Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scumgrief

Forza Motorsport (seria)

Polecane posty

Microsoft już wie najlepiej jak nas cyckać. I jeszcze pierwszy sobie zaczął wołać 1600 MSP za DLC-ki. Chora cena za taką zawartość mimo że w tym do FM 4 było 30 Prosiaków. Wystarczy nie kupować i szybko na jakąś wyprzedaż -50% trafi. Tak się chyba z owymi Porschakami i pierwszym DLC do Horizona sparzyli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo co znajdzie się w lutowym pakiecie samochodów do Forza Horizon! Zestaw jest sygnowany przez Jalopnik, oto lista:

-Subaru BRZ

-Mazda RX-3 1973 (Cieszę się niezmiernie bo uwielbiam klasyki!)

-Datsun 510 1973 (Pamiętam że w torowej odsłonie dawał masę frajdy, no i kolejny klasyk)

-Ferrari 512 TR

-Ford Country Squire 1966 (Spodziewałem się tego i jestem zadowolony)-będzie dostępny za darmo.

-Toyota FJ Cruiser 2012 (Zawsze fajnie dodać kolejną "terenówkę" do garażu)

-Devon GTX GT3 (Bonus dla posiadaczy Season Pass)

Muszę przyznać że jednak podjąłem słuszną decyzję zaopatrując się w Season Pass, co prawda mam świadomość że po kwietniu znowu trzeba będzie wyłożyć kasę na kolejne dodatki, ale mimo wszystko warto bo Horizon wciągnął mnie całkowicie.

Dodatek ukaże się 5 lutego w standardowej cenie 400 Microsoft Points.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Forza 4. Zaznaczę, że wcześniej (choć krótko) grałem w Horizon... I już nie chcę do Horizon wracać. Model jazdy jest nieco inny w czwórce, ale ogólnie bardziej podoba mi się cała konstrukcja tej gry, sposób zaprojektowania kariery etc. Horizon jest zbytnio "DiRT-owo imprezowy" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są to dwa arcydzieła :) . Różnica jest tylko taka, że Forza Motorsport 4 można poświęcić setki godzin, a i tak nie poznamy dobrze każdego z występujących w niej samochodów. Ilość aut x alternatywne silniki x zmiany dolotu powietrza x zmiany napędy daje naprawdę... SPORO kombinacji :trollface: .

Gra cudowna i jakże wciągająca.

Tak swoją drogą, to na oficjalnym forum jest wątek życzeniowy poświęcony autom, które byśmy chcieli ujrzeć w przyszłości. Kiedyś wpisałem tam FSO Polonez Caro i dałem również zdjęcie. Nie przeglądałem całego tematu, bo liczy sobie sporo stron, ale myślę, że nie byłem pierwszy, który wysunął taką prośbę. Jakby zawarli ten wózek w Forza Motorsport 5, to... mają mnie. Mają mnie całego :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to na oficjalnym forum jest wątek życzeniowy poświęcony autom, które byśmy chcieli ujrzeć w przyszłości. Kiedyś wpisałem tam FSO Polonez Caro i dałem również zdjęcie. Nie przeglądałem całego tematu, bo liczy sobie sporo stron, ale myślę, że nie byłem pierwszy, który wysunął taką prośbę. Jakby zawarli ten wózek w Forza Motorsport 5, to... mają mnie. Mają mnie całego smile_prosty.gif .

Haha, dobre :D Szanse są żadne, ale jeśli już coś polskiego, to może stary Fiat 125p? :P Ale to chyba bardziej do Gran Turismo takie cudo może trafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprzedawałem Horizona w stanie nieskazitelnym, zatem o jakiś tydzień się spóźniłeś smile_prosty.gif

Yaperze, no coś ty? Ale to chyba nie swój ukochany egzemplarz, a jakąś dodatkową wersję? Silnie kojarzysz mi się z miłością do Forzy, Horizon nie przypadł ci do gustu?

Gdyby ktoś mnie spytał, ta gra to spełnienie moich wyścigowych marzeń. Najbardziej cenię w niej chyba fakt, że do szpiku kości przesiąknięta jest klimatem - czymś, o co w zasadzie ciężko w grach koncentrujących się na zmaganiach dwuśladów. Polonez Caro w nowej części FM? Meh want!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymaksowaniu Horizon nie ma już niczego, co może mnie przyciągnąć do grania. Ogólnie jestem tym spin-offem rozczarowany, ale przyznam, że spędziłem przy niej kilkadziesiąt sycących godzin. Co innego Forza Motorsport (obojętnie która odsłona), która jest dla mnie przysłowiową studnią bez dna i moją ulubioną serią gier wyścigowych ever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mały offtop, ale uznałem że muszę się tym z wami podzielić by obnażyć kolejny absurd systemu Xbox Live.

