Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Jako świeży fanboj PS3, pozwolę sobie napisać, iż...

LittleBigPlanet to najbardziej pozytywne growe zaskoczenie tego roku... A może i dekady :P

Wiedziałem, że gra jest bardzo dobrą platformówką, ale nie spodziewałem się, że będę się tak świetnie bawić i że gameplay jest z jednej strony bardzo przystępny, ale też wymagający - jeżeli chce się zdobyć wszystkie itemki. Plus masa genialnych urozmaiceń, tj. dekorowanie, tworzenie własnego gałganka. No po prostu cud, miód i orzeszki.

Uncharted: Drake's Fortune to również bardzo pozytywne zaskoczenie. Tu także wiedziałem, że gra będzie trzymała poziom, ale cały czas się zastanawiałem, czy jednak od razu nie kupić Among Thieves - no bo to ładniejsze i tak wychwalane i w ogóle. Po zagraniu wiem, że gdybym zaczął od dwójki, to naprawdę straciłbym świetną zabawę, do tego cały czas ładnie wyglądającą. Jeżeli ktoś - tak jak ja niedawno - waha się między jedynką, a droższą drugą częścią: śmiało kupujcie najpierw Drake's Fortune, bo warto.

Ściągnąłem też na próbę demko NFS: Shift i... nie zgadniecie... kolejne pozytywne zaskoczenie - sterowanie padem > sterowanie klawiaturą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że brat zamówił Dragon Ball: Burst Limit :P

Oglądałem gameplaye na YT - wygląda to naprawdę fajnie. Grał ktoś? Wydaje się mało popularna, bo dopiero pierwszy raz o niej usłyszałem - ale to chyba nie znaczy, że to crap? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo bardzo chciałem kupić tą grę, ale jak przeczytałem ile jest postaci to dałem sobie spokój (przemian też chyba niema albo są do ssj ale ssj2 i 3 już niema), dlatego o wiele lepsza była część na ps2 budokai 3

Ogólnie szkoda bo akurat taki dragon ball odpowiada mi najbardziej (czyli taki jak budokai 3) bo już budokai tenkaichi 3 jakoś mi w ogóle nie przypadł do gustu, poprostu nie lubię takiego widoku zza pleców.

Dlatego z nowej części na ps3 Ragin Blast też nie skorzystam bo poprostu nie lubię tego typu walk o wiele lepszy moim zdaniem jest dragon ball budokai 3 i infinite world na ps2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrom gier. Ja mam ponad siedemdziesiąt tytułów i jestem z nich zadowolony niezwykle. Oczywiście nie ze wszystkich, ale większość , to wspaniałe tytuły - vide NfS:Shift, UFC, SF IV, Batman : AA .

Ale te są również u konkurencji. Skupmy się na tytułach na wyłączność dla PS3, a te ma najlepsze i posiada ich najwięcej.

Polecam szczególnie :

- Motorm Storm 1&2 - wspaniałe gry wyścigowe;

- Demon's Souls - kapitalny RPG;

- LBP - niezwykle uniwersalna, urocza;

- GoW III - najpiękniejsza obecnie gra, najbrutalniejsza, cudowna, nie zawodzi w żadnym aspekcie;

- Uncharted 1&2 - oczywiście warto mieć je obie, sam U2, jest jedną z najwyżej ocenianych gier w historii i po GoW III, jest najpiękniejszym tytułem;

- Resistance 2 , Killzone 2 - dwa fantastyczne FPS (szczególnie ten drugi);

- Seria Raczet i Klank - przednia zabawa;

- GT5P - przedsmak króla gier wyścigowych;

- Heavy Rain - chyba nie trzeba przedstawiać;

- inFamous - bardzo dobra, zaskakujące zakończenie;

- MGS 4 - wiadomo;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką dobrą grę akcji polecacie polecacie mi kupić na PS3? Bo mam już Uncharted 1&2, Metal Gear Solid 4, inFamous, Assassins's Creed 2, Mirror's Edge, Ratchet&Clank Future: A Crack In Time i God of War III

to może do kolekcji God of War Collection :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, grafika na konsolach jest naprawdę gów**ana. Serio... A tak naprawdę - różnice między tą samą grą na PC, a na konsoli widać na telewizorach większych niż 27-30 cali. I to jak siedzisz z nosem w ekranie...

Ja pierwszy raz widziałem konsolę w akcji... Na telewizorze CRT. Była to pierwsza część Uncharted - i nawet na crapowatym TV wyglądała ładnie. Co do max FPS - większość gier ma 30, o ile się dobrze orientuje. Szkoda tylko, że większość antykonsolowców, którzy wykorzystują to za argument przeciw, nie wie, że ludzkie oko powyżej tych 30 (a dokładnie 27, czy 29) różnic w FPS już nie wychwytuje :P

A ten Burst Limit jednak bardzo fajny - szczególnie jak się gra we dwóch ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy grafika jest spoko???czy naprawdę jest do d*** i że grać się nie da oraz czy grafika jest ostra(nie jest rozmazana)???

heavy-rain-video-game-01.jpg

Tak prezentuje się twarz w Heavy Rain.

God-of-War-III_2010_03-09-10_16.jpg

A tak wygląda najpiękniejsza obecnie gra - GoW III.

By dobitniej się o jakości przekonać, zobacz tutaj.

http://scrawlfx.com/2010/03/even-more-new-...iii-screenshots

A najlepiej kup grę.

Mam 5870 wspartego i7 920 i konsole. Fakt, MP gry wyglądają lepiej na PC, czy to Metro, czy Shift. Ale chodzi głównie o kilka efektów, czy wyższą rozdzielczość. Przecież żołnierz z MW2 na PC z racji większej mocy obliczeniowej nie będzie zaraz miał 4x więcej polygonów i detali przy tym.

A najpiękniejsze gry obecnie to :

1. GoW III ;

2. Unchartd 2;

O. Obie na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...