Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

PS3 ogólnie wymiata. Mam ją rok. Podoba mi się to że tak wiele można na niej robić. Nie tylko grać, ale także słuchać muzyki, przeglądać Neta, czy oglądać filmy z Blu-Raya, które wyglądają miodnie na dobrym telewizorze FullHD. Ale główne atrakcją konsoli są oczywiście gry, posiadam: Army of Two, Heavenly Sword, God of War Collection, Buzz, Need for Speed: Pro Street oraz Virtua Fighter. Z tych wszystkich tytułów nie polecam jedynie NfS:PS. Jeżeli ktoś się zastanawia nad kupnem konsoli PS3 i przemyślał sprawę cen gier, to niech kupuje śmiało, na pewno nie pożałuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano będzie - ja na pewno zakupię. Miałem i tak kupić używkę U2, ale skoro wychodzi w Platynie... To samo z DiRTem 2. Bardzo miło ze strony SONY, że takie świeże tytuły tam wrzuca. No i nowy Ratchet&Clank - premierowa cena jest horrendalnie wysoka, bo aż 200 PLN, a za 90 to w sam raz, bo tytuł warty uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś w poprzednie części God of War to zaczynanie od trójki będzie durnotą. Najpierw 1 i 2, a na końcu 3. :)
Popieram mimo tego, że sama fabuła przygód Kratosa jakoś przesadnie skomplikowana nie jest, ale zapewniam cię, że God of War Collection (na PS3, warto kupić) ma też kilka naprawdę krwistych oraz ciekawych pojedynków, które zostaną w pamięci :D Jasne, nie są AŻ TAK epickie jak te z trójki - bo ograniczenia technologiczne - ale zapewniam, że nie raz i dwa wymsknie ci się "wow" jak ujrzysz co wyprawia "Duch Sparty" ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość xD miło usłyszeć że gdy będę kupował Ps3 2 bardzo fajne gry (Uncharted 2 i Dirt 2) będą tańsze :cool:

Ja też się cieszę,bo właśnie też miałem w planach kupić PS3 gdzieś tak pod koniec czerwca,więc już wtedy nowe tytuły w Platynie będą już na półkach sklepowych :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

Internet na PS3 już mi działa . Jakoś sam sie naprawił ;D

Teraz zbliża sie dzień Dziecka , troche kasy przybędzie(mam nadzieje) . Mam około 700zł jak narazie , ale nie chce wydać więcej niż 500 . planuje nabyć jakiś 3 gry na PS . Oczywiście jak na razie wybrałem dwie gry : Red Dead Redemption , i Heavy Rain . Zastanawiam się taż nad Fight Night 4 . Co byście jeszcze mi polecili ? A może odradzacie jakąś gre ? Myśle że RDR i HR to dobry wybór .

p.s. Szukałem jakieś tematu w którym zadaje sie pytanie jakie gry wybrać , lecz nie znalazłem ... więc napisałem tutaj .

Post przeniesiony do poprawnego tematu - Fel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaak Ci zostanie trochę kasy (50 zł na allegro!), to kup WipEouta HD. Od kiedy wyszedł także na BD, uważam to za must-have.

Przy okazji: przydałoby się, żebyś napisał gdzieś, jakie gru już masz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się stało. Przyszła paczka z God of War Collection i God of War III. Już po pierwszych minutach gry w pierwszego God of War, to gębę musieli mi dźwigiem podnosić. Strach pomyśleć co będzie dalej w następnych częściach(gram chronologicznie, by nie psuć sobie zabawy)-pewnie trzeba będzie defibrylatora :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schooldriver , GoW jest świetne , też posiadam GoW III oraz Collection. Bardzo polecam gre Demon's Souls przy której spędziłem ponad 300h i dalej mi się nie nudzi. Ostatnio zakupiłem UFC 2010 ale dlatego iż ostatnio mam problemy z Wi-Fi nie udało mi się jej jeszcze przetestować online. Gierka sama w sobie jest kapitalna i każdy fan tego sportu ją polubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...