Niedawno brałem udział w evencie rywali w Forza Horizon udało mi się wykręcić nawet dobry czas, jednak nie spodziewałem się jakiejkolwiek nagrody.

Dzisiaj po włączeniu gry dostałem wiadomość o otrzymaniu Hondy CR-X ponieważ jest to "unicorn" ucieszyłem się niezmiernie, choć wolałbym Lotusa Elan. Euforia skończyła się po próbie pobrania prezentu, ponieważ ukazał się komunikat "Nie możesz użyć tej opcji ponieważ nie posiadasz konta Xbox Live Gold" cóż Gold skończył mi się na początku roku i jak dotąd nie miałem potrzeby odnawiania subskrypcji. Wydaję mi się że taka opcja powinna być darmowa, ale niestety aby pobrać otrzymanego w prezencie "Unicorna" musiałbym zaopatrzyć się w Gold (zrobiłem mały remanent i mam jeszczę zdrapkę na 48h ale wolałbym ją sobie zostawić na inną okazję) więc na razie niech się Honda kisi na liście prezentów.

Swoją drogą idea i wybór aut na "Unicorny" w Horizon pozostawia sporo do życzenia, w głównych torowych częściach było to lepiej przemyślane.

A jakie jest wasze zdanie na temat "Unicornów" w całej serii Forza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, mianowicie w trzeciej części Forzy wstawiłem na aukcje Bugatti Veyron 16,4 za cenę 1,5 mln KR z możliwością wykupu za 10 mln KR i autko sprzedało się za te 10 mln i tu jest moje pytanie czy nie dałem za niskiej ceny, ze auto się tak szybko sprzedało podam poniżej statystyki

Szybkość - 7,7

prowadzenie - 6,7

przyspieszenie - 9,9

start- 9,7

hamowanie - 6,8

R2 860

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zrobiłeś bardzo dobry deal. Chyba trafiłeś na "zhajpowanego" maniaka Bugatti Veyrona :trollface: .

A ja ciągle czekam na jakiekolwiek przecieki na temat Forza Motorsport 5... W czerwcu wszystko się wyjaśni...

Dzięki Kinectowi 2.0 (który ponoć będzie nieodzownym i wbudowanym elementem każdej konsoli) mam nadzieję na "ficzer", dzięki któremu ruchy naszej głowy będą dokładnie odwzorowane w kabinie i pozwolą na swobodny widok w każdym kierunku. To takie moje małe życzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz grał patrząc się w bok ;). Musiałby ten kinect naprawdę minimalne ruchy głowy a bardziej gałek ocznych wykrywać.

Forza 5 z realną grafiką jak w Autoviście z FM4 byłaby niezłym tytułem startowym dla nowego X-a choć ostatnio MS ponownie znak handlowy PGR zarejestrował :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Car-pack do Forza Horizon jest już w drodze!

Oto jego zawartość:

-Audi RS4 Avant 2013

-BMW M135i 2013

-Mercedes G65 AMG 2012

-Ferrari Challenge Stradale 2003

-Peugeot 206 RC 2004

-Nissan R390 1998

-Joss JT1 2010 (Bonusowy samochód dla posiadaczy Season Pass).

Dodatek będzie dostępny na Xbox Live od 5 marca w standardowej cenie 400 Microsoft Points.

Osobiście mam mieszane uczucia co do dodatku, spodziewałem się czegoś innego z drugiej strony cieszy stylowy Mercedes klasy G i słodkie malutkie BMW. Ferrari i Nissan są takie sobie bo są to kopie z poprzednich części.

Peugeot będzie fajny na trasy rajdowe a RS4 wygląda całkiem nieźle. Jeśli chodzi o dodatkowy samochód to wolałbym coś innego, kupując Season Pass spodziewałem się że te 5 bonusowych samochodów to będzie coś więcej niż kopie z poprzednich części.

Teraz jestem ciekaw co znajdzie się w kwietniowym pakiecie, jednak mam prawie stuprocentową pewność że te najciekawsze i najchętniej przeze mnie widziane samochody ukażą się w dodatkach nie objętych Season Pass.

Na koniec jeszcze informacja o tym, że można już zakupić pakiet VIP za 800MSP, pakiet poza bonusami zawiera też pięć samochodów:

-Audi R8 Spyder

-Koenigsegg Agera

-Lamborgini Sesto Elemento

-Pagani Huayra

-RUF RT12 R

W sumie niby 5 aut, ale świetnych! Najbardziej zależy mi na Sesto Elemento i Pagani, więc prawdopodobnie gdy zaopatrzę się w kolejny pakiet 4200MSP do zakupu kolejnych dodatków zainwestuję też w pakiet VIP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip Pass to najlepszy car pack jaki do tej pory dostała jakakolwiek Forza. Szkoda, że trzeba było wydać na premierę 300 złotych na limitkę. Teraz 10 dolarów wydaje się niezłą ceną. Jak dostanę jakieś punkty to pewnie się zaopatrzę.

