowo ujawniane są kolejne. Na chwilę obecną tak to mniej więcej wygląda:

http://www.push-start.co.uk/wp-content/uploads/2014/07/ForzaHorizon2_CarReveal_Week2_3200x1800.jpg .

I kolejny (jeszcze ciepły) trailer, który jest zrobiony "z jajem" i całkiem niezły przy okazji:

https://www.youtube.com/watch?v=8k62OgK4pdU&list=PL0il2l-B_WwZlh9zKGWp5Fde07u7APoIC .

A na deser jeszcze jeden kawałek z oficjalnego soundtracka, który jak wiemy będzie zawierał grubo ponad setkę utwórów. Dowód na to, że seria Forza Horizon nie samą techniawą stoi. Miodzio:

https://www.youtube.com/watch?v=uqdOZaMQnnc&list=PLl-9uAy7YNQYMMXiVC8rqT8mhS1q-wFfr .

Ale Microsoft musiał kasy wyłożyć kompozytorom za te wszystkie licencje... Absolutnie najlpesza ścieżka dźwiękowa, jaka kiedykolwiek się pojawiła w jakiejkolwiek grze samochodowej. Ten angielski DJ naprawdę wiedział, co wybrać.

Ja tą grę kupuję na premierę, pomimo że nawet jeszcze nie mam konsoli Xbox One.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam FH2 od piątku i nie mam pojęcia w jakim stanie dotrę jutro do pracy. Nie wpadłem co prawda w sidła syndromu "jeszcze jednego wyścigu", bo gra na każdym kroku krzyczy "Hej, zrób sobie rundkę samochodem snując się po mapie, szukając poukrywanych tablic, podziwiając widoki", co na ogół kończyło się tym, że od konsoli odchodziłem grubo po 2 w nocy. Multi ledwo liźnięte, singiel ukończony w niecałych 30%, Destiny rzucone w kąt - ta gra wciąga jak bagno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...