Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Zdecydowanie SingStar, Uncharted 2, Heavenly Sword, Heavy Rain i God of War III! IMO najlepsze tytuły na PS3 ( o Little Big Planet nie wspominając).

O, jeszcze słyszałem, że MGS4 jest świetny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :smile:

jeśli kupiłbym battlefield edycje limitowaną z dodatkami w języku angielskim,to jeśli odsprzedałbym angielską wersję gry i kupił polską ,to ta wersja z tymi dodatkami by współpracowała????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś w internecie PEŁNA lista gier z serii Platinum? Na oficjalnej stronce PS3 widzę tylko niektóre, a wiem, że jest więcej, no i chciałem się dowiedzieć :P

I czy macie jakiś sprawdzony sklep internetowy z dobrymi promocjami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Killzone 2

2.Fifa 09

3.Dead Space

4.Fallout 3

5.Infamous

6.Prince of Persia

7.Call of Duty 5

8. AC

9. AC2

10. MW2

11. FC2

12. Heavy Rain

13. MAG

14. Buzz! Quiz TV

15. NfS: Undercover

16. CoJ: Więzy krwi (poprzez ściągnięcie polonizacji z PSN)

17. Uncharted 2

18. Burnout Paradise

19. FIFA 10

20. Sacred 2

21. EndWar

22. The Godfather 2

23. Dragon Age: Początek

24. LittleBig Planet

25. Saints Row 2

26. Singstar

Tyle mi się udało znaleźć. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suteq dzięki,a wiesz gdzie kupić call of duty 5 na PS3 po polsku???jeśli wiesz to daj linka :smile:

a więc mam kolejne pytanko :smile:

czy do PS3 da się podłączyć/domontować 2 dysk twardy????np.500GB???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. Mozesz wymienic dysk na nowy lub (chyba) podlaczyc go przez USB (po dokupieniu specjalnej obudowy). W tym drugim przypadku bedzie dzialac jak pendrive, czyli bedzie mozna zapisywac multimedia, ale gier juz nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 - bo to kolejna świetna produkcja Naughty Dog z ciekawą fabułą, rewelacyjną grafiką i dobrym multi

Heavenly Sword to pierwsza gra na ps3 w którą grałam, świetna postać głównej bohaterki, jej słowa oraz całą historia. Szkoda że twórcy nie robią kolejnej gry osadzonej w tym świecie...

God of War: Collection - jeśli ktoś tak jak ja nie grał na PS2 w te tytuły:D

InFamous - bo przyjemnie jest mieć wybór, Cole ma dobre moce i szykuje się kolejna część. Polecam piosenkę która leci podczas napisów końcowych - niestety nie znam tytułuxD

Metal Gear Solid 4, ale tylko wielcy fani zrozumieją wszystkie pokręcone wątki fabuły;)

Buzz Quizy - świetna zabawa na imprezę;]

Z gier w które nie grałam/dopiero wyjdą albo nie są exclusivami:

-Yakuza 3 - bo to japońskie GTA :D

Heavy Rain - Fahrenheit był świetny, a tak filmowej gry jak HR na PS3 nie było;)

Gran Turismo 5 - gra będzie wymiatała jeśli chodzi o grafikę, no i może wyjdzie jeszcze w tym roku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie: jaką pierwszą grę najlepiej kupić? Mówię już na wstępie że na padzie grałem tylko w fife i w DMC4 trochę. Czyli raczej nie jestem jakoś przyzwyczajony jeszcze do pada, bo zazwyczaj grałem na kompie(mysz, klawiatura).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...