Ta marcowa paczka jest całkiem fajna, ale nie do Horizon. W GT5 czy losowym simie przyjąłbym takie wozy z otwartymi ramionami. W zręcznościówce? Well... Jeśli za darmo dostanę z tej paczki Nissana albo Mercedesa to pewnie nawet włączę grę. ;p

Nie śledziłem nowinek branżowych, odpaliłem pierwszy film na youtube i stwierdzam, że bardzo fajna ta nowa G-klasa. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się kolejne nieoficjalne przecieki co do zawartości kwietniowej paczki do Forza Horizon. Źródłem jest IGCD a jak pamiętamy poprzednie plotki na temat styczniowego dodatku potwierdził się. Warto wspomnieć że kwietniowy dodatek jest ważny, ponieważ jest to ostatnia paczka objęta Season Pass.

Bez zbędnych słów przechodzimy do listy:

Alfa Romeo TZ3 Stradale Zagato

Aston Martin Vanquish

BMW M3 GTR [E46]-Brace yourselves Most Wanted liveries are coming!

Bowler EXR S

Ford Transit MkVI

Mercedes-Benz CLK GTR

[EDIT]-Powyższa lista oraz sam przeciek jest prawdziwy, zawartość dodatku została oficjalnie potwierdzona, a patronat nad nim sprawuje Top Gear!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem oficjalnie się w następnym tygodniu wyzbyć swojej kopii Horizon, ale wygląda na to, że poczekam.

Kliknijcie i zjedźcie na dół.

Teraz tak.

You earned a Medal in 14 different Ferraris. - W grze jest 22 Ferrari z czego 6 w DLC, czyli da się to zrobić bez DLC.

You earned a Medal in 14 different cars worth at least 1 million Cr. each. - 30 w grze. 9 w DLC. Znowu to samo.

You earned a Medal in 3 different Shelbys. - W grze są 3 Shelby. 2 z DLC. Pojawia się problem.

You earned a Medal for 8 different Lamborghinis! - 11 Lambo, 4 z DLC. Znowu problem.

You earned Medals by racing, jumping, and drifting 7 different Nissans! - 9 Nissanów. 4 z DLC. Again.

You efficiently earned a Medal in 10 different BMWs. - 11 BMW, 3 z DLC. Wiem tylko, że M3-GTR jest darmowy. Tak czy inaczej dalej brakuje.

Like a true gent, you earned a Medal in 20 different British cars! - 25 brytyjskich aut. 7 z DLC.

You earned a Medal in 13 different Fords. - 18 Fordów. 9 z DLC.

You proved you're a Forza Legend by earning a Medal in 146 cars! - Tu wyjdzie chyba wystarczająco, bo w grze jest 136 samochodów, ale dochodzą do tego 3 Hondy i po jednym aucie z każdej paczki.

Jak oni chcą to rozwiązać? Będzie jakiś duży car pack czy osiągnięcia zdobędą tylko osoby, które kupiły DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że ostatnio mniej grałem w Forze niż poprzednio, ale patrząc na te osiągnięcia wygląda na to, że chyba szykuje się kolejny "hype" z grania.

Moim zdaniem te osiągnięcia to po prostu nowe duże rozszerzenie w stylu "Rally Pack", może wybiegam trochę daleko do przodu, ale wygląd ikonek i ogólny charakter osiągnięć wskazuje na to że doczekamy się torowego rozszerzenia dla Horizon.

Poza tym dzięki za czujność! Kurcze teraz się będę cały czas myślał cóż się kryje za nowymi osiągnięciami wink_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj sporo powinno się wyjaśnić.

Turn 10 Studios ?@Turn10Studios1h

Look for details on the latest #ForzaHorizon title update in today's edition of the Week in Review... coming soon!

Edit: Nic się nie wyjaśniło, bo Turn10 dało informację tylko o patchu, który nie wprowadza nic nowego ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą podtrzymać żywot gry do czerwcowej premiery (a na 99.999 % takowa się odbędzie) gry Forza Motorsport 5. Turn 10 Studios ma pewnie cały czas pełne ręce roboty, więc Microsoft zaprzągł Playground Games do stworzenia projektu, który ma zatrzymać przy grze, jak najwięcej graczy. Zauważyliście, że DLC jest darmowe i daje dodatkowo 2 nowe samochody?

Dla graczy to bardzo dobra wiadomość, a dla bardziej dociekliwych wskazówka, że firma Billa Gatesa nie jest już takim niereformowalnym "betonem", jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Darmowa jest może tylko aktualizacja a do tego jeszcze płatne DLC wyjdzie.

edit

Po zestawieniu oferty salonu z nowymi osiągnięciami wychodzi że sam Expansion Pack może i jest darmowy, ale achievementy zrobili w taki sposób, że bez Car Packów się nie obejdzie, bo braknie fur (np. 3 Shelby).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...