Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Ja mam PS3 od ponad roku. Mam mało gier (tylko 7). Gram na nim jak mam ochotę. Polecam Ci kupno KIllzone 2. Posiada swietny multiplayer. Gdybys kupił to poszukaj mnie. Nazywam się: arbuz753.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 owszem świetne, multi po podrasowaniu także by było, ale ktoś wspominał [nie wiem tylko czy w tym wątku], że w późniejszych etapach [po zdobyciu rang] połowa ludzi lata z granatnikami i zabawa traci sens. Z multi FPS polecam MAG, nie grałem ale naczytałem się tyle, obejrzałem recenzję na TvGry i gra zapowiada się oc najmniej dobrze. A jak wyjść poza exy....oczywiście CoD czy BFBC2 lub 1943. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Motorstorm: Pacific Rift? Cena nie straszna(ok. 80zł) więc zastanawiam się nad kupnem czy nie wydawać pieniędzy do 22 września(EA MMA- dla mnie wielkiego fana tego sportu absolutny must have) i poczekać do przyszłego tygodnia na paczkę z RDR, AC2 i BC:BF2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem....ale co do Pacific Rift, mam i polecam. Podobne dość do Burnouta, też wielka rozwałka, palec cały czas na dopalaczu i brak prędkościomierza. ;) Dobry jest także co-op, fajnie się gra z kumplem tym bardziej jak on ma motor a Ty np. SUVa i go gnieciesz pod swoimi kołami. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta Assassin's Creed : Brotherhood rozpocznie się 13 września

Jeśli jeszcze nie macie kodów możecie spróbować szczęścia na Polygamii ( choć raczej już wszystkie są rozdane ).

@Chaciu90

Dzięki wielkie. Szukałem po googlach i allegro, ale jakoś nie trafiłem na tą ofertę.

@down

Dodam dodam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie głównie do k4cz0r'a ale może być do kogokolwiek. Chodzi mi o grę Motorstorm: Pacific Rift. Wczoraj zarejestrowałam się na amerykańskim PSS i ściągnęłam sobie demo 3D. Czy jest to jakieś nowe wydanie tej gry, czy jak kupię ją sobie np na Allegro to będzie opcja grania w 3D czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każda, co prawna niektóre TV maja możliwość "przeliczenia" obrazu ze standardowego do 3D, ale efekt podobno najlepszy nie jest. Część gier na PS3 z odpowiednim patchem zostaje wzbogacona o możliwość gry w trzech wymiarach. 3D nie jest związana z żadną wersją gry, jeśli dany tytuł został wzbogacony o tą opcję to zostaje ona dodana przy jakimś firmware. Przy okazji warto zaznaczyć, że gry z tym efektem są obcięte z części efektów graficznych i rozdzielczości, więc opłacalność tego jest dyskusyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BL jest kolejnym "must havem" po Uncharted oraz Heavy Rain. Obecnie trzy gry bez których nie wyobrażam sobie mojej 'deseczki'. :)

Ja widzę, że mam jakiś specyficzny gust. Nie tyle co o Dantego mi chodzi, ale mój zachwyt Singularity, niczym Half-Life 2....a dla 3/4 graczy to zwykły średniak a nawet klon Wolfensteina. Inne tytuły to Ojciec Chrzestny 2, SoF: Payback [tak, jako shooter miły :) ] albo nawet NFS: Undercover. A nie rozumiem zaś tego fenomenu Batmana czy Mass Effecta. Gusta i guściki.... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Must Have na PS3? Taka lista jest banalnie prosta:

-dwie najlepsze gry na PS3, i w ogóle jedne z najlepszych w jakie grałem - Uncharted: Drake's Fortune + Uncharted 2

-LittleBigPlanet, bo przy tej grze uśmiechniesz się więcej razy niż przy czytaniu najlepszego NL

-Resistance i Resistance 2, takiego klimatu nie ma nigdzie indziej, uwielbiam walkę bez szansy na zwycięstwo :)

-KZ2, bo ta gra ocieka wysoką jakością, i świetnie multi do czasu odblokowania granatnika

-MotorStorm i MotorStorm: Pacific Rift, bo to najlepsze arcadowe ścigałki obok Burnouta

-God of War: Collection i God of War III, bo takiej epickości nie ma nawet w trylogii Władcy Pierścieni (mówię o filmach), poza tym świetny system walki

-Heavenly Sword, choćby za świetną sekwencję strzelania z łuku, armaty itp. Poza tym fabuła, bohaterka, walka, bossowie... miodzio, jak dla mnie na prawdę niewiele gorsze od przygód Kratosa

-inFamous, bo to najlepszy sandbox w którym bohater ma nadprzyrodzone moce (Prototype i Crackdown zostają daleeeeeeeeeko w tyle, wystarczy spojrzeć na średnią ocen)

Wymieniłem same exy, bo exy są najmocniejszą stroną tej konsolki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał Ratcheta&Clanka - zabawny, pomysłowy i bardzo grywalny.
Agreed, nie przepadam za tego typu grami a Klanka z przyjemnością przeszedłem.

@RoZy- dodajesz osoby z forum do znajomych na PS3? Bo wysłałem kiedyś zaproszenie i ani nie odrzuciłeś ani nie zaakceptowałeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porada dnia: Jeżeli chciałbyś zakupić Playstation 3 w Hiszpanii, skontaktuj się z kimś, kto tam mieszka, by pomógł zorientować Ci się w cenach sprzętu. Ewentualnie zapytaj na jakimś hiszpańskim forum. Myślę, że ta część użytkowników Forum Actionum, która na stałe mieszka w Hiszpanii, jest akurat na wakacjach w Islandii i Butanie - mogą Ci co najwyżej podać ceny w tamtych państwach